0 oy
387 göst.
Aile kategorisinde (1,238 puan) tarafından
Daha önce de post açmıştım komşumuz oğlu aşırı akıllı herşeyi bilir söyler ama artık nefret ettirdi aşırı yaramaz bide kızımı sürekli döver annesi markete gitti bize bıraktı zaten anne babası yokken çok akıllı durur oynar ama annesini veya babasını.gordu mu eline ne geçerse atıyor kızıma bu yüzden küstük 1 ay kadar konuşmadık bugün de markete gitti bize bıraktı gayet iyi oynadı durdu annesini görünce kızımı tirmaladi yüzünü maf etti ya allah korusun gözüne gelse napardim sadece komsum deil ayrıca iş ortagiyiz eşlerimiz yani mecbur bazen bir araya geliyoruz her anne babasını gördüğünde vuruyo çocuğuna daha ben 1 kez olsun bağırmış deilim çocuğuma kaç yıl sonra tedaviyle getirdim dünyaya madem anne babası yokken karismiyo onları girince güven duyup vuruyo ozman ben ona çocuk demem aşırı akıllı herşeyi biliuo bağırdım annesine bumu doktora göster iyi deil kafası dedim çok sinirim bozuk 

6 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Kabul etmeyeceksin o zaman kuşum.Buraya yazmakla cozum bulamazsin.Kabul etmeyeceksin.Edersen surekli boyle seyler yasarsin.Daha once de boyle bir post acmistin diye hatirliyorum.Dedigim gibi burasi cozum degil.
(1,238 puan) tarafından
Canım inan ki izin vermiyorum dediğim gibi küstüm sirf bu yüzden ama insan da biraz çocuğuna egitm vermesi gerek anne babasina nasıl anlatsam daha bilmiyorum defalarca soyledim yanu
-Reklam-
0 oy
(12,773 puan) tarafından
Sende cnm bir araya gelince kucagina al cocugi bıraktgi zaman bırakma cocugumu hirpaliyor de isteme oldu da zor durumda kaldi ailesi geldigi an al cocugi hemen kucagina ailesine simariyor demekki 
(1,238 puan) tarafından
Canım kucağında bile olsa saldırıyor yaaa nasıl desem zevk alıyor bildiğin ya birini dovdugunde canavar bildiğin yemin ederim ben böyle bir çocuk hayatımda gormedim
(12,773 puan) tarafından
Kınamiyon ama  gene de oyle deme cnm cocuk iste ailesi de eminim oyle olsun istemez ama iste cocuk bu ne diyecen o zaman ayni ortama sokmayacan birakinca istemeyecen herkes çocuğu ile gitsin Markete
(1,238 puan) tarafından
Hayır canım annesi babası o dövünce gülüyor ama başkası onun çocuğuna dokunsa kıyamet annesine de aynı şekilde söyledim daha ne sen gel nede ben gelecem dedi kustu gitti kusura bakmasin evladimdan kıymetli deiller
(12,773 puan) tarafından
Gülerse oyle olur tabiki yazik allah akil fikir versin
(1,238 puan) tarafından
Bidakine bu kadar sabırlı olmam
0 oy
tarafından
Söyle o zaman ailesine kabul etme evine elin çocuğunu ben evladımı o hırpalasin diyemi doğurdum ailesinden yüz buluyor belliki 
(1,238 puan) tarafından
Evet dediğim gibi annesi yokken bildiğiniz melek ya oynar akıllı durur söz dinler ama onları.görünce bildiğiniz canavara dönüşüyor
tarafından
Annesi ne yapıyor oğlu bunu yaparken
(1,238 puan) tarafından
Kocaman bir hiccc
0 oy
tarafından
Önce ki postunu çok iyi hatırlıyorum kadına bence durumu anlat neden seni görünce yapıyor diye. Ve madem samimisiniz annesinin yanında çocuğa direk kızabilirsin neden yaptığını bir sorun olup olmadığını çocuğa sorup daha iyi bir sonuç alabilirsin 
(1,238 puan) tarafından
Tabiki kızıyorum hatta kolundan tutup kapıya çıkarttım evine git diye annesi kapidaydi o anda hiç bsy demiyorlar
tarafından
Değişik insanlar
0 oy
tarafından
Çocuğu köşede sıkıştırıp birdaha çocuğumu ellersen seni mahvederim diye tehdit et bak bakalım bişe yapıyor mu :D
(1,238 puan) tarafından
Çocuklara zarar veren biri deilim aslında ama gerçekten o raddeye geldim
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Tırmık izi kalıyor kızını yüzü haritaya döner izin verme kesinlikle
(1,238 puan) tarafından
Aynen öyle yüzü hep cizik eşim isten gelince ağzıma edecek vallahi aşırı kızıyor öyle şeylere

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 813 göst.
0 oy
9 cevap 1,302 göst.
17 Eylül 2018 Aile kategorisinde Hazen neşe (158 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 168 göst.
28 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Z.bekar (252 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 627 göst.
5 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Fatmacan (40 puan) tarafından soruldu