0 oy
443 göst.
Aile kategorisinde tarafından
13 aylık evliyiz bazen eşimle küçük çaplı kaynanamdan kaynaklı tartışmalarımiz oluyor. Ne zaman tartissak rüyamda eşim beni aldatiyor sabah uyandığımda o kadar çok sinirli oluyorum ki eşime ruyamin hesabını soruyorum ayan mi oluyor diye o da üstün açık kalmış diyerek alay ediyor. Psikolojik olarak mi görüyorum. O kadar canım sıkılıyor ki tüm gün rüyamı düşünüyorum. Ben seni niye aldatayim seni. Çocuğumuzun rızkını baskasina yedireyim ben seni seviyorum diyor. Benim gibi böyle rüya gören var mı ?

30 Cevaplar

0 oy
(7,410 puan) tarafından
Bende bazen kocamı aldatıyorum rüyamda:D adı üstünde rüya canim takılma.
tarafından
:) hahaha
-Reklam-
0 oy
(280 puan) tarafından

Bilinç altı canım. Ben de çok görürüm. Yaşadığım yerde kadınlar almış başını gidiyor ne kadar da güvensen Kemalim yapmaz desende nefis bu sonuçta. Bunları ara ara düşündüğüm için giriyor rüyama vesvese iste. Yoksa 10 yıllık evliligimde  sadakatinin üstüne tanımam hiç yanıltmadı beni. Maşallah diyim:D

tarafından
Kemalim yapmaz :)) bu süperdi
(280 puan) tarafından
Bu video yu her izlediğim de gülerim çünkü kadının tepkisi aynı ben :)))
tarafından
İzlemiştim bunu :D
0 oy
(1,292 puan) tarafından
Yatak rahatsız olunca ya da huzursuz uyuyunca rüyalarım genelde bu temalı oluyor. Eşim de aynı şekilde beni görüyormuş. Sabah olunca diyo gece gene elimde kalacaktın :) 2 aydır ayrıydık 20 kere en az görmüşümdür. Sabah arayıp diyorum gene beni aldattın diye gülüp geçiyoruz :) 
tarafından
:) iyiymiş sizinki
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Kafaya çok mu takiyorsun ondan olabilir 
tarafından
Sanırım bilinç altına işlemiş
0 oy
(290 puan) tarafından
Ben çok görüyorum bu ara hamilelikten sanırım onun dışında sacmasapan rüyalar da çok görüyorum. Ama onu gordugumde eşime söylemiyorum bile böyle bir şeyi dile getirmek düşündürmek bile gelmiyor içimden o yüzden o bilmiyor hiç :)
tarafından
Hamilelik döneminde zaten iki haftada bir goruyordum :)
0 oy
(253 puan) tarafından
Ben görüyorum ya sabah ta sinirli kalkıyorum yataktan noldu diyo beni aldatiyordun diyorum bana gülüyor bu seferde daha çok sinirlenip gün boyu surat asiyorum beni aldatiyorsun diye oda yemin bile ediyor yeter artık nolur kavga etme diye :D
0 oy
(933 puan) tarafından
Jsjxjx nikah bile kıyacaktı kuma gelecekti az kalsın 
0 oy
(224 puan) tarafından
Cnm bende yeni evliyken çok görüyordum hemde her gün o kadar sinirleniyordum bütün gün düşünmekten ertesi gün bı daha görüyordum bencede psikolojikmen bilinç altının bı oyunu sonradan anlayınca bı daha gormedim

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 329 göst.
0 oy
30 cevap 676 göst.
7 Şubat 2023 Aile kategorisinde Ben (352 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 344 göst.
25 Ocak 2023 Diğer kategorisinde KEBELEK (1,733 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 310 göst.
11 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu