0 oy
152 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (5,132 puan) tarafından

Arkadaşlar annem yıllardır beyaz ve kırmızı yonca çayı içiyor. Yıllar önce bir kadın doğum uzmanı önermiş

Ben de içmeye başladım inanılmaz ağrılı adet dönemim bu sefer hiç ağrılı olmadan geçti 5 gün boyunca 1er kupa içtim. 

Kadınlar için şifali bitkilerden 

Ben temiz bahçeden toplayıp kuruttum, aktarlarda da vardır 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Adet sancısı nasıl bişey hiç bilmem ben ilk olmaya başladığım zaman hafif karnım ağrırdı okadar sonra oda kayboldu postun üste çıksın belki sancılı olan biri görür işe yarar :) 
tarafından
Sansli karı seni :)
tarafından
Hahahahaha ne sandın kızımmm
tarafından
Yavrum benim azcik agrisin karnim hemen fmf atagi tutuyo ya  ondan her adet doneminde acaba agriycakmi stresi basiyo Allahtan bu ara agrimiyo
tarafından
Kız o sende de mi var çok kötü bişey o yaaa Bi tanıdıkta öyle ondan biliyorum iç la işte bu bitkilerden bak kadın ne güzel yazmış :)
tarafından
Bebem ben bitkisel hersey icemiyom mide agrisi hersey tetikliyo atagi ömürlük ilacim var benim hafif atlatiyorum em azindan iste bazen ilacin yetersiz kaldigi donemlerde atak zorluyo okadar
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ayyy ben bir gün boyunca hiç uyuyamam o ağrı evlendikten sonra daha da şiddetlendi bunun için doktora bile gitmiştim cok ağrım oluyor alıp deneyeceğim inşallah 
(5,132 puan) tarafından
Benda de ayni sekilde. Insallah sifa olur
0 oy
(731 puan) tarafından
İlk gün kıvranır ağlardım resmen aşırı sancılı geçerdi kendime gelemezdim 2 gün sürdüğü olurdu ama şimdi adet görmediğim için öyle bir sorunum kalmadı ama aklımda bulsun buda :) 
0 oy
tarafından
Aaa bunu kaydedeyim o zaman en son adetimde de hastanelik oldum yaa resmen olup diriliyorum adet sancisindan
(5,132 puan) tarafından
Bunu dene eğer başka bir sorunun yoksa. Bana çok yardım etti
0 oy
tarafından
Sadece adetliyken mi içiyor yani nasip kullanıyor ne sıklıkla 
(5,132 puan) tarafından
Ben adet ağrısı başlayınca ilk demledim. Sonra 5 gün sürdü her gün 1 kupa demledim içtim
0 oy
tarafından
Regl olmadan önce mi içmek gerekiyor yoksa olduğum zaman mi. Birde aktarda  bulabilir miyim çok sancılı geçiriyor benim
(5,132 puan) tarafından
Aktarda vardır mutlaka. Olduğum zaman içtim ben çok şukur yardım eden bişey buldum

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 470 göst.
0 oy
6 cevap 604 göst.
24 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Mevah (1,484 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 782 göst.
11 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Susam (4,168 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 307 göst.

379,940 soru