0 oy
435 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (393 puan) tarafından
Kızlar ya yapan varmis ilk dogumum böyle bir şeyin yaşanmasını hiç istemiyorum yaşayan var mı her hastanede lavman yaparlar mi

30 Cevaplar

0 oy
(1,732 puan) tarafından
Ben iki doğum yaptım ama bana ikisinde de lavman vermediler neden acaba
-Reklam-
0 oy
(580 puan) tarafından
Bana yapmadılar doğumda da bebekten başka bişey çikarmadim:))
0 oy
(173 puan) tarafından
Son dakikaya kalirsan yapamiyorlar benim ilkte yaptılar ikincide son dakika yetistim olmadi ama dogum sirasinda sorunda olmadi. Lavman yapinca dogumdan sonra ikikat halsiz oluyorsun ayakta duramiyorsun ve sutun durumunu bile etkiliyor bence. Eger bu konuyla alakali endiseliysen eczaneden al canim evde kendin yap git orada da derlerseevde yaptim dersin. 
0 oy
(84 puan) tarafından
doğumdan bi kaç saat önce yaptılar .. çok komikti ya hemşireye yapın ama zaten bişey yok dedim sonra kendimi tuvalete zor attım :D hahahah eşim çok gülmüştü 
0 oy
(954 puan) tarafından
Ben ikisinde de yetişemedim direk doğuma alinmistim ama ikisinde de hiç yaptım mı bilmiyorum anlamadım zaten orda doktor kaka varmış gibi ıkın bebek geliyor dedi ikindim ben de yani önemli olan bebek sağlığı gerisi boş
0 oy
tarafından
Yaparlar. Doğumda ikinip adamların suratına mi edicen niye o riske atsınlar kendilerini :D
0 oy
(1,501 puan) tarafından
Normal ise mecbur çünkü doğum anında yaparsın bu kez de o daha kötü olur. Sezaryanda da sonrasında çıkamazsan eğer wcye yapıyorlar. 
0 oy
tarafından
Doğuma aç gidersen eğer gerek kalmıo miden bulanmasın diye içinin boş olması gerekioonun için yapıolar canım ilk doğumumdan yaptılar ikincide yapmadılar ramazanı oruçtum çünkü canın yanmıoki hissetmiyorsun bile 
0 oy
(791 puan) tarafından
Çatalda bi iğne yaptılr ıkın dedı ıkındım meğersem büyük abdest için 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 119 göst.
4 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Minik20 (5,378 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 120 göst.
27 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Yeni Dertli Gelin (867 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 170 göst.
7 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Belsev (891 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 79 göst.
17 Haziran 2023 Aile kategorisinde Hediye (5,067 puan) tarafından soruldu

384,956 soru

11,513,710 cevap

35,174 kullanıcı

...