0 oy
534 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (356 puan) tarafından
Kızlar ablamın bi arkadaşı var ablamla beraber baharatciya gitmiş  arkadaşı ordan şap diye bsy almış adı şap ablamda sormuş bu ne için demişki vajina daraltması için ablamda bana anlattı demiş bunu alıp toz haline getirip elini suya ıslatıp o toza batırıp afedersiniz vajinaniza suriosuniz kızlar ben dün denedim çoktan aldım ama dün kısmet oldu ya inanmadım ya resmen gerçekten ise yaradı kızlar sabah kalktım  daha bi toparlanmış gördüm bi yazayım belki uygulayan olur diye çok gördüm post burda açılma kalıyor falan inş user yarar sizdede mutlaka deneyin kızlar vala ben çok.mutlu oldum ise yaradı diye

18 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Bacim iyi misin sen sap yemeklere atılır azmasinlar diye her duyduğunu sürme orana
tarafından
Valla bacim benim eşim asker askerlerin yemeklerine koyuyorlar orda satışa baslim bari ahaha
(356 puan) tarafından
Duydum bunu cnn bende dün baya baktım internetten  yazıyor ordada daraltma için ise yarıyor ama bakalım ya denicm vala 2 3 kez neden olmasın
tarafından
Bence zararlı canim çünkü ne olduğu belli değil orana sürme derim
(356 puan) tarafından
Saol canım benim öyle zaten kız her zmn yapmam  atada olabilir zaten gerek yok simkilik çok şükür daha iki doğum ettim etmem de artık yeter olmayan herkse versin
tarafından
Amin canim
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Fayans döşemeden önce şap atarlardı o geldi aklıma:)) 

Bide nasıl toparlanmış gördün kız hergun kalkıp oraya mi bakıyorsun 
+1 oy
tarafından

Ameliyatla bile zor düzler bi günde nasıl düzelmiş kız psikolojik olmasın:D

(356 puan) tarafından
:)))Kız vala ciddiyim ay bu arkadaş yengesi hep kullanmış
+1 oy
(5,272 puan) tarafından
Ya zarar verirse sana değmez kız ben yapamam
(356 puan) tarafından
Vala bende çok oldundddi yapmadım dün aklıma geldi denim ddim
+1 oy
tarafından
 Bu kadar kolaysa estetık doktorları diplomayı atsın
(356 puan) tarafından
:)))Vala bilmiyorum artik
0 oy
(1,121 puan) tarafından
kiiiz gercek mii olabilir mii 
(356 puan) tarafından
Vala ya neden yalan söylim cnn bu arkadaş diyen yengesine almış hep kullaniomus
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Sen öyle olmasını istediğin için öyle hissediyor olabilirmisin
0 oy
(7,412 puan) tarafından
Benim bir arkadaşımda kendince dogum kontrolü icin şap kullanıyordu canim. Doktora sormadan kullanmasaydın keske bi sıkıntıdan kurtulacak diye daha büyük sorunlara neden olabilir.
(1,862 puan) tarafından
Doğum kontrolü derken kullananın çocuğumu olmuyor
(7,412 puan) tarafından
Yok canim bi parça vajinasına yerleştiriyor muş ben ozaman bekardım yani sasirmistim ilk defa duydum hic tepkide veremedim simdi olsa kullanma derdim. Ama hiç sağlıklı bise değil sonuçta yabancı bir maddeyi en hassas yerine koyuyorsun. Arkadaşla da epey konuşmadık aklima gelmişken bi sorayim hala kullanıyor mu:)
(356 puan) tarafından
Bi sor cnm
0 oy
(13,873 puan) tarafından
Bildiğimiz şap değil mi canim. Dikkat et tüylenme yapar , hormonlarina bile etki ediyor. Hiç böyle bir etkisi olduğunu duymadim. 
(356 puan) tarafından
Vala bilmiyorum da cnn ama yemicm ki tüylenme yapsın
0 oy
(930 puan) tarafından
Normal dogum yapmadım bende darlıgımdan şikayetçiyim afedersiniz zorla çıkıyor içimden bende ondan tuhafım allah tan agrı olmuyor bu konuda şükür sıkıntım yok 
(4,853 puan) tarafından
Tobe ya ne yorumlar var :D
(356 puan) tarafından
Keyfine bak o.zmn canım ne diyi.:))
0 oy
(171 puan) tarafından

Sürekli mi kullanmak lazim acaba denemeli bir:D

(356 puan) tarafından
Vala yanı o kızım dediğine gire her ilişkiye girmeden önce artık bilmiyorum
(171 puan) tarafından
Ya benim durumum dogumdan sonra cok iyiydi cok iyi dikmisler 6ay sonra genisleme oldu nasil oldu anlamadim. Normalmi anlamdim senin tavsiyeni arastiracagim
(356 puan) tarafından
Vala cnn bende 2 doğum ettim çok şükür iyi ama denemek istedim bunda bsy yok herkesin kararı
0 oy
tarafından
Kız o daraltiyo ama sonra kötü yapyo onuda biliyon mu acaba   surmussn hemen :))
tarafından
Evet cnm limon daraltyo
(356 puan) tarafından
O nasıl oluyor peki cnn yazar mısın kusura bakma ya allah icin
tarafından
Kizz oranı kim goruyo eşinden baska Allah seni Hemi  tabi sürenler varda sürme yediğin zaman daraliyo vajina canm ben doğumundan sonra çok yedim 40dan sonra kuzu yediğin zaman daraliyo
(356 puan) tarafından
Yaa ilk defa duydum ay kız vala güldüm e koca tek görüyor zaten onuda memnun ettiğimize göre bir sorun yok limona da gerek yok:)))
tarafından
Ayynn  de bnim bı arkadasm da öyleymiş eşi dyomus senin vajinan ck buyuk bilmem ne zevkli olmuyomuymus bana sormuştu bende limon iyi dedim  oda denedi işe yaradı ☺️☺️
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Şap farklı sebeple kullanılıyor milleti yanlış şeylere yönlendirme araştırmadan 
(356 puan) tarafından
Ben yazdım isteyen netten bakar cnn yani ben kimseyi yonkendirmiyorum sadece yazdim
0 oy
(734 puan) tarafından
Şap cinsel isteği bastırsın diye askeriyede yurtlarda yemeklere atarlar.vajinanizin ph dengesiyle oynamayın.enfeksiyon kaparsiniz öyle bir özelliği yok
(356 puan) tarafından
Tşk ederim duydum evet askerlere verildigini
0 oy
tarafından

image

.           
0 oy
(16,001 puan) tarafından
Nerelisin sen
0 oy
(1,772 puan) tarafından
Merak ettiğim daralıp daralmadıgini nasıl anladiniz
0 oy
tarafından
Doltora gitmek 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 63 göst.
5 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sarii.cizmeli (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 54 göst.
1 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Umayyyy (3,402 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 72 göst.
6 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 3cocuklumutluevli (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 124 göst.
25 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Mahinur gns (362 puan) tarafından soruldu

380,170 soru

11,380,996 cevap

34,874 kullanıcı

...