0 oy
120 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar ya 2 aylık oğlum bende hiç susmuyor. Konuşsam da sarılsam da öpsem de susmuyor yüzüme bile bakmıyor ama babası kucağına alıp konuşmaya başlayınca susup ona bakıyor dikkatli bir şekilde. Bende neden öyle değil? Başkalarında bile susup dikkatli şekilde dinlerken bana gelince ağlıyor. Sadece memede susuyor:( Nedeni ne olabilir?

2 Cevaplar

0 oy
(580 puan) tarafından
Çocuklarin nazı bir tek annelerine geçer ondan seni şimdi meme gibi görüyor ağlayacak ki süt içebilsin;)))
tarafından
Ay sanırım öyle. Babası süt bank diyor haksız değil sanırım
-Reklam-
0 oy
(7,791 puan) tarafından
bi benek kalmisti trip atmadigimiz :D 

Basligi gorunce sey gibi eşim benle ilgilenmiyo vs diyiz ya ayni onun gibi ahag 

Canim dahs 2 aylik alisir zamanla ve galiba babaci olacak olabilir :) sen yine de ses tonunu degistir vs şarkılar söyle ona..
tarafından
Trip değil de annelik güdüsü işte :) başkalarında da susuyor yüzlerine bakıyor çünkü bende durmuyor suratıma dahi bakmıyor ondan şey ettim :)
(7,791 puan) tarafından
Ama baslik oyle hissettirdi :D  
Canim daha küçük yani benim kız da bi bende susardi ve hala pesimi birakmaz :D inan o da zor hani ailecek otursak baskadinin kucaginda durmaz ille bana bi gelcek :) güzel hi sey ama yorucu da..  
Sen amnesisin zaten bakmasa da kokun yeter ve küçük daha 3-4 aydan sonra aile bagi netlesiyo..

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 332 göst.
+1 oy
17 cevap 1,025 göst.
0 oy
15 cevap 442 göst.
15 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 557 göst.
17 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Nagihannnnn (82 puan) tarafından soruldu

383,337 soru