0 oy
111 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
tarafından kapalı
Gunlerdir geçmeyen akıntı suyun gelmesine mi belirti arkadaşlar üç dört gündür süren akıntım var hem şeffaf hem beyaz koyu halde üstelik kokulu idrar vermiştim enfeksiyon çıkmamıştı temizdi

Dünde karnım çok sertleşiyordu 

Sizce bunlar doğum belirtilerimi 

Suyum mu açılmış kontrol günüm perşembe günü
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Haftam 34 bitti bu arada 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Acile git canım ne olur olmaz 
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Kuzum keşke bir dr gitsen burdan kimse anlamaz yani su olmaz deriz ama seni yaniltiriz sen en iyisi bi muayene ol için rahat etsin 
0 oy
(9,080 puan) tarafından
Acilen l git bence benim de suyum öyle akıntı şeklinde gelmiş anlamamisim kontrol e gidip acil sezeryanla doğum yaptım
0 oy
tarafından
Bir acile gidip nst ye girmenizde yarar var son dönemleriniz kuzunuz size supriz yapıp yapmayacağından emin olmak için ihmal etmeyin acile gidin. 
0 oy
tarafından
Suyun koyu renkli ve kokulu olmaz bu arada bebek tek tarafli toplanıp sertleşiyorsa yanlanci sancı dinlenip ayaklarını yükseğe kaldırınca geçiyorsa yalancıdır fakat 10 dakikada bir 5 dakikada bir tekrarliyorsa doğum belirtisi olabilir diyor Doktorlar genel de bu haftalar yalancı sancı çekersin normal yani 
0 oy
(15 puan) tarafından

Su akıntı gibi olmaz çok gelir ama yinede git istersen sertleşmede bebek büyük oda sigamiyordur:D

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 64 göst.
20 Aralık 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Kub14 (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 37 göst.
6 Mart 2024 Aile kategorisinde Xliea (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 62 göst.
15 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,325 puan) tarafından soruldu

382,971 soru

11,463,793 cevap

35,057 kullanıcı

...