0 oy
498 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Çocuktum beş yaşında falan ama hiç unutmam. Köye gittik orda oyun oynuyoruz bir sürü çocuk bir evin bahçesine girdik saklambaç oynayacağız bı tanede o zamanlar 20 yaşlarında bir abi var o da bizimle oynamaya başladı. Sonra saklanırken beni kendi evlerine götürdü oyu. Oynadığımız evin yaniydi hemen herkes iki ev arası saklaniyordu. Sonra bana tacizde bulundu o kadar koktum ki ağlamaya başladım ağlarsan seninle bı daha oyun oynamam abinde olmam dedi . Olmazsan olma beni bırak diye bağırdım sonra bu beni bıraktı o kadar korktum ki kimseye bişey diyemedim. Şuan 25 yaşındayım ve bana Facebook ve Instagramdan istek gönderiyor bu sapık. Demem o ki çocuklarınıza dikkat edin.

15 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bence akilli olan özelini kimseye anlatmasın benden demesi 

Engelle bacım Allah cezasını versin 
tarafından
Engelledim görünce çok şaşırdım o günlere gittim.
-Reklam-
0 oy
(15,824 puan) tarafından
******** köpek......
0 oy
(2,127 puan) tarafından
******** çok dünyada
0 oy
tarafından
Eğlenceli bir post diye girmistim .Cok uzuldum sonuna kadar okuyunca .Kuzummm benimm kiyamam sana ❤️
tarafından
Annemlere neden söylemedim diye kendime o kadar çok kızıyorum ki . İnanmazlar diye korktum belkide bugün bana istek atınca o güne gittim
tarafından
Cocuksun kuşumm .O an dusunemiyorsun iste çunku miniciksin .Kendini suclama ❤️
tarafından
İnsana yaşadığı kötü ani bile unutturmuyorlar
0 oy
tarafından
Böyle sebeplerden dolayı eşim  instagram Facebook vb hesapları kullanmamı istemiyor Bi ton saçma insan var diyo  ve gayette haklı kapat hesaplarını napcan Allah belasını versin o şerefsizinde 
tarafından
Beni nerden bulup ekledi Bilmiyorum evli iki kızı bir oğlu var 45 yaşında
tarafından
Dediğimi yap sapık ne hainlik geçio şimdi o pis içinden onun istek attıkça sana kapat hesaplarını boşver geberesiceyi
tarafından
Allah korusun bunun gibi seytanlardan.
tarafından
Amiinn
0 oy
(337 puan) tarafından
Çok kötü bir durum ya allah belalarini versin boylelerinin. Benim de başıma buna benzer olay geldi bende hemen hemen senin yaslarindaydim hoc unutmam mahallede bir amca beni kucağına aldı afedersiniz şeyi mi okşadı bende inmek istedim koektugumdan amcaya bise diyemedim indirdi eve gttigimde aileme söyledim ailem2indi aşağı bulamamıştı. Birde 15 16 yaşlarındaydım babam annem ben kızkardeşim çarşıda geziyoduk 35 yaşlarında biri yanımda geçerken gogusume dokundu sıktı babam peşinden koştu yakalayamadi 
tarafından
Hemen hemen her kadının başına ya sözlü ya da fiziksel taciz geliyor. Amin böyle insanlar maalesef cok
(337 puan) tarafından
Aynen öyle canım allahim böyle insanlardan korusun çocuklarımızı kadinlarimizi
0 oy
(1,772 puan) tarafından
Allah belalarını versin bunların her kız çocuğu hemen hemen yaşamıştır etrafından böyle şeyler Allahım korusun yavrularımızı bu pis zihniyetlerden aynı durum benim de başıma geldi canım bi akrabamız tarafından. Hep korktum kızım olursa nasıl yetistircem diye Rabbim bi kız nasip etti inşallah karşısına hep iyiler çıkar cümlemizin evladinin
tarafından
Amin inşallah kuzum.
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Şerefsize bak ya. 
0 oy
(310 puan) tarafından
Beni çok seven biri vardı çok peşime düştü 1, 2yıl sevgili olduk askerdeydi ailem öğrenir diye korktum saçma bahaneden tartışıp ayrıldım ailemin istediği biriyle evlendim ona haksızlık ettim şuan evliliğinde çok sorun yaşıyorum onun ahı tuttu diye düşünüyorum 
tarafından
Bolca dua et inşallah eşinle iyi gecinirsiniz
(310 puan) tarafından
Çok yoruldum inan bana canım
0 oy
(580 puan) tarafından

Benimde bi itirafim var ama yazamıyorum mahallemizde ki sap*k şe*erefsiz kanı bozuk bir adam vardı beni kaç kere taciz etmeye kalkti ben hep kaçtım ilkokula yeni başladığım sıra.  Sonra biz o mahalleden başka sebeplerden taşındık büyükler konuşunca duydum ki top oynayıp ip atladığım bi kıza ayni sene tecavüz etmiş :'(  Küçukken anlatamadım babama yolda giderken gördüm onu eve geldiğimizde bu yaşıma geldim babama şimdi anlatabildim. 

tarafından
Ben ilk defa buraya yazdım o kadar zor ki ailene bile diyememek.
0 oy
tarafından
******** pislik adi köpek ya
0 oy
(342 puan) tarafından
5 sene önce ilk kızıma hamileyim karnım burnum da eşimin parmagında sorun oldugu için alçıya alıcaklardı sıra bekliyoruz koridor tıklım tıklım bir tane adam arkamdan gecerken popoma vurdu bi şok geçirdim ne oldu diye dondum eşime desim adam popoma vurdu diye ama ben söyleyene kadar adam kayboldu ve yüzününüde görmemiştim 
0 oy
(2,277 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Silindi.....
(2,277 puan) tarafından
18 veya 17 falandı o zaman
(2,191 puan) tarafından
Allah bin bir turlu belasini versinnn piccc bilinmedik dertler gelsin basina hic gorusmek zorunda kaldinmi o piccle. Benm de basima taciz geldi 3 4 kere ama seninki baya kotuymus bacim rabbim unuttursun sana :(
(2,277 puan) tarafından
Kaç sene oldu yıllar geçti unutamadim tvde bi taciz haberi görsem aklıma yasadiklarim geliyo kanim donuyo nasil yaşadın bu kadar şeyi daha çok küçük tüm o zaman lar diyorum anneme her gittiğim de görüyorum ama konuşuyorum onu görün yolumu değiştiriyorum annemin gilin üst katında oturuyo o adi köpek ilk ewlendigim zamanlar selam falan veriyodu bana ben hiç konusmadan yanından geçip gidiyodum unutum saniyo herhalde herşeyi yada küçük tüm hiç bir şeyi hatırlamıyorum saniyo ama herşey dün gibi aklımda esimide konusturmuyorum sakın selam sabah vermeye ona dedim esimde görünce konusmuyo ama tabi bu yasadiklarimi bilmiyo istemiyorum da bilmesini bana kötü gözle bakar veya aklından benim hakkımda kötü birşey geçer diye soyluyemiyorum esim bunları bilse onu öldürür biliyorum çünkü işte bacım böyle benim hayatim ta küçük yaşta en güzel yaşlarım da bunu bana yaşattılar inşallah geberirde yüzünü birdaha asla görmem inşallah
(2,191 puan) tarafından
Offff yaa bize yasattiklari bu travmalari en agir sekilde odetsin tabbimm seninki cok daha agir bide iki yil surdu  diyorsun bacimm o yasta bilemezsinnkii bide eskiden boyle seyler bilmezdik :( kizim var 3 aylik olucak okdr korkuyorumki gecen esimin amcasinin kucaginda henuz oturamiyo kucuk ya boyle bezinin ordan tutuyo haliyle adam ben gozumu ayitmadan bakiyorum paronayak oldum hep o orospucocukalri yuzunden allah belalarini versin yaa belalarini versiiiiiinmnnnnm :((((((
(2,277 puan) tarafından
Sen annesinin sen kizini hepmizinden daha fazla düşünüyorsun ama sakin hiç bir erkek yanina yaklasmasina izin verme asla kucağına verme kimsenin sakin yanlış anlama canım beni ama gerçekten asla hiç bir kişinin başına böyle birşey gelmesini istemem senin başına ne geldi bilmiyorum ama inşallah böyle birşey yaşamamış dir kimsenin asla ve asla böyle birşey yasamadini istemem
0 oy
tarafından
Bende 7.ysşında falandım bır aile dostumuz vardı çocukları yoktu bıze gelırdı kımse olmadığı sırada beni kucağına alırdı seni kızım yapacam derdı

Özel bölgeme dokunurdu hatta parmağıyla oynardı falan çok korkardım ondan 
tarafından
Adi pislik

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 272 göst.
25 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Nur ela (3,794 puan) tarafından soruldu
+3 oy
28 cevap 899 göst.
30 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
23 cevap 655 göst.