0 oy
1,232 göst.
Aile kategorisinde (124 puan) tarafından
Kaynananızı her gün arar mısınız yada kaç gün de bi ararsınız benm ki her gün aramamı bekler ve aynı mahalledeyiz sürekli onlara gideyim yada çağırayım ister mesafe nasıl koyamalıyım

36 Cevaplar

0 oy
(7,791 puan) tarafından
Görüntülü konuşuruz biz kızımı görmek istiyor her gün. O da yetmiyor ya biz onlara gidiyoruz ya onlar bize geliyor. Memnunum ben halimden ya ne güzel işte seviyorlar
-Reklam-
0 oy
(2,529 puan) tarafından
Cumadan cumaya ararım hatır almak için o kadar. Fazla yüz göz olmayq gerek yok
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Üst sokakta oturuyor hergün ararım hergün giderim sohbet ederiz kahve içeriz sevdiğim için sıkıntı yok aranızdaki muhabbete bağlı 
0 oy
tarafından
Görüşmüyoruz ayrı şehirlerdeyiz hiç aramam! 
0 oy
(447 puan) tarafından
Yani ben cumadan cumaya yada özel günlerde
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Hic aramammmmm
0 oy
(1,274 puan) tarafından
Haftada 1 gün ararım. Kendi annemi 2 günde 1. Ozel günlerde ararm ama kandil bayram vs:)
0 oy
(37 puan) tarafından
Asla aramaz hamileydim iyi mısın diye aramadı doğumdan sonra aramadu torunu 10 gün hastaydı hasta olduğunu bile bile aramadu. Ben önceden arardım baktım aramiyo bende kendimi çektim 
0 oy
tarafından
Ben ararım ben aramasam o arar 
0 oy
(3,729 puan) tarafından
Aramızda iki sokak var. Haftada iki üç gün beraberiz ya ben giderim yada kendisi gelir onun haricinde söylemem veya sormam gereken birşey varsa ararım yoksa aramam
0 oy
tarafından
Valla benim kaynanam ilk tanışma da dedi ben öyle sürekli arayıp telde konuşmayı sevmem baştan soyliyim diye ha sen isteidgin zaman ara ben ararım uyur olursun müsait olmazsın dedi çok anlayışlı sağolsun hatta ben ararım sürekli anne napiyon hiç aramiyon falan diye uzagizda biz gurbetteyiz evime geldimi gitmesini hiç istmemem onlara gittim mi de gelmeyi istmemem kendisinden Allah razı olsun ne bir iş yaptırır ne bir şey der sabah sese kalimiyim de ben onlardayken ben uyanana kadar kalkmazlar valla yakın olmayı çok isterdim :):):)
0 oy
tarafından
Aramam zaten kaynanam var ama görüşmüyorum 
0 oy
(1,728 puan) tarafından
Hafta da bir arıyorum kendisi hiç aramaz sağolsun
0 oy
(636 puan) tarafından
Her dakika bizde zaten. Aramaya gerek yok. Altlı üstlü oturuyoz. Sabah kahvaltı akşam yemeği gün içindr vs. Amaan insan sıkılıyor. Bide gün içinde çocuğu görmedi mi eşime şikayet eder. Sen yokken gelmiyo benim yanıma çocuğu göstermiyo diye. Balkondan sallandırsam gözümde değeri yok. Mendebur kaynana 
tarafından
İç içe olmak ne kadar zordur canım ya. İnsanın özeli kalmaz. Çok zor Allah sabır versin
0 oy
(253 puan) tarafından
Ben hiç aramam eşim arar ben çok konuşmak istersem ayda yılda 1 öyle çünkü istenmeyen gelinim 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 464 göst.
31 Mart 2021 Aile kategorisinde Kirazebru (598 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 879 göst.
0 oy
25 cevap 2,229 göst.
+1 oy
40 cevap 570 göst.

381,889 soru

11,432,825 cevap