0 oy
120 göst.
Diğer kategorisinde (5 puan) tarafından
Merhaba arkadaslar oglum 24 aylık tuvalet eğitimine başladım iki gündür 5 aylık hamıleyım diğeri doğmadan son zamanlara kalmadan alıstırmak istedim.

Ama zor Bi süreçmiş onu anladım sizin tecrübeleriniz nasıldı. Oglum henüz cok ıyı konusamıyor ama istediği herseyı anlatabılıyor. Tuvalet bılıncındeydı oraya çiş ve kaka yapıldığının ama oturtuyorum 10 - 15 dk beklıyoruz yapmıyor cıkıyoruz bes dakikaya kalmadan ıslatıyor altını 

4 Cevaplar

0 oy
(748 puan) tarafından
Bende canim yeni dogum ettim ikibucuk yasinda kizimi alistimrya basladm o ara salgin varmis iki kizimda isal kusma oldular her biri bi tarafa kusuo bebek bibyandan pes etmedim alistirdim 3 gune alisti ama bende bittim suan rahatim kendi yapio cok sukur allahim senide kurtarsin 
(5 puan) tarafından
Ne guzel canım darısı başıma inşallah
-Reklam-
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Konuşup kendini ifade edebildiğinde hazır olur canım 2 3 ay daha geçsin daha iyi olur çok da zorlama bence daha bilemiyor demek ki
(5 puan) tarafından
1 hafta 10 gün alısma suresı dıyolar yıne bı bekleyip deneyeceğim bakalım olmadı ertelerım canım ikinci cocuk gelmeden alışsın istemiştim yoksa 2.5 yaş sonrası idealmiş aslında
(2,323 puan) tarafından
Evet canım daha kendini ifade edemiyordur
0 oy
(13,863 puan) tarafından
Canim ilk günlerde o sekilde yapmasi normal. Zamanla üstüne değil tuvalete yapmasi gerektiğini öğrenecek. Sinirlenip kizma. Sen bunu başarirsin sana guveniyorum falan de. Ilk çişini tuvalete yapinca seninle gurur duyuyorum demistim kizima ve çok mutlu oldu. Bişey olunca seninle gurur duyuyorum der hemen. Hoşuna gidecek şeylerle motive et. 
(5 puan) tarafından
İnşallah canım sabredeceğiz ikimizde bakalım denemeye devam
0 oy
tarafından
Oyunlar oynuyor musunuz beraber
(5 puan) tarafından
Evet hatta otururken sıkılmasın dıye bı yandan su acıyorum ben arabalarını yıkıyorum onlarında çişi gelmiş hadi yaptıralım diyorum ama bakalım şimdilik pek bir ilerleme yok henüz ikinci gün zamanla nasıl olacak göreceğim
tarafından
Devam edin sabırla zamanla olur bizim iki ay bitti yeni düzene girdi

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 207 göst.
1 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 156 göst.
11 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Buse saglam (49 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 57 göst.
15 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Gamzefb (51 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 108 göst.
6 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,307 puan) tarafından soruldu

379,747 soru

11,368,105 cevap

34,850 kullanıcı

...