0 oy
1,308 göst.
Diğer kategorisinde (11 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kizlar ben size bişey danismak istiyorum belki yakininizda polis olan veyada esi polis ailesinden bu isleri bilen biri varsa yazabilir mi benim esimin abisi bizim oturduğumuz yerde kiradaydik bigun geldi heryeri mosmor gozleri felan o zaman lar benim esim askerdeydi yanimda yoktu noldu dedim ben dedi eşimin koyunde emziren bi kadın gordum yaygarayi bastı dovduler benj yengende koyunde kaldi bizim evin adresini de ogrenmisler eve gidemiyorum ev arıyorum falan dedi bende kaldi bende iki çocuğum var kalsin nolcak dedim uzuldum olaydan bir gün sonra esim izne geldi zaten şükür sonra benim üst katim kiralikti tutun orayi dedim ***** gibi tuttu bunlar kadin geldi sonra yirmi gün sonra falan geldiği günde ben hamileyim falan dedi hemen şüpheci bi sekilde benim esimde işi bıraktı sonra aradan bi ay falan geçti esim bizi birakamadigindan dönmedi işine uzman çavuş tu normalde iki cocugumuz olunca ufak birakamadi dört senedir ayriydik bide dayanamadik her neyse kaynim bana farkli davranmaya basladi sana sarilasim geliyor cekicisin felan dedi arkamdan belimi tutacak oldu izin vermedim evime indim eşim gelincede anlattim biz küstük hemen bi ayda ordan taşındık aylardir konusmuyorduk haziran ayında öğrendikki kayinim sekiz dokuz ay önce bi kiz çocuğuna tecavüz etmiş ondan dolayı o hale gelmis bunlar bide kira sözleşmesi ni bile esimin üstüne yaptilar o zaman paraya ihtiyacımiz vardi verdiler esimde bisey dememis benim borçlarımdan dolayı aramam var demişti bize sadece bide kaynim apartmanda baya hirsizlik yapmis çocukları tqciz etmiş şimdi hapiste şükür benim eltim olck kişi de nikahlari falan yokmus o zaman biz taşınmadan da esimle barismak için düşük yaptik falan diye yalan söylemişler apartmanin assasinda görünce oda iyi demiş kaynima eve geldi gitmedi onlarada şimdi benim demek istediğim bunlarin twtter hesabi var kadinin birsuru ciplak fotosu falan numaralar var fuhus yapiliyormus yani  kaynim karisini satıyor musbide uc yasina gircek kız çocukları var ben o cocugun ellerinden alinmasini istiyorum kaynım  baska kucuk çocuğa tecavüz etmis karisi dedigi orusbuu da kendini satiyor yani ben napacam bi yol verin bana

25 Cevaplar

0 oy
(168 puan) tarafından
Midem bulandj yazık o çocuğa çok yazik
(168 puan) tarafından
O kadın cayır cayır yanicak şimdi gotunu başını oynatsin ya hesabı fln varmı istegrami bna ver canını okim onun
(11 puan) tarafından
Yok bilmiyorum onu valla varsada beni engellemistir biz tek kullaniyoruz esimle hic baska acmadik cunku
(168 puan) tarafından
Vla rezil ederdim onu
(11 puan) tarafından
Canim sen tanimayinca rahat rahat rezil edersin de pislik bunlar ayni şehirde benim esime coruma cocuguma bana bi zarar verse pisi pisi ne gideriz canından korkuyor insan can korkusu herşeyden beter boylesi insanlarin arkasında pis insan çok olur
(168 puan) tarafından
Ozaman boşver cnm
-Reklam-
0 oy
(1,446 puan) tarafından
Bide sana da sulanmış pislik herşey beklenir o çocuğa üzüldüm şimdi 
0 oy
(45 puan) tarafından
O küçücük çocukların hayatlarını mahvettiğü gibi kendileri de sürünsün mahvolduj adi k.pkler

Çok üzüldüm canım yaa . Sende çok şükür başına birşey gelmeden hemen uzaklaşabilmişsin  Allah korusun daha kötüleri de olabilirdi . Şuan varya sayıp sövesim var o nasıl bir kadındır yaaa insan evladından utamır arsız .ruspu
0 oy
tarafından
Sende kaldığında senin çocuklara birşey yaptıysa aklım bir çıktı ya sabah sabah 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 1,310 göst.
4 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Tusemin Annesi (11,506 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 493 göst.
0 oy
13 cevap 379 göst.
15 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 824 göst.
19 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Mislimisli003 (3,895 puan) tarafından soruldu

386,117 soru

11,543,918 cevap

35,219 kullanıcı

...