0 oy
232 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (191 puan) tarafından
Hanımlar halen kurtulamadım bu sefer devlete gittim doktorum gynyo max fitille travazol verdi fitili 2 güne 1 kullan dedi ama ben anlamıyorum geçmiyor halta vermiyolar emziriyorum diye sanırım gece yok kaşıntım ama sabahları oluyor sirkeli su neler neler denedim ne yapacağımı şaşırdım eskisi kadar kötü değilim ama tam anlamıyla kurtulamadım 

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sürekli temiz tut günlük pet kullan değiştir sürekli sirkeli suyu tekrarla her tuvaletten snra yıkan sirkeli destekle 
(191 puan) tarafından
Neler neler yaptım sirkeli su değilde sirkeyle mi silsem acaba
tarafından
O zmaan sirkeye su çok koyuyorsun canım etki etmiyor
(48,392 puan) tarafından
günlük ped zaten tekrarliyo
(191 puan) tarafından
Olabilir cnm sirkeyle sileyim bari
tarafından
Sirkeyle silme zarar verir su kat ama az kat 1 çay bardağı sirkeye 1 çay bardağı su kat oranları aynı olsun
-Reklam-
0 oy
(775 puan) tarafından
Travazolu ilk defa mı kullanacaksınız 
(191 puan) tarafından
Hayır daha önce kullandım ama şimdi düzenli olarak kullanıyorum birde kremle geçer mi bu konuda bilginiz var mı fitil 2 güne 1 sonuçta
(775 puan) tarafından
İlk hamileliğimde benimde olmuştu berbat bir şey fitil ve travazolu kullandım geçti  ve bir de general bölge için ayrı şampuanlar var ismini hatırlamıyorum geçmiş zaman onu bitene kadar kullandım bayağı yetti 6 ay filan çok şükür sonra bir daha hiç olmadı
Berbat bir şeydir bilirim çok geçmiş olsun
(191 puan) tarafından
İnşallah geçer canm çok saol bazen oturup ağlıyorum o kadar kötü bişey ki eşinlede ayrı kaldık yazık oda görüyor bişeyde yapamıyor
0 oy
(594 puan) tarafından
İç çamaşırlarını utuleyerek giy günlük ped Bi süre kullanma eğer kullanıyorsan çok sık değiştir duru bol suyla yıka kurularken sürterek değil tampon yaparak iyice kurumasını sağla canım bide çamaşırını bol bol değiştir pamuklu kullan terletmeyen 
(191 puan) tarafından
İnan ki canım öyle yapıyorum ama ben anlamadım geçmedi deliricem artık 1 aydır eşimle ilişki yaşaamıyorum ondan öncede tatilden geldim eşimi öyle görememiştim adam hasret yazık bana
0 oy
(2,211 puan) tarafından
Benim neredeyse 1 sene sürmüştü, en son doktor iğne yaptı geçti. Bir daha da olmadı.
0 oy
(1,243 puan) tarafından
İç çamaşırını ütüle giy deterjan kalıntısı da yapio dikişli iç çamaşırı kullanma bide ben hiç olmadım şükür 
(1,243 puan) tarafından
Kaynatma şansın varsa kaynat ben iç çamaşırlarını asla yikamam kaynatirim sabun atarım iciye kaynar
(191 puan) tarafından
Canım kaynatma şansım yok apartmanda oturuyorum sen nasıl kaynatıyosun birde ne ile kaynatçamki
(1,243 puan) tarafından
Ben bunun için ucuz alkor centere aldım beyaz sabunu rendeliyorum ketilda su kaynatıp üzerlerine döküyorum ocakta 40dk fokur fokur kaynatiyorum sonra kovaya alıp durulayip sıkıp asıyorum çok şükür hiç olmadım deterjan mafediyor insani taze açık ev yani
(191 puan) tarafından
Bende kaynatayım cnm yapacak bişey yok
(1,243 puan) tarafından
Rabbim şifanı versin inşallah
0 oy
tarafından
Iç çamaşırlarını tamamen değiştir yani yeni al 
0 oy
(48,392 puan) tarafından
krem iyi geliyo fitili de iyi soan lazım
(191 puan) tarafından
İnşallah işe yarar canım bebeğim var inan ki onunla bile ilginemiyorun üzülüyorum inşallah hemen geçer
0 oy
(971 puan) tarafından
İç camasirlarinin pamuklu olsun ve sürekli utuleyip giy taharet aldıktan sonra iyice kurulan nemli kalmasin sürekli çamaşırını değiştir 
(191 puan) tarafından
Öyle yapıyorum cnm 1 saate değiştiriyorum iç çamaşırı yıkamaktan bi hoş oldum
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Mantozol diye bi krem var onu dene bide
0 oy
tarafından
Ped kullanma kilodunu sık sık değiştir sirkeli su ile değil sirkeyle sil , katı hacışakir sabunu elinde köpürt güzelce oraya sür 10 dk bekle
0 oy
tarafından
Canım nette bir sayfa var airiz ped ben günlük olanı kullandım ne kaşıntı kaldı ne enfeksiyon ne bir şey resmen çekiyor ona bak muhakkak , bir de kremi var bunun Happy Night onu da evlendikten sonra ki ilk zamanlar kullandım başta biraz yakıyor ama resmen o da söküp atıyor. Onu kullandıktan sonra çok rahatlamıştım ben. Yıllardır tekrar eder benimde enfeksiyon ve büyük ihtimalle mantar yanma acı kaşıntı hepsi vardı. Ben bu ürünleri kullandım Allah razı olsun yapandan çokta rahatladım. Sende dene derim ❤️
(191 puan) tarafından
Canım emziriyorum ama kullanabilirmiyim acaba
tarafından
Bildiğim kadarıyla emzirme de kullanılıyordu yine de sor , ben gebeligimin beşinci ayında doktora sorup günlük pedi kullanmaya devam etmiştim.
(191 puan) tarafından
Tşk ederim cnm
tarafından
Rica ederim canım inşallah sana da iyi gelir

İlgili sorular

+6 oy
12 cevap 312 göst.
9 Şubat 2023 Diğer kategorisinde BenAnneOldum (265 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 903 göst.
28 Ocak 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy