0 oy
220 göst.
Aile kategorisinde (917 puan) tarafından
Yarın kahvaltıya eşimin amcası ailesiyle birlikte kahvaltıya geliyorlar.gelince akşama kadar kalıyorlar akşam yemeği ne yapsam hicbir fikrim yok 19 aylık bebeğimde var.biri yanımda olunca iş yapamıyorum demem o ki kadında evde olcak ya beni zorlamiycak pratik ama sofrayida dolu dolu  gösterecek menü önerin bana 

9 Cevaplar

+1 oy
(22,070 puan) tarafından
Bugünden yap bence bende biri varken yemek yapamam yap koy dolaba yarin hemen isit servisle 
(44,763 puan) tarafından
Artıları sana hep ben veriyom bilmiş ol:D
(22,070 puan) tarafından
:D aaaaa gizli hayranım senmiydin kankisim :DDD muckk
(44,763 puan) tarafından
Hee benim :D :D❤️❤️
-Reklam-
0 oy
(119,641 puan) tarafından
patates kabak patlican biber kizart milfoyden bi borek yap at firina menemen kahvaltilik kiymali yumurta tamamdir 
(2,443 puan) tarafından
Kız yemek menüsü istemiş :D
(119,641 puan) tarafından
haaa pardon o zaman mevsiminde bamya corbasi pilav sac kavurma bol yesillikli bi salata bide tatli tamamdir
0 oy
tarafından
Mercimek çorbası 

Fırında tavuklu patates 

Pilav 

Salata cacık patlıcan kozlemesi 

Bide dolma yap ortaya yallah 
0 oy
tarafından
Bu gün poğaça falan yap ,sigara böreği ,kek yarına hazır olsun 
0 oy
(4,292 puan) tarafından
Canim bugunden dolma yap, corbayida bugunden yap, ana yemek olarakta kofte patates yap koftelerini bugunden yap yarin karistirir firina verirsin, bi de hazir manti al yarinda onu haslarsin, salata pilav yeter heralde, istersen bi de zeytinyagli barbunya yap bugunden yarina daha lezzetli olur hemde sofra zengin durur
0 oy
(1,683 puan) tarafından
Dolma yapabilirsin akşamdan altinada kemik dizersin ben öyle yapacam yanına salata falan
0 oy
(16,506 puan) tarafından
Et varsa haşlama yap yada kavurma

Pilav

Salata

Havuç tarator

Bence yeterki bu kadar Bi çorba yada başka sulu yemek de ekleme yapabilirsin 
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Canım lahmacun yaptır mercimek çorbası salata bide tavuk yap yanına pirinç pilavı yada dolma yap bende öyle telaslaniyrm misafir gelince bide tatlı yap haşhaşlı kek var ben sürekli yapiyrm çok güzel oluyor onu yap :-):-)
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Ben olsam et aldiririm bugünden, yada köfte, patates, soğan, domates biberli gene fırına sürerim.misafirin yanında da sadcee pilav , slaata yaparsın . Hem bebeginle de zorlamaz seni. Birde çorba tamam işte. 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 246 göst.
20 Eylül 2021 Aile kategorisinde Manas (917 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 311 göst.
14 Eylül 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Filiz Taser (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 197 göst.
23 Aralık 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Papatya43 (525 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 188 göst.
22 Ekim 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Mmmm (43 puan) tarafından soruldu

382,045 soru

11,437,805 cevap

35,005 kullanıcı

...