+2 oy
912 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Dün eşimle dışarda buluşup konuştuk.

Kendimi tutamadım ara ara kısa kısa ağlamalarım oldu. 

Bu kaçıncı anamın evine gidişim bir türlü duzelmiyorsun. Allah'ın hakkı 3 tür. Şansını doldurdun ama son bir şans vericem kızım için benim gibi kızımda babasız büyümesin ama bil ki unutmayacağım bunları , bil ki artık sevmiyorum senii dedim. Eskiden nasıl sevdiysen beni tekrardan o günlere dondurecegim. Madem ben bu hale getirdim ben düzelteceğim herşeyi dedi. Sadece kızımız için geliyorsan gelme benim içinde gel eve dedi. Evlendikten sonra bana birşey oldu dedi. Sen sevmediğini söylüyorsun ama ben evet kötülük yapıyorum neden yapıyorum bilmiyorum yinede seviyorum seni içimde hiç azalmadin dedi. Seven erkek bunları yapmaz laftaki sevgini istemiyorum anne sözünden hiç çıkmayan birini istemiyorum dedim. Zamanla goruceksin hatta bu günleri hatırlayıp gulecegiz dedi. Bende nesine gulucez aa eşim anasıyla oturup arkamdan dedikodumu yapmışlar ileri geri günahımı almışlar ayy ne komik diyip mi gulucem dedim. Hayır 2 gün önce tartisirken üstünü yirttin (sinir krizi geçirdim kendime tokat attım bir soru sordum ve yine yalan konuştu senden adam olmayacak neden neden diye bağırarak ustumdeki tişörtü yırttım ne hale getirdiler benii siz düşünün) üstünü yirtarken göğüslerin fırladı biri dışarda biri içerde . Görmeyeli degismisler diyip güldü :D

İstemsizce bende güldüm. Tartışma esnasında göğsümde bir soğukluk hissettim biri sıcak biri soğuk üşüyor :D baktım biri dışarda geri kapatmaya çalıştım halende bağırıyorum defol git evimdenn diye :D

Kısacası son bi şans verdim kızım için inşallah hakkını verir layığıyla...:ermm:

23 Cevaplar

0 oy
(425 puan) tarafından
Iyi yapmissin canim cocuk var ortada   yazik kavga etmeyin ya
-Reklam-
0 oy
(1,106 puan) tarafından
İyi yapmışın tatlım..  Ama tavsiyem evine gidince eski defterleri açma madem affettin herşeye yeniden başla ilk günmüş gibi.... Kendine eziyet etme yani... Ha kaynananı da boşver gitsin tek sorun oysa onun için yuvanı yıkma 
0 oy
tarafından
Hakkınızda hayırlısı canım geçmişi asla hatırlatmayın birbirinize kimsenin hayatı dört dörtlük değil 

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 979 göst.
6 Aralık 2021 Aile kategorisinde Uzgunbiranne (634 puan) tarafından soruldu
0 oy
41 cevap 1,292 göst.
0 oy
9 cevap 570 göst.
15 Ekim 2023 Aile kategorisinde Ben anne (3,765 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 270 göst.
21 Haziran 2022 Aile kategorisinde 2.cocuk (5 puan) tarafından soruldu