0 oy
622 göst.
Diğer kategorisinde (179 puan) tarafından

Kızlar arada kabızlık oluyor ilaç var eczacı tavsiye etti ama bebek emziriyorum çocuk için sorun yok dediler ama kabızlık tam korktugum için tam olsak gibi olunca 1 günde bir ara ile bazen 4 gün falan ilacım var oldugunu anlar anlamaz içiyorum bu ilacı kullanan oldumu acaba 

image

3 Cevaplar

0 oy
(1,253 puan) tarafından
İlac falan değilde ben kayisi kompostosu iciyordum böyle bişey yok hemen duzeltiyor bu senede hazırladım kavanoza koydum emzirdigimz.icin kabiz oluyorhz galiba.
(179 puan) tarafından
Bilmiyorum ki kuzum ben 40 çıkamadı dikiş açılmasın diye dikkat ediyorum mecbur içiyorum kayısı zeytin yağı hepsini ama olmuyor
(1,253 puan) tarafından
Bana direk etki ediyordu valla bilmiyormki. Doğal yollardan halletmeye calissan daha iyi aslinda cok sivi al ama gun icerisinde. Bebek butun siviyi aldığı için susuz kaliyoruz kabiz oluyoruz
(179 puan) tarafından
Ay ona herhalde bende diyorumki katı bişey yiyemedim neden oldu
-Reklam-
0 oy
tarafından
İlacı hiç kullanmadım canım ama normal yöntemler denesen daha iyi olur bence kayısı suyu iç mesela bol bol yada incir ye düzenli olarak
(179 puan) tarafından
Yaramıyor canım malesef
0 oy
(1,264 puan) tarafından
Ben gecen yıl normal doğumdan sonra 16 gün boyunca lavaboya gidemedim eşimde bu ilacı aldı ama bebektede etki gösterir diye icmedim ama cok zordu 
(179 puan) tarafından
Su gibi akıyor ilacı yutunca canım savaşa gerek yok ama kokruyorım bebekte ishal olursa diye doktor kana karışmaz iç demiş ana işte endişe ediyoruz
(1,264 puan) tarafından
Bende korkudan icemedim valla
(179 puan) tarafından
Kim yazdı ilacı yada tavsiye etti canım garanti birisi değilmi
(1,264 puan) tarafından
Eczacı verdi canım
(179 puan) tarafından
Valla ben kendim buldum doktora sordum tamam deedi  sürekli değilde mecbur yuytıuurkm kabız ikinci dogum gibi

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 152 göst.
0 oy
5 cevap 40 göst.
12 Kasım 2023 Diğer kategorisinde kubra38 (113 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 73 göst.
11 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Suda (268 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 130 göst.
27 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Oznur_2244 (16 puan) tarafından soruldu

378,171 soru

11,318,451 cevap

34,765 kullanıcı

...