0 oy
412 göst.
Diğer kategorisinde (557 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Ne zaman rahat bir uyku çektiniz yada artık sabaha. Kadar uyacaginiz zmn bebeğiniz kaç yaşında idi ben hemile olduğumdan beri düzgün uyuyamıyorum ztn doğumdan sonra hiç yok artık iki saat yada üç saat oda sabaha karşı goz altlarim mos mor hep 

22 Cevaplar

0 oy
tarafından
11senedir :)
-Reklam-
0 oy
tarafından

3 aylik bebegim var dum gece guzel bi uyku cektim cok sukur babasi ilgilendi yoksa asla uyuyamiyorum:D

(557 puan) tarafından
O ne güzel vala bebeğim 9 aylık hala uykum yok ve kalkyo sürekli ya uykum yok gelse bile ağlıyor hep kaçıyor uykum
0 oy
(1,120 puan) tarafından
3 seneo oldu 
0 oy
(268 puan) tarafından
Oglum 20 aylik cok rahat uyuyorum kuzum ama benimki hic uykuda bana sorun cikarmadi bu zmaana kadar 40 cikinca gece full uyudu ama 2 defa emer  gece kisa sureli uykum acilmadan pat geri uyurum aksam 10 da yatariz sabah 10 da kalkariz
(557 puan) tarafından
Oh ne güzel vala allh bozmasın
0 oy
(3,362 puan) tarafından
18 yil once cnm dahada deliksiz uyuduğum tek gun yokdur
(557 puan) tarafından
Maşallah çok kisaymis vala
(3,362 puan) tarafından
Büyük oglum 18 yasinda canim sonra 13 yas oglum sonra 6 yas kızım ve 4 aylik kizim oyle olunca oyle oldu yani büyüyünce rahat ederim diye getirme aklına yok ole bisi cunku
0 oy
(432 puan) tarafından
Benim de aynı canım gece saat 3 ten önce uyku yok 3 saat arayla da süt içiyorum. Kzıım 6 aylık en son doğumdan 1 hafta önce Deliksiz uyudum galiba :) 
0 oy
(580 puan) tarafından
Oğlum 2 yaşında iken memeyi birakip gece beslenmeye kalmadığında insan gibi uyumaya başladim. Şimdi 5 yaşında anca tabi hasta olursa kalkar. Canı sağolsun büyüdü şimdi, daha dün gibi çok çabuk geldi geçti.
(557 puan) tarafından
Yani uykum var ama uyuyamıyorum yada bebek izin vermiyor bazen emerken uyuyorum vala oturur pozisyonda göğsümde dışarıda sonra uyanınca guluyom kendime
0 oy
(3,832 puan) tarafından
7 ay önce yüzüstü yatabiliyorken son güzel uykumu çekmişim 
(557 puan) tarafından
He vala ya
0 oy
(1,656 puan) tarafından
Bence bu zamanların kıymetini bil şimdi bir buçuk yaşında gündüz uykusu çok güzel ama gece yatirmiyor bizi
(557 puan) tarafından
Bnd de tam tersi ya gündüz uyumuyor gecede uyuyordu artık daha çok kalkıyor
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Sabahları kıza eşim baktiginda içim rahat bir sekilde huzurla uyuyorum onun haricinde nerdeyse hiç yada azda olsa tetikte uyuyorum gün içinde 
0 oy
(16,489 puan) tarafından
Bak cnm 2 yıl olacak Kızım doğalı hala uyanıkım malaesef) :(( 
(557 puan) tarafından
Eşimin dayısının karısı demişti 2 yaşında anca uyursun duzenli
0 oy
tarafından

Evlendigim günden beri :D

(557 puan) tarafından
Hahahah guldim vala ya sabah sabah
0 oy
(1,776 puan) tarafından

1.5 yıl falan önce sanırım. Oğlum 1 yaşında şuan 1 yıldır her gece en az 20 kez uyanır emer. Hamilelik dönemimde sıkıntı stresle geçti bakalım ne zaman uyuyacağım umudum yok artık :D

(557 puan) tarafından
Bnce uyursun ya daha minik bir civcivin var
0 oy
(731 puan) tarafından
Benim henüz doğmadı ama karnım şişti geceleri biraz zor uyuyorum oda bacaklarımın altına yastık alarak ancak 
(557 puan) tarafından
Hem içerde iken hemde dışarıda iken anneye rahat vermiyorlar ztn cnm ah bu minikler
(731 puan) tarafından
2 saatlik uyku ile duruyorum başım ağrıyor belim ağrıyor uyku gözümden akıyor ne yapacağım bilmiyorum eşim diyor daha dur şimiden başladın iş dünyaya gelince  diyor
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Doğumdan önceydi canm 8 aydr uyku nedir unuttum kızm saolsun beni uytmamk içn doğmş
0 oy
(256 puan) tarafından

Doğuma gitmeden önce:D 10 aydir uyku nedir bilmem yarim yamalak hep

(557 puan) tarafından
Aynn cnm ya vala iki saat üç saat anca en fazla 5 oda çok nadir
0 oy
(1,243 puan) tarafından
Çok şükür çocuklarım hiç uyku problemi yaşatmadı hep düzenli uyuduk ❤️
0 oy
tarafından
Bayadır rahat uykum var çok şükür oğlum 20 aylık memeyi bıraktık ağrısı sızısı olmayınca rahat uyuyoruz ama diş çıkarırsa veya pişik olursa uyuyamayız
0 oy
(532 puan) tarafından
Kızım 18 aylıktı gece beslenmesini kestim sabaha kadar uyuyorum şimdi çok şükür 
(557 puan) tarafından
Ne güzel ya cnm ins bnde yaparım da uyanmiyor mu hic
(532 puan) tarafından
Hasta filan olursa uyanıyor sadece.Yaparsın inşallah ben emzirerek uyuttuğum için çok uyanıyordu iki emip uyuyordu çok yorucuydu ikinci çoçuğumda emzirerek uyutmayacağım ve 12 aylık olunca gece beslenmesini kesicem inşallah
0 oy
(1,464 puan) tarafından
Hatırlamıyorum :D ama özledim kesintisiz uykuyu:(

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 603 göst.
9 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Esrarengizbiri (65 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 185 göst.
11 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Guzelkizim (1,897 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 315 göst.
27 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Elisa bebek (935 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 492 göst.
15 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Ummebrar (1,169 puan) tarafından soruldu

378,932 soru

11,342,464 cevap

34,809 kullanıcı

...