0 oy
183 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,897 puan) tarafından

Kızlar ben ilk çocuğumda ara ara bıçak gibi alt karnıma sancı olurdu fakat doğum sancım birden sabah adet sancısı olarak başladı yedi sekiz saat sonra şiddetlendi ama sancım önce yirmi dakka da birdi duzenliydi 

36 haftalıgim

Şuan sabahtan beri adet ağrısı çekiyorum hala siddetlenmedi çatım zaten çok ağrıyor dün gece yatakta sağa sola dönemediyordum 

Sabahtan beri alt karnım sırtım ağrıyor ne zaman sancım şiddetlenir off valla çok zor ya:'(

11 Cevaplar

0 oy
(12,854 puan) tarafından
4,5 saat çektim sadece bebek kasılıyor mu 
(1,897 puan) tarafından
Kasılıyor dediğin bebek sertleşiyor mu yani
Evet bebek sertleşiyor ama herzaman böyle sadece buğun değil valla belim koptu kız ya
-Reklam-
0 oy
tarafından
3 gün doğum sancısı çektim suni sancı tabi hastanede 
(1,897 puan) tarafından
Ne kadar süre bu hafif şiddette çektin yani adet sancısı ni belim koptu benm
tarafından
Felaket sırttan kasıklarıma vurdu 10 dakika kesiliyor sonra tekrar başlıyordu
(1,897 puan) tarafından
Yok benm öyle felaket şiddette deil bide durmuyor devamlı bı sancı yani dursa beş on dakka gene başlıyor düzenli olmaması kafamo karışıyor
tarafından
Kaç haftalık hamilesin
(1,897 puan) tarafından
36 haftalıgim cnm
0 oy
(954 puan) tarafından
İlk dogumumda 9 saat sancı çektim evde ,ikinci dogumda 1-2 saat anca çektim  . Sen yine bi kontrole git ikinci doğum daha hızlı ilerliyor dikkat et canım
(1,897 puan) tarafından
Kız kuzucum sancı da artma yok aynı şiddette ağrısı oyuzden gitmek istemiyorum ya kafamı karıştıran
Doğum sancısı bir başlar düzenli dakka aralığı ile devam eder bunda düzenli Aralık yok giib sanki o bel karın ağrım hep var Künt bı sancı aynı adet gibi hani oda hiç geçmez sabaha anca hafifler ya öyle
0 oy
(13,802 puan) tarafından
3 saatte herşey bitti. Öncesinde hiç sancım olmadı. 
(1,897 puan) tarafından
Msalah kuzum benim sabahtan beri sabit bı bel karın ağrısı var aynı adet gibi hani oda hiç geçmez sabit dir sabaha hafifler ya buda öyle düzenli dakka aralığı ile gelmemesi ve şiddeti artmaması kafamı karıştırıyor
(13,802 puan) tarafından
Kontrolün yok mu yakin zamanda canim. Git bi nst'ye bağlan. Sancın varsa çıkar.
(1,897 puan) tarafından
Özel hastaneye gidiyorim ssvd yapacağım için
Fakat düzenli bir sancı su kanam gelmeden gitmek istemiyorum hastane 70km uzak
Devlet hastanesi yakın oda pek iyi muamele deil rahatsız oluyorum kanama su gibi acil bişey olmadığından bu adet sancısı iicin gitmek istemiyorum
(13,802 puan) tarafından
Benim doğum sancım adet sancisi gibiydi canim.  Keşke hastane yakin olsaymiş. Yinede bebeğin hareketlerini falan kontrol et. Kendini iyi hissetmezsen git.
(1,897 puan) tarafından
Özel gittiğim yani doğum yapacağım hastane uzak
Devlet yakın oda çok azarlıyor lar insanı ya gitmek istemiyorum korkuyorum aç aç diye bağırıyor dotkor muayene ederken :'(
0 oy
tarafından
Buyuk kızımda 24 saat tam sancı çektim ama 8 santimle hastaneye gittim küçük de 3.5 saat çektim 6 santimdi hastaneye ambulansla gidene oda 8 oldu direkt bir kere kontrol ettiler bebek geliyor diyip masaya aldılar
(1,897 puan) tarafından
ya benm sabit bı ağrı ne azalıyor ne çoğalıyor   düzenli bı dakka da yok sanki hiç geçmiyor belim koptu
İlk çocuğu m da başladı sancı yirmi dakkada bir öyle öyle arttı sancı dakka kısaldı bu kafam karşıtı ya
tarafından
Ay sancısı olabilir canım doktora görünmekte fayda var
Ben de küçüğümü 36+0 da doğurmuştum
0 oy
(12,486 puan) tarafından
2 çocuğum da da neredeyse 2 gün çektim 
(1,897 puan) tarafından
İlk gün seninde böyle adet ağrısı miydi ya benm sabit bı ağrı ne azalıyor ne çoğalıyor   düzenli bı dakka da yok sanki hiç geçmiyor belim koptu
İlk çocuğu m da başladı sancı yirmi dakkada bir öyle öyle arttı sancı dakka kısaldı bu kafam karşıtı ya
(12,486 puan) tarafından
İlk adet sancısı gibi hafif başladı sabah ve öğlen yarım saatte bir 20 dk da bir bazen 45 dk da bir öyle geceyi sabah ettim ve saat sabah 5 de artık dayanamadım 5 dk da 1 e düştüğünde gittim taa öğlen saat 12.30 da oldu doğumum benim açılmam geç oluyor ikisinde de öyle oldu
0 oy
(1,908 puan) tarafından
2 gün suni ile
(1,908 puan) tarafından
Doğumu başlatmak hızlandırmak istiyorsan çörek otu yağı iç bi çorba kaşığı bi de adaçayı
(1,908 puan) tarafından
Bende tam onu sorcaktım 1 aylık kullanıcı olatak görünüyosun telefonuna bişey mi oldu canım
tarafından
Yok kuzum hesabı sildim 1 senedir yoktum bende 1 sene sonra geri geldim
(1,908 puan) tarafından
Aa bi sene bide sen neden kayboldun :)
(1,897 puan) tarafından
Kız yarın alayım ada çayı içeyim bakayım inşallah hızlanır
0 oy
tarafından
Yarim saat cektim  en fasla 
0 oy
(551 puan) tarafından
İlk gebeliğimde 36 37 de başlamıştı yalancı sancılarım düzensiz saçma aralıklarla gelip gidiyordu 39 5 e kadar oyle devam etti 6 da gün boyu iyiydik gece boyu düzenli sancım oldu ertesi gün tekrar devam etti geceli gündüzlü sancılar 40 da sabaha karşı hastaneye gittim 6 cm le sancı odasına aldılar 3 saat sonra doğurdum canım yani iki gün boyunca doğum sancısı çekmiş oldum :) şimdi 2. Ye hamişim bakalım heycanla nasıl olacak aceba diye şimdiden hayalini kuruyorum :)) Allah bir avazda kurtarsın 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 487 göst.
17 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 488 göst.
15 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Ummebrar (1,169 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 1,966 göst.
24 Mart 2019 Aile kategorisinde Meryem Ana (507 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 602 göst.