0 oy
403 göst.
Diğer kategorisinde (3,551 puan) tarafından
Kızlar eşimin dükkanın üstünde kadın var genç kocası ve birde cocugu var. Balkonu hemen eşimin dükkanının üstünde. Oraya oturuyor sürekli eşimi dikizliyor. Bende bazen gidiyorum. 3şime o konuda güveniyorum bakmaz kimsenin karısına kızına baksa da çıkar delikanlı gibi söyler bana eyvallahı yoktur. Huyu değişik. Ama bu kadın ben gidince bana da bakıyor kızlarım var onlarla gidiyoruz akşamları eşimi alıp yürüyüs yapmak amaçlı eve geliyoruz. Kadından tuhaf bir şekilde kıllanıyorum. Resmen eşimi dikizliyor eşim dükkanı kapatınca giriyor evine. Bugün de denk geldik. Birde örtü örtmüş balkon korkuluğuna köşesinde az Bi açıklık var ordan izliyor. Sinirim bozuldu ya.. Gerçekden insanlık iyice bozuldu ya. Evli barklı kadın. Utanması da yok. 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Aklıma yine sinsilik düştü :D bi konu bul kadin balkondayken kocasiyla kadina bakarak konuş ama boyle ciddi ciddi onu ispitledigini düşünsün. Goz dağı vermiş olursun
(3,551 puan) tarafından
Canım bir kaç sene evvel yan taraftaki pastanede bir dul kadın var onun adını çıkarmışlar falan şimdi herkes kadına ismini söylemez kaşar diyor. Mahalle acayip dedikoducu ama herkes eşimi efendiliği ve saygısı ile tanır ve çok severler.. Eşime sordum oğlunu da traş için bu kadın getiriyormuş. Bir daha bana haber vercek gelince.. Gidip o değilden dükkanda göz dagı vercem alttan alttan.
tarafından
Dunya yasanacak yer olmaktan çıktı ya gerçekten insanlar arsızlaştı inşallah def edebilirsin başınızdan..
(3,551 puan) tarafından
Aynen öyle dünya yaşanılacak yer olmaktan çıktı.. Kıyamete yakın bunların olacagı hep sçylenirdi ama tahmin edemezdik kii.. Allah doğru yoksan şaşırtmasın kimseyi..
tarafından
Amin canım amin ama daha iyi gunlerimiz gibi geliyor bana..
(3,551 puan) tarafından
Bana da öyle geliyor canım..
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kuşum öyle kotu niyetli degil de acaba skldıgı icin  etrafa bakiniyor olabilir mi ?
(3,551 puan) tarafından
Cano öyle direk pat die düşünmem.. Önce  bişi yakalarım görürüm sonra takip ederim.. Bu kaç oldu.. Benim geldiğimi görünce şöyle bir o değilden bakıyor hemen. Sonra kafayı çıkarmıyor. Görmesin o zman sürekli açıkta.. Bakıyor. Bugün giderken de yakaladım... Eşi de eşimin müşterisi imiş şimdi olay çıkartırım da bana yakışmaz. Bende eşime dedim. Kapının önüne çıkma bak bu kadın sağlam ayakkabı değil dedim.. Kaçtır yakalıyorum dedim. Oda sana öyle geliyordur dedi geçiştirdi.. Koparıcam kıyameti biliyor yoksa..
0 oy
tarafından
Bı şey diyimmi gerçekten ortalık afedersiniz ****** kayniyo. Allah kocalarımızı şeytana uydurmasin ama çok fazlalar ve her yerdeler 
(3,551 puan) tarafından
Gerçekten valla öyle ya.. Çok haklısın Amin... Amaçları ne bilemiyorum.. Karnım burnumda iki de kızım var yanında görüyor yani. Buna ragmen utanma sıkınma yok hiç.
tarafından
Yok yok gerçekten bende hamileyim bu ara kıskançlığım arttı normalde kiskanmadim hiç ama insanlarda çok kötü nasıl artmasin
(3,551 puan) tarafından
Kuuzm dükkanın yanı pastane.. Genç dul bir kadın ve yanında genç bekar bir kız çalışıyor. Akşama kadar bir sürü müşteri gelip gidiyor. Evet bende kıskancım ama sorun bende olsa ilk ordan kuşkulanırım. Bu kadını gördüm bakarken. Beni de öyle bir inceliyor ki anlatamam böyle burun kıvırarak. Eşimin huyudur dükkana gelen kadın müşterilerin yüzüne bakmaz başını eğerek konusur. Mahalle hep memnunlar eşimden. Hepsi aynı şeyleri söyler. Ki eşimde olsa cidden korkmaz öyle pat diye söyler.. Birde bana aşırı bağımlı kaybetme korkusu çok fazla.. İnsanoğlu hiç yapmaz diyemem ama götü yemez yani.. Çocugum gibidir bana karşı. Öyle bağlıdır.
tarafından
Ayy ne güzel ya masallah o zaman hiç canınızı sıkmayin baksın dursun. Kocası inşallah o kadının ne olduğunu bı an önce anlarsa tekmeyi başar adama da yazık hiç hoş değil gerçekten
(3,551 puan) tarafından
Gerçekten öyle.. Hayır eşim karşılık verse eline ne geçecek onu bilmiyorum... Kocasının bası belaya girecek. Onda var coxuk bende var coxuk.. Yuva yıkmaktan Baska ne olacak.. Ki ben eşimi boşasam bile o kapımda yatar kalkar o derece yani..
0 oy
(279 puan) tarafından
Ben olsam bir kere uyarırım sürekli denk geliyorum neden bakıyorsunuz birisinemi benzettiniz diye sorarım 
(3,551 puan) tarafından
Bi kez daha yakalyım sorcam canım.. Esnafız diye ses çıkarmıyorum sabrediyorum.. Mahalle meraklı dedikoduya..
0 oy
(2,529 puan) tarafından
Genç mı kadın. Belki öylesine can sıkıntısından bakiyodur meraklı birisi olabilir. Veya tam tersi düşündüğün amaçla da bakıyor olabilir. Bı muhabbet kurmaya çalış bakalım ne diyecek 
(3,551 puan) tarafından
Kadın genç evet. Hatta Bi tane çocugu var belki yaşca küçük benden. Tipi çok öyle göstermiyor ama.. Benim 2 koca kızım birde karnım burnumda. Onu görüyor insan çocuklardan utanır.. Yan taraf da bina hanı.. İnsanın gözüne çarpıyor.. İçine düşüyor kuşku hemen. Sürekli takip edince de görüyor. Amacı ne bilmiyorm. Evli barklı kadın. Ne bileyim insan azcık utanır ya.
0 oy
(731 puan) tarafından
Benzerini de dün gece ben yaşadım şırdan aş erdim gittik yemeğe gecenin 2 si normal de o saate bişey istemem ama dayanamadım gittik tanıdığı bir dükkana üstünde bir karış elbise kıçı gözükecek yanında 2 erkek var doymamış edepsiz oturmuş masaya eşime bakıyor eşim fark bile etmedi eşime bakıp yanındaki çocuğa bişeyler anlatıyor eşime dedim tanıyor musun bunu iyice baktı dedi yok bayan kuaförüydüm illaki dükkana gelen bir ayarsızdır ama bakışı öyle böyle değildi biz gidene kadar baktı en son dedim kalk istemiyorum şırdan filan kızı yolmadan gidelim iyiki şuan o mesleği yapmıyor kocalarımızı korumak lazım böylelerinden 
(3,551 puan) tarafından
Utanma arlanma edep ar namus bitmiş canım.. Cidden Allah sonumuzu hayr etsin.. Benimki erkek kuaförü.. Tabi kadınlar kızlar da çocuklarını yeğenlerini getiriyor.. Eşim kafasını kaldırıp yüzlerine bakmaz. Bası eğik konusur onlara her zaman.. Nereye gitsek zaten dengesizin biri çıkıyor. Allah eşimi sakınsın da haramdan. Eşime söyledim durumu da ben bakmadıkca o baksın dursun ddi. Önemli olan benim ne yaptığım dedi.. Senin neyin eksik ki ben dışarda tamamlayım dedi. İçimi baya ferahlattı.. Neden sadece bana ait olan karım varken saçma şahıslardan bu günaha gireyim ki dedi..
0 oy
(168 puan) tarafından
Bı taş al baktığı delikten vur onu
(3,551 puan) tarafından
Ahahahhaha kız sabah sabah ne güldüm. Allah da seni güldürsün. Kuş gibi avla diyorsun haa:D
(168 puan) tarafından
Ayn hangi gözüyle baktiysa ona denk getir jkjkjjjkjjjj
0 oy
(10,775 puan) tarafından
Kız yuksek sesle bir tanıdık kadın vardı kocası oldürmuş mahalledeki bakkala bakıyormuş adamın karısı da kocasına demiş adamda öldürmüş de =D yerine ulaşır
0 oy
(1,243 puan) tarafından
Sende bakmazsan görmezsin demekki sende bakıyorsun niye kocanı dikizlesin bu nasıl bı üslup ya yapma vebal kötü niyetini nerden anladın günahını alıyorsun..........

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 134 göst.
25 Mart 2023 Diğer kategorisinde Cocuklu.anne21 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 347 göst.
29 Şubat 2020 Diğer kategorisinde ✨Lavinia✨ (5,324 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 826 göst.
21 Ekim 2018 Aile kategorisinde Mimi (38 puan) tarafından soruldu
+1 oy
31 cevap 894 göst.