0 oy
347 göst.
Diğer kategorisinde (5,323 puan) tarafından
Bugün komşuma oturmaya gittim 8 aylık bi kızım var bu arada. Orda birsürü kişi vardı. Gelenlerden birinin de 10 aylık ve 4 yaşında 2 kızı var. Kadın neredeyse 1 aydır hasta ve çocuklarıda hastaydı bronşit falan olmuş bebek o derece yani. Benim kızımda aynı dönem hastaydı hafifinden atlattık şükür. Kadının 4 yaşındaki kızı kızımı öpmek istedi bende sordum ister istemez hasta mı atlattınız mı diye o da geçerse yine geçer havadan da geçer bilmem ne. Bırak geçerse öyle geçerse geçecek zaten ama kız hastaysa niye bile bile kızımın yanına yaklaştırıyım ki. Tavrına sinir oldum. Seninde iki çocuğun var nasıl ağır atlattıklarını görüyorsun neden böyle bi tepki veriyosun..

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Dusuncesı olsa evınde oturur hasta cocukla gezmez zaten 
(5,323 puan) tarafından
Ben hasta olsam kimseye ne yaklaşırım ne çocuğumu yaklaştırırım ya
-Reklam-
0 oy
(2,891 puan) tarafından
Kimse ayranm ekşi demez boşver sen Koy tavrını kolay geçmiyor bir çocuğun hastalıgı, oğlum 18 ayda bi kere grip oldu da kafayı yiyecektim 
(5,323 puan) tarafından
Bi de bana sor ağlıyordum oturup düşün yani
(2,891 puan) tarafından
Boşver dengesiz demekki
(5,323 puan) tarafından
Aynen canım.
0 oy
(135 puan) tarafından
Mazeret. Uydurup kalksaydin o ortamda opmesini boşver soluduğu hava yoluyla da geçebilir
(5,323 puan) tarafından
Canım hasta olacaksa hava yoluyla bile bulaşıuor dediğin gibi ama bile bile de çocuğunu ne diye yaklaştırıyorsun değil mi sende bi annesin düşünmen lazım ona kızıyorum ben
(135 puan) tarafından
Düşünmüş olsa bu havada zatı Allah korusun vuris felan ortalık karışık otururum sıcak evimde yaparım. Çorbami ihlamurumu çocuklarımı iyileştirme ye bakarım ne işim var gezmede
(5,323 puan) tarafından
Haklısın canım
0 oy
tarafından
Insanlar düşüncesiz değil kendi çıkarları doğrultusunda yaşıyor onun çocuğu seninki durumunda olsa o zaman gör sen 
(5,323 puan) tarafından
Hiç halden anlamazlar
0 oy
tarafından
Çünkü onlar ugrasmicak ya sonra canım ben kendi annem gripti gelmeyin valla iyiisein öyle gelin dedim 
(5,323 puan) tarafından
Öyle direk söylüyorum bende artık kuzum
tarafından
Hiç birisi uzulcek diye cekme kendini kuzum evladin hastalanınca olan bize oluyor onalra değil
(5,323 puan) tarafından
Çekmiyorum artık kuzum direk söylüyorum

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 827 göst.
21 Ekim 2018 Aile kategorisinde Mimi (38 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 134 göst.
25 Mart 2023 Diğer kategorisinde Cocuklu.anne21 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 404 göst.
5 Eylül 2021 Diğer kategorisinde kubra1992 (3,551 puan) tarafından soruldu