0 oy
185 göst.
Aile kategorisinde (769 puan) tarafından
Kızlar annem ve eşim eşimin ailesi hakkında tamam annem çok dik başlıdır ama kötü değildir torunları bir yana dünya bir yana bilirsiniz yazmıştım önceki postta kızımın gözü için baika yere sevk etmişlerdi Fındık bitince vs demişlerdi annemde beni sizin fındığınız ilgilendirmez kşmsede umrumda olmaz alırım torununu götürürüm demiş işte herkes şimdi annemi zıt belliyo eşimde dahi sizin yapmadığınızı o yapmaya çalıştı ya annemin bu lafı üzerine hemen götürdüler annemin 2 bacağında da dikiş var eşim geçmiş olsun bile demedi annemin de gücüne gidiyo ağladı hatta kendi oğlu gibi sever eşimin cebinde para yokken babasından ister vermez annem hemen verir vermesende olur der annem ona bu kadar değer verirken eşimin bu gaddarlığı üzüyor ben senin aileni benimsemişken saygısızlık yapmıyorken onunda bunu sergilemesi gerekmez mi çok yoruldum insanların arasında kalmaktan eşim asla benim ne hissettiğimi düşünmüyo konuşuyorum olmuyo aralarında sorun kalsın istemiyorum ne yapmam lazımuzun oldu hakkınızı helal edin lohusa halimde bu konu hakkında ağlayıp duruyorum 

3 Cevaplar

0 oy
(2,226 puan) tarafından
canım bi de şöyle düşün kaynanan alıp çocuğu giderim falan dese sende ister istemez noluyoruz dersin 

eşin de öyle düşünmüştür 

sonuçta siz bi ailesiniz çocuk sizin 
(769 puan) tarafından
Kuzum aynı evin içindeyiz Fındık bitsin gideriz dediler gözmü önemli fındıkmı zaten en başından beri anneme zıtlar
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah mermamet versin kalplerine eşininde ailesininde yarın bir gün elden ayaktan düşseler senin eline kalacaklar ilahi adalet 
(769 puan) tarafından
Gerçekten kalmasınlar çünkü onlara karşı olan saygımdan sevgimden dolayı ne kadar hata yapsam da yapsalarda eskisi gibi olabilen biriyim ama cidden yoruldum eve misafir olarak geliyorlar resmen ne anneme hoş geldin va bilmem ne diyen yok hatta bahanele başka işe bakıyorlar
tarafından
Sende onları insan yerine koyma canım niye o kadar şeye hala iyisin ki peygamber sabrı var sende asla ezdirmem ailemi kimseye haksızlarsa haklı olsalar dahi kırgınlık dile getirilir hakaret kimse edemez ne eşime ne aileme
(769 puan) tarafından
Düşman değil ki benim annem ömür boyu yüz yüze bakıyoruz aynı evin içindeyiz görmemezlikten gelmeleri beni haddinden fazla üzüyor
tarafından
Allah yardımcın olsun canım çok zor vallahi 2 tarafı idare etmek anlayışsız eş olunca birde
0 oy
(802 puan) tarafından
Canım annen hakliymis ama üslubu yanlış olmuş sadece.Kizinin sağlığı daha önemli tabi.Ama annen ters konuşmuş, yumuşak dille soyleseymis bunlar olmazmış.İnsan bı hata yapmaya görsün yapılan tüm iyilikler çöp oluyor.Annende üzülmesin dik dursun.Kotu niyeti yoktu nede olsa.
(769 puan) tarafından
Nasıl desem benim annem hep böyle kime sorsaak mesela normal tepki verir çünkü böyle biliniyor yapısı bu kadının değiştiremeyiz ki babam değiştiremedi huylarını en azından eşimin bu kadar yapmaması lazımdı

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 635 göst.
9 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Asli_aydmr (149 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 242 göst.
3 Mart 2022 Diğer kategorisinde .._ (1,272 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 144 göst.
7 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Glrhrn (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 173 göst.