+1 oy
631 göst.
Diğer kategorisinde (6,053 puan) tarafından
Bugun bi tanıdığımızın gelinin tekrar hamile oldugunu ogrendim 4. Hamileligi bu cocuguda kızmış kızın dorduncu sezeryanı ilk cocugu 5 digeri 2 bucuk simdi elindeki 10 aylık bebek yine 12 haftalik hamileymis esi bilerek yapmis neymis oglan olsun die kız oldugunu duyunca aldır demisler bi yer bulalim kaynanasi demis ki ben 3 tane aldirdim bisey olmaz kiz demis gumbur gumbur atiyor kalbi ister beni bosasin yinede aldirmam demis zaten resmen kızı köle gibi kullaniyorlar altli ustlu oturuyorlar kız 6 da kaynanasina kahvalti hazirlamaya cikiyor 6 bucukta gelse nie gec geldin diormus vijdansiz merhametsiz adaletsin insanliktan yoksun kadin Allah ondan sorsun o kadar cok uzuldum ki aklima geldikce kaynanasini elime alip parcalayasim geliyor bu cahil kör zihniyet hic bi zaman icin deismeyecek mi ya ☹

24 Cevaplar

0 oy
(48,083 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
diyecek birsey bulamadim ..... koyayim sen küfür anla
(6,053 puan) tarafından
Gercekten sozun bittigi yer bacim pislikler
-Reklam-
+3 oy
tarafından
O pislik adam şeyinde ki x kromozomu olan spermlerine sahip çıkıp bariyer çeksin önce sonra konuşsun!!!!
(6,053 puan) tarafından
Kesinlikle bende dedim o zaman erkek dollesin kizin yaptigi ne war dedim
(1,253 puan) tarafından
Haklisin. Cinsiyeti kadin belirlemiuorki erkek belirliyor . Man kafa benim yüzümden olmadi demesi gerek aslında kızın yine bi suçu yok
tarafından
Bu insanlara çocuk falan yapılmaz. Haketmiyorlar evlat sevgisini Rabbim bu söylediğinin pişmanlığını o adama yaşatsın inşallah
(6,053 puan) tarafından
Aminnnn canm
0 oy
(10,567 puan) tarafından
Yok mu bu kıCagızın bir anası babası ya
(6,053 puan) tarafından
Aynisini bende dedim annesi babasi falanda cok gariban insanlarmis ondan eziyorlar kizi
(10,567 puan) tarafından
Boyle leri i gebertcwn dayaktan
(6,053 puan) tarafından
Allah sorsun walla vijdansizlar
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Şu cinsiyet ayrımı yapan geri kafalı insanlardan nefret ediyorum ya yıl olmuş 2021 21. Yüzyılda kızsa aldır ne hayırlı evlat olsun diyecekleri yerde nankör ler
(6,053 puan) tarafından
Hic olmayan war bir suru hastaligi olan war Allah wermis masAllah saglikli wermis nankorler
0 oy
(2,139 puan) tarafından
Allah bildiği gibi yapsın bu vicdansızları.
(6,053 puan) tarafından
Aminnnn aminnnn
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Resmen cinayete teşvik ediyorlar... Allah'ın verdiği can 
(6,053 puan) tarafından
Vijdansizlar iste
0 oy
(112 puan) tarafından
Rabbim o gariban gelinin ahını çıkarsın ondan ne o kaynanası insan ne kocası 
(6,053 puan) tarafından
Kesinlikle canim aminnnn aminnn
0 oy
(12,496 puan) tarafından
Rabbım demiş diledigime kiz diledigime erkek veririm diye bunlar hala neyin kafasında ya 

Yaradana karşı geliyorlar.
(6,053 puan) tarafından
Pislikler Allah ı bilseler aldir derlermi bacım
(12,496 puan) tarafından
İmansızlar..
(6,053 puan) tarafından
Allah sorsun onlardan
0 oy
(6,919 puan) tarafından
İnsan olsa Allah korkusu olsa 3 cana kiyarmiydi Rabbim arkadaşına yardım etsin inşallah 
(6,053 puan) tarafından
Aminnn canimm vojdansizlar
0 oy
(1,045 puan) tarafından
Allahım öyle insanlardan uzak tutsun ne demek ya evlat ayırmak.. 3 kız kardeşiz babam daha niye erkek doğurmadın dememiştir anneme el insaf ya kolaysa ** herif kendi doğursun bitane oğlan ş****** insan
(6,053 puan) tarafından
Kizin sucu ne bacim cahil vijdansz insanlar
(1,045 puan) tarafından
Ne cahil insanlarla aynı oksijeni soluyoruz Allahım ya boşa israflar..
(6,053 puan) tarafından
Ha ikinci kattan inerken tepesinin ustune dussede akli basina gelse ne war
(1,045 puan) tarafından
Keşkee
0 oy
(580 puan) tarafından

Yil 2021 cinsiyetin erkeğin belirlediğini bu cahil kafalar bilmiyor mu? Kaynana gitsin oğluna söylensin  bi Y kromozonunu tutturamadın diye:angry:

(6,053 puan) tarafından
Olur mu kiz oglan doguramiyor cahil pislikler
0 oy
(42 puan) tarafından
Allah onun belasını versin tez vakitte ******** vicdansiiz döl israfı sen nesin sende kadınsın diyen biri yokmu nefret ediyorum böyle boş beleş cahil konuşanlara benimde kızım olucak inşallah etrafimda kız olduğunu duyanlar teselli eder gibi konuşmaya başlayınca hepsini haddini bildirdim asla tahammül edemiyorum böyle beyinsizlere
(6,053 puan) tarafından
Aminnnn wer tabi sakin alta kalma kimin ne haddine ya
(42 puan) tarafından
Merak etme bacım asla ezdirmem kendimi şükür dilim de aklım da uzun
(6,053 puan) tarafından
Helal olsun walla ❤❤❤❤
0 oy
(181 puan) tarafından
Kız istemeyen kaldımı ki çevremde herkes kızı daha çok seviyor benim 3 oğlum var 4.hamileyim eşim kız bekliyor erkek çocukları yaramaz kızlar sevimli cana yakın diyor  hayırlısı benim için ikiside aynı kıza da oğlanada canımı veririm
(6,053 puan) tarafından
Kaldi cnm cok boyle cHil Allah gonlune gore wersin
0 oy
(1,645 puan) tarafından
Ne diye bu pislikleri çekiyor ya annesi babası yok mu yazık günah kurban olsun kız çocuklarına Rabb demekki hayırlısı buymuş ki kız vermis
(6,053 puan) tarafından
Kuzum annesi babasi cok gariban insanlar
0 oy
(1,161 puan) tarafından
o cahiller  bilmiyorlarmi kiz  olan evde  melekler  oluyormus.   dinde  bile  kiz evlad  daha  onde  tutulur.  keski her anenin kizi olsa  kiz  kadar  guzel tatli bir sey yokdur.  anneye  babaya kalansa  kizdir.  benim bir  kizim var.  cok sukur.  kiz  baskadir  ya.  bu kadinlar  evli bile  olsa  hep anne  babalarinin derdine  kosarlar  erkek oylemi
(6,053 puan) tarafından
Iste bunu bu zihniyetteki insanlara anlataman cnm
0 oy
(775 puan) tarafından
Tez zamanda geberip gider inşallah ne biçim insan bunlar yaa Allah o geline yardım etsin 
(6,053 puan) tarafından
Aminnn canim
0 oy
(1,314 puan) tarafından
Allah ıslah eylesin kaynanasını önce vicdan insan olmalı ama mallesef kaynanasinda hiç birşey kalmamış belli ki 
(6,053 puan) tarafından
Kesinlikle cnm
0 oy
(1,284 puan) tarafından
Okurken icim parçalandı  soyleyecek soz bulamıyorum 
(6,053 puan) tarafından
:(((((((((   (
0 oy
(1,253 puan) tarafından
Ne oluyormus kiz olunca. ? Ne büyük bir sacmalik. Benim kizim var kurban olurum ona sacinin 1 teline canimi veririm. 
(6,053 puan) tarafından
Cahiller iste canim hemde vijdanszlar
0 oy
tarafından

******** manyak, insan Allah'ın takdirine saygı duyar , ne biçim yaratıklar var ya .

(6,053 puan) tarafından
Allah i bilse bunlari edermi canm

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 318 göst.
23 Aralık 2023 Aile kategorisinde Myangell (549 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 435 göst.
0 oy
15 cevap 316 göst.
24 Eylül 2023 Aile kategorisinde Anne-bebek (739 puan) tarafından soruldu
0 oy