0 oy
263 göst.
Aile kategorisinde (356 puan) tarafından
Günaydın hanımlar 1. Sınıfa başlayacak olan çocuklarınıza beslenme olarak ne koydunuz öğlen arası gitmek yasak onların yanına yaklaşık 3 e kadar okulda kalacak oğlum tost yaptım uzun ceviz koydum beslenmesine ayriyetten de simit yada boğaca alırım meyve suyu bide ayran kızlar siz nasıl yapıyorsunuz akıl verin ilk günümüz 

8 Cevaplar

0 oy
(5,721 puan) tarafından
Krep olabilir severse arasına peynir falan koysan, poğaça yaparsın  meyve suyu ile sigara böreği olabilir ay aklıma.bisey gelmedi
(356 puan) tarafından
Yapacam inş herşey den sabırla şimdilik tost istedi poğaça börek te sever onuda yarim artık ay heyecan bastı beni
(5,721 puan) tarafından
Ben birinci sınıf annesi değilim ama anasinifina başladı ikizlerim
-Reklam-
0 oy
(341 puan) tarafından
Rabbim tum yavrulara zihin acikligi versin benim oglum 11 aylik henüz ama birinci sinif annesii olmak cok zor simdiden napcam diye düşünüyorum sabirsizim bi ton odev veriyorlar cocukta yeni adapte oluyo derken anne baba da yeniden okula baslamis gibi oluyo o stresi yeniden yaşıyor 

Rabbim size de kolaylik versin sizde artik ogrencisiniz bir nevi
(356 puan) tarafından
Saol canım benim amin amin vala aynı dediğin gibi inan ki ben daha çok heyecanliyim ya adapte olamazsa ya yapamazsa diye 1 ron soru aklimsa
(341 puan) tarafından
Simdi ki ogretmenler cok odev veriyo karşılarındaki cocuk degil gozuyle bakiyplar yigenlerimden biliyorum arrik en sonjmda ödevin kalanini yengem yapardi.simdi ikinci sinif annesi rahat
0 oy
tarafından
Bugün kek günüydü kek sut Meyve koydum . Ogle arasında yemesi için de bisküvi ile meyve suyu koydum . Pankek tost poğaça çikolatalı ekmek falan koyabilirsin 
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Bizde liste var haftalik 
0 oy
tarafından
Ben kızartma domates salatalik Mandalina koyucam oda yerse 
0 oy
(10,978 puan) tarafından
Ben bir tane tost yaptım Süt koydum su koydum salatalık dogradım, seftali dogradım ve kek koydum canım. İşte sevdiği seyleri koydum. Ben gidip ogle arası alacagım sonra gene bırakcam bir cok cogun annesi ogle arası geliyormuş benimkinin boynu bukuk bırakamam. 
0 oy
(15 puan) tarafından

Biz birinci sınıf ama daha gidemedik :'(

İlgili sorular

+1 oy
6 cevap 258 göst.
21 Şubat 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 90 göst.
12 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,618 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 305 göst.
29 Eylül 2021 Aile kategorisinde mirayasel (383 puan) tarafından soruldu
+2 oy
9 cevap 1,482 göst.
8 Haziran 2021 Aile kategorisinde mirayasel (383 puan) tarafından soruldu

381,063 soru

11,408,118 cevap

34,945 kullanıcı

...