0 oy
93 göst.
Diğer kategorisinde (1,995 puan) tarafından
27 haftalık hamileyim aniden bi ağlama fln geliyo yaa ağlıyorum durduk yere kafayı yicem sanırım sinir oluyorum bu duruma ben gibi olan varmı nşye oluyo bu

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Cnm hamilesin normaldir hepimiz bu durumları yaşadık 
(1,995 puan) tarafından
ailemde yok yanımda  depresyona giriyorum sanırım
tarafından
Benimde yok cnm doğuma da tek başıma gittim bebeğim 5 aylik olacak hala da tek başımayım ve büyüttüm çok şükür eşimle Allah razı olsun eşimden
(1,995 puan) tarafından
:( çok zor ya herksin ailesi yanında destekçi rabbim yardımcımız olsun
tarafından
Amin cnm ne yapalım
-Reklam-
0 oy
(8,969 puan) tarafından
Ben ben ben. Normal zamanda kessen ağlamazdım hele birisi yanımdayken asla ve asla ağlamazdım. Ama hamileliğimin başından sonuna kadar durup durup nedensiz zırıl zırıl ağlayıp durdum :) 
(1,995 puan) tarafından
bide kalbim hızlı atmaya başlıyo korkuyorum olmamıştı böyle ya bu hafta değişti baya
(8,969 puan) tarafından
Korkma canım. Aynı ben de öyleydim. Kalbim ağzıma çıkıyordu sanki. Eşimi kaç kere korkuttum. Hepsi geçip gidiyo ama. Sabırlı ol sadece. Çoğu gitmiş azı kalmış zaten :)
(1,995 puan) tarafından
inşallah canım ya piskolojim mi bozuldu ne bebekte stres oluyo kesin böle dimi
0 oy
(95 puan) tarafından
Benn normalde cok duygusalm hamileym daha da kotu oldm hemen aglarm sebepszce herseyi aklma gelir aglarm.
0 oy
(731 puan) tarafından
Duygusallık hormonları girmiş devreye normal aslında bende şimdiden başladım normalde aşırı duygusuzum cenazeler de bile çok zor ağlarım şimdi hafif duygusal bişey görsem ırmak gibi indiriyorum 15 haftalık daha :) 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 327 göst.
5 Mart 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 194 göst.
5 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Eda00 (731 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 250 göst.
12 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Simay888 (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 134 göst.