0 oy
207 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (3,769 puan) tarafından

Kocaeli'nden amasraya gitmek nasıl olur blmiorm iki saat mi neydi eşim bakmıştı unuttm fazla sürmüyor 

Amasraya gidenler varmı nasıl bir yer? Fiyatları nasıl? Ben barış akarsu hayranıym mezarına gitmek istiyorum oyzfn günü birlik fln ayarlyp gitmeyi dsnuorz fırsatımız olursa eğer

7 Cevaplar

0 oy
(6,047 puan) tarafından
2 saat değildir canım o kesin Amasra yakın değil Kocaeli ye
(3,769 puan) tarafından
Tahmini olarak ddm cancağızim bende blmiorm tm
-Reklam-
0 oy
(92 puan) tarafından
Ben bartinliyim canım fiyat açısından ne soruyosun yeme içme mi yoksa konaklama için mi 
(3,769 puan) tarafından
Ben barış abimin mezarına gideyimde onuda yerim şükür karnım doysun da gerisi mühim değil ♥️:)
(92 puan) tarafından
O ayrı canım :) lükse gitmezsen yeter ama Amasra çok güzel bizde eşimle canımız sıkılsa atlar gideriz yazın deniz kenarına oturmak için masa sandalyeler konuluyo o deniz karşısında çay içmek ayrı bı huzur
(3,769 puan) tarafından
Kız nereye yetiyor netten bilet fiyatlarına baktım yol parası sadece kabaca olrk 600u geciyot:)))
(92 puan) tarafından
Yol parası aklıma gelmedi valla :))) evet yol parasıyla yetmez
(3,769 puan) tarafından
Aah ahh offf offf bu hayatın pahalılığı beni yordu
0 oy
(13,613 puan) tarafından
Bartinliyim.

1 defa gitmisligim yok inanır mısın..
(9,484 puan) tarafından
Bende Bartın Kozcağız ☺️ abinde Çerkezköy'de benim ailem de İstanbul'da bu kadar tesadüf olamaz :D
(13,613 puan) tarafından
Gız goççuvazdan misiyyyy :D Allah'ım yarabbim ahahahah sevindim :D
Ben de gumulcadanyin  eyyyy :D
(9,484 puan) tarafından
Yaaa hemen şive aldı ya mancarları al gel yilim :D puhahahah
(9,484 puan) tarafından
Gumulcanıy meşhur balıkçısı var ben orayı biliyom tek :D
(13,613 puan) tarafından
:D bagdatlida Va balıkçı orayı bilurun ben de :D mancallari diktiy yimeden gittiy ahahahahah :D nere duryosuy sen goççuvazdaysay yazın fele görüşürüz gi :D
0 oy
(92 puan) tarafından
Ve iki saat sürmez 4 saat civarı sureblr bolu zaten iki saat sürüyor boludan snra Kocaeli 
(3,769 puan) tarafından
Valla cnm tahmini olarak ddm bende tam olarak hatırlamıyorum:)
4saat ise yine iyi
(158 puan) tarafından
Canim biz istanbuldan bartina 4 saat suruyor 2 saatte boluya varirsiniz cok guzel bir yer padisah fatih sultan mehmet amasra icin cennetten bir kose demis gercekten cok guzel gorulmeyw deger bir yer
(3,769 puan) tarafından
Benim hayaller hayat pahalilgnda bitti:))
0 oy
(42 puan) tarafından
Ben üniversitedeyken gittim arkadaşlarla çok güzel bir yer fiyatlari hiç hatırlamıyorum inan ki ama gerçekten çok güzel çok beğendim eşimle de gidicem bir gün mutlaka
0 oy
tarafından
Hava durumuna bakmadan gitmeyin cnm. Evt guzel yer. 
0 oy
(3,148 puan) tarafından
Fiyatları bilmem ama gidince muhakkak bir balık ye biz bir günlük gitmiştik sahilde gezdik balık yedik çok güzeldi 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 115 göst.
10 Ağustos 2023 Tatil-Seyehat kategorisinde Maviş annesi (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 174 göst.
12 Temmuz 2023 Tatil-Seyehat kategorisinde Kkesma (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 91 göst.
25 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Minik20 (5,268 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 95 göst.
14 Ekim 2022 Diğer kategorisinde .SU. (4,920 puan) tarafından soruldu

378,019 soru

11,314,514 cevap

34,754 kullanıcı