0 oy
124 göst.
Aile kategorisinde (1,029 puan) tarafından
kapalı
Bayanlar benim bebeğim 2.ayına yeni girecek ben tekrardan çocuk istiyorum biliyorum diyeceksiniz ki ne bu acelen şöyle anlatayım ben 5 yıl boyunca tedavi gördüm kistim küçültüldü ilaçla yumurtalıklarım büyütüldü aşılama oldum 6 kez hiçbiri tutmadı daha sonra iğne ile büyütüldü yine tutmadı bir kez daha iğne ile yapılıp tüp bebeğe gececektik doktorlar kesinlikle sen tüp bebek olmadan hamile kalamazsın demişlerdi lakin bu virüs girince benim tedaviyi ertelediler yaşın genç yaparız dediler neyse aradan zaman geçti ben rabbimin mucizesi bu ya hamile kaldım ve şimdi yine aynı sorunlarla karsılaşmaktan korkuyorum allaha emanet var ama sizce beklemeli miyim toparlanmalımıyım yoksa 1 yıl bekliyeyimmi korkuyorumda normal doğum yaptım ölümden döndüm bi daha olacağında isteğe bağlı sezeryan olabilir miyim tecrübenize fikrinize ihtiyacım var lütfen yadırgamayın beni 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yani eğer öyle zor oluyorsa dene. Ama isteğe bağlı sezaryen anca özelde yaparsın. 

Yalnız ikinci normal doğum daha kolay oluyor ona göre düşün :)
(1,029 puan) tarafından
Yok canım zaten 2.doğumum ilk evliliğimden 13 yaşında kızım var 2.çok zor oldu
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım benimde 3 yıl olmadı sonra kendiliğinden oldu ama 9 ay boyunca 400 e yakın iğne kullandım oğlum doğdu 6 aylık oldu isteyerek hamile kaldım artık iğne kullanmadım sende yap bitane saha
(1,029 puan) tarafından
Bebeğimi emzirmemde sakıncası olur mu ki onun vebaline de girmek istemiyorum sütümden mahrum olmasın
tarafından
Ben 8 aylıkken kestim
(1,029 puan) tarafından
Ben 2 ayda beklesem o zaman 1 yasına gelmiş olacak daha mı iyi olur ki
tarafından
Yani sen bilirsin hakkında hayırlı olsun canim
(1,029 puan) tarafından
Amin cnm teşekkür ederim
0 oy
(356 puan) tarafından
Yap kız vala inş öyle zor olduysa ara verme belki olmaz neden ara verecem en azından 1 tame daha olsun avamda öyle zor biliyorum 
(1,029 puan) tarafından
Normal doğumda vücut kendini temizliyormuş daha cabuk hamile kalınıyormuş öyle diyorlar birde benim kist sorunum oluyor ama regel görmedim görmeden de olurmu ki

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 80 göst.
30 Eylül 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde kmeltem86gmail.com (29 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 150 göst.
15 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 118 göst.
30 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Umara (266 puan) tarafından soruldu

378,190 soru

11,319,159 cevap

34,765 kullanıcı

...