0 oy
319 göst.
Aile kategorisinde (42 puan) tarafından
Ya eşim ve ben sürekli birbirimizi ailemizin yanında küçük düşürüyoruz genellikle o daha çok yapıyor ben sakın kalmaya çalışıyorum ya benim 7 aylık kızım var şu siralar diş çıkarıyor rahatsız ben birlikte oturuyorum kızım sürekli bende altını değiştirmeden tut tırnak kesimine kadar eşim ve kayinbabam çok müdahale ediyorlar niye ağlıyor çocuk bakın diyor  kayinbabam yeri geliyor bağırıyor eşim de ben çok sınırlı bir insanım kızıma bazen sabrım gercekten kalmıyor bagiyor kızıyorum bugün eşimle yürüyüse çıktık kızım uyuyorken eve geldik kızım uyanmış eşim diyor yemek ver emzir tamam yapıyorum yemek yedirirken oynamaya çalışıyorum ama durmuyor ismini kızarak söyledim eşim bana durmuş diyor senin Askere gitmen lazim orda insana Sabri öğretiyorlar sen çok sabırsız bir insansin sen hiç zorluk görmemişsin falan diyince al kolaysa sen bak dedim çok yoruluyorum artık dedim atıştık sizce kim haklı 

7 Cevaplar

+1 oy
tarafından
İkınizde haksızsınız  sizin birbirinize önce tahammül etmeniz lazım kuzum
(42 puan) tarafından
Benim tahammülum kalmadı evimi ayrildim daha 1 yıllık gelinim iclerine geldim eşim artık çok yoruyor ne zaman yanına gelsem konuşsam hep beni aşalıyor küçük görüyor çok sıkıldım bu durumdan  benim kaynanam desen o da çok yoruyor kayinbabam herşeye burnunu sokuyor kızım çok mızmiz zaten herşeyi yaparım yine de ağlar sen söyle ben ne yapayım bugün dedim biraz televizyon izleyeyim izleyemedim ya açınca onların televizyonunun sinyali gidiyor var mı böyle birşey ya
-Reklam-
0 oy
tarafından
İkinizde haksızsınız kuzum, ikinizinde biraz durgunlaşması lazım
0 oy
(22,072 puan) tarafından
Sen haklısın canim okuduğum kadarıyla 
(42 puan) tarafından
Sağol canim
0 oy
(7,402 puan) tarafından
Canim sen biraz evdekilere hıncını çocuktan çıkarıyorsun gibi geldi.
(42 puan) tarafından
Yok asla benim kız biraz mız mız cok yoruyor beni  ama evdekilere yakında patlatim az kaldı
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Sabırlı ol diye demiştir canım çocuk bakmak sabır işi gerçekten benim kızım felaket :D eşim sinirlenince kızıma kizmadan hemen ben alıyorum ben sinirlenince eşim alır 
(42 puan) tarafından
Bizde o yok maalesef hep ben bunaldim artık bide üstüne küçük düşüyor
(2,323 puan) tarafından
Evet destek olması lazım psikolojik olarak çok yipranyoz
(42 puan) tarafından
Onda da o yok yanına yaklaşsam küçük düşüyor birşey yapıyor 10 kere söylüyor çok ben bunu yaptım diye ya yapma ya da soylenme arkadar yoruldum bıktım
(2,323 puan) tarafından
Sen çok bunalmissin bence annene felan bı tatile gitsen onlar çocukla ilgilensin sen kendine zaman ayir
0 oy
(10,716 puan) tarafından
Ay benimkide 7 aylık hep alığlıypr ya surekli aglıyor. Buyugu 1 e basladı zaten cok nazlı bir evlat. Sürekli ben yapıyorum herseyini sabah 6 da kalk okula hazırla götür gel iş yap yemek yap git al gel bu arada surekli aglıyor oglum da. Birde ben yanlızım. Allah yardımcımız olsun. 
(42 puan) tarafından
Sağol canım Allah senin de yardımcın olsun
0 oy
(1,656 puan) tarafından
İkimizde konusup asabilirsiniz benim eşimde yeni evliyken beni çok rencide ederdi ama sesimi etmezdim ortamda eve gelince kavgamız başlardı baktım kavgayla olmuyor güzel dille herseferinde uyarmaya başladım sonradan anladı özür diledi ve birdaha yapmadi
(42 puan) tarafından
Ya kuzu olmuyor işte benim kocam haksız olduğunu kabullenemiyor

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 425 göst.
31 Ekim 2023 Diğer kategorisinde 242819 (984 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 271 göst.
21 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Glstanbeste (253 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 458 göst.
30 Eylül 2023 Diğer kategorisinde 242819 (984 puan) tarafından soruldu