0 oy
346 göst.
Aile kategorisinde (10 puan) tarafından

Kayınvalidem sürekli oğlunu görmek istiyor 8 aylık evliyim ve bu 8 ayda toplasanız tek başımıza sadece 1 hafta dışarı çıkmışızdır beraber bişeyler yapmışızdır her gün onlarda olalım istiyor tatile beraber gittik kışın yine beraber tatile gitmek istiyor ben eşimle baş başa gitmek istiyorum söylüyorum suratını asıyor yemeğe gideceğimizi öğrendiği an bende dışarda yemek yemek istiyordum diyor onlardayken eşim dışarı çıkması gerektiği zaman arkasından uğurlamaya gidiyorum direk peşimden geliyor her gün olmasa bile 2 günde bir onlarda oluyorum sabahtan akşama kadar akşam da eşin geliyor 11 12 ye kadar orada duruyoruz kayınvalidemin yüzünü eşimden çok görüyorum eşim yanındayken güzel söz söylediği zaman hemen surat asıp edep diyor ben bıktım artık gitmek istemediğimi hem güzellikle hem kavgayla dile getirdim ama eşim anlamıyor bizimkileri sevmiyorsun oluyor madem bu kadar çok seviyodu oğlunu neden evlendirdi stresten kafaya takmaktan çocuğum olmuyor zaten o günlerde de çocuklarını biz de kalması için gönderiyor biraz uzun oldu ama bu kayınvalidemle nasıl başa çıkacağım yüzüne söylüyorum anlamıyor ne yapmam lazım

10 Cevaplar

+1 oy
(546 puan) tarafından
Bu kadari cok fazla.ben dayanamazdim al oglunu emzirmeye devam et bosansak mutlu mu olcan falan derdim herhalde
(10 puan) tarafından
Bende dayanamıyorum artık kendi eşiyle tek başına ayrı tatile gitti çocuklarını bana bıraktı bana gelince para sıkıntı oluyor kesemiz malesef ki bir onlar yapınca bir sıkıntı olmuyor ama malesef ben yapınca çok büyük sıkıntı oluyor
(546 puan) tarafından
Yani korkutma amacli ailenizin yanina gidemez misiniz? Ya da ciddi anlamda buyuk bi kavga cikarin bi dahakine.biktiiim diye bagirin iyice anlaain artik boguldugunuzu
(10 puan) tarafından
Malesef babam bana çok düşkündür gidersem geri bırakmaz
(546 puan) tarafından
Ay ne guzel maasallah.Oncesinde babanla konussan.baba boyle bir durum var eaimi hafifce korkutcam diye.ne guzel o da arkanda durur
-Reklam-
+1 oy
(1,950 puan) tarafından
Gayette kiskaniyor ve paylasamiyor. 

Kiskanmiyor diyen psikolojiden bi haberdir. 

Bağımlılık oluşturmuş bu durum onda. Daha da gitmeye devam ederseniz mahkeme sonunuz olur merak etme. 
(10 puan) tarafından
Çok kez dedim ama tekrardan sizin için bu konuşmayı yapacağım teşekkür ederim
(1,950 puan) tarafından
Benim için değil kendin için dene canim benim.. paranızda mi bir sizin oyle okudum yorumlarda.
(10 puan) tarafından
Evet malesef bir
(1,950 puan) tarafından
Bak ben ilk evlendim boyle bir muhabbet gecti. Asla vermem dedim ama esim arkamda durdu is esinde bitiyor. O da annesine bağlı. İşin zor duruyor.
(10 puan) tarafından
Bir şekilde halletmem lazım artık ben yuva yıkmak için evlenmedim onun gibi olmam gerekiyor demekki
0 oy
tarafından
Oğlunu sürekli görmek istemesi kıskandığı anlamına gelmez ki, benim kaynanada görmek istiyor sürekli oğlunu, evlat bu sonuçta
(10 puan) tarafından
Oğlunu görmesinde bir sakınca bende görmüyorum fakat bu bizi yalnız bırakmayacak derecede
tarafından
Benim kaynanamda aynı seninki gibi, şuan aynı memlekette olsak bizden çıkmaz, diyor bazen burda otursaydınız çıkar size gelirdim diyor, benim kaynana yapışkan gibi, hele hele kayınbabam abooo o kaynanadan da beter sadece yatmaya giderler herhalde, bende sevmem öyle gelip görebilirler ama hergün hergün kaldıramazdım gibi
(10 puan) tarafından
Farklı şehirde olmanız o kadar avantaj ki sizin için bizim aramızda arabayla 4 5 dk olan mesafede her gittiğimizde bugün burda kalın diyor çok şükür evimize gelebiliyoruz inanın çok yıprandım bu süre içerisinde oğlunu sevsin bu çok güzel biiey ama bizi de biraz yalnız bırakmalı
0 oy
(10,784 puan) tarafından
Anlamazlar, kocanda anlamaz bacım. Bak benimkiler anlamadı. Bende bosanıyorum yok basa cıkamadım
(10 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun kayınvalideler neden görmüyor yaptıklarını
0 oy
tarafından
Amaniinnn cocugun olunca onudakiskanir kız ne beter bisi bu kiskanclik
(10 puan) tarafından
Bende söylüyorum ama insan olan anlar işte insan olanm
tarafından
Tam o anda sizinle gelmeye niyetlendiginde biz basbasa gidicez diyincedemi geliyo
(10 puan) tarafından
Evet yemeğe gidicektil baş başa aradı napıyosunuz diye yemek yemeye gidiyoruz dedi eşim bende gitmek istiyordum dedi başka zaman gidelim anne dedi eşim boğazından nasıl geçicek o lokmalar dedi inanamadım
tarafından
Oyle guzel gecerki ben varim yaninda  diye bagirsaydin :)
(10 puan) tarafından
Hiç aklıma gelmedi :)
0 oy
(802 puan) tarafından
Bunun cozumu kayinvaliden de değil cnm eşinde.Durumu rahatsızlığını eşine izah etmelisin aradaki dengeyi eşin kurmalı.Sende bir mücadelenin içine gireceksin haliyle ama seni anlayana kadar sana hak verene kadar pes etmemelisin. 
(10 puan) tarafından
Çok teşekkürederim
0 oy
(2,034 puan) tarafından
Çıkamıyorsun malesef canim evlendirmeselerdi çok seviyorlarsa ben senden kat kat fazla sey yasadim 2 senede düzelmez o allah islah eylesin benimkide oğlunun arkasindan elin kızı koynuna girince değişiyor der lnsan oğlum mutlu diye sevibir yazık çok yazık
(10 puan) tarafından
Aynen bu da öyle diyor ne yapmam gerekiyor
(2,034 puan) tarafından
Kork allahtan korkmayandan canim ben birsey yapamadim rabbime bıraktım
0 oy
tarafından
Yemin ederim aynı benim kaynanam. Hastane randevusuna giderken bile pesimize takılıyor. Markete gitsek hemen arıyor bişey istiyor şunu alıp acil gelin çok lazım bilmem ne diye yada küçük gorumcemi de pesimize yolluyor 

Evi bir arka sokağımda illallah ettim ama 
(10 puan) tarafından
Aynı aynıı ne yapıcaz kader arkadaşım
tarafından
Valla ben surat asıyorum bazen açıkça söylüyorum ama yok yok anlamıyor oğlum da oğlum ben kocamla kavga ediyorum kötü oluyoruz yine yok değişen hiç bişey tek çözüm uzaklara gitmek
0 oy
(4,148 puan) tarafından
Ayy ne kötü Bi durum kaynanan anlamaz canım sen eşinle halledeceksin bu durumu hani sevmiyorsun etmiyorsun derse her gün oradayım seviyorum ama seninle baş başa vakit geçirmek istiyorum falan de aklını farklı yerlere falan çek bilemedim :) 
(10 puan) tarafından
O konuya gelince çok şyiyiz sonrasında bile kavgaya tutuşuyoruz
(4,148 puan) tarafından
Ayy Allah yardımcın olsun canım ne diyim iş eşinde bitiyor tamamen onu ikna etmen lazım
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Zamanla alışırsın canım benimkide aynı takmamaya çalış 
(10 puan) tarafından
Sen alıştın mı
(3,832 puan) tarafından
Eh işte 4 yıl oluyor çok çektim çekmeyede devam ediyorum ama yapacak bişey yok

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 790 göst.
0 oy
11 cevap 633 göst.