0 oy
795 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Sizce eşinizin sizi mükemmel kadın tabiri nedir?sizce erkekler  nasıl etkilenir.Ve trip atınca nasıl atarsınız?

22 Cevaplar

+7 oy
(2,355 puan) tarafından
Her işi dört dörtlük yapan konusmalarina alttan alan tartışmayan konusmayan kendini savunamayan ondan birşey istemeyen bebeğine çok iyi bakan anasin kul köle olani daha bir-çok yeteneği olan aaa güzel ve bakimli olmasi da şart
(310 puan) tarafından
Aynen böyle olursanda kendilerini yetersiz hissedip başkasına bakarlar
-Reklam-
+3 oy
tarafından
Erkekler güzel yemek yapan kadın bulunca fiziği güzele bakarlar onu bulunca güzel yemek yapana bakarlar sarışın bulunca esmere esmer bulunca sarışına kısaca erkekler ne istediğini bilmeyen varlıklar oldukları için 4/4 lük olsa da bi kusur bulurlar mutlaka ha şimdi linçleyenler olacak senin kocan öyle bizimkiler değil vs diye ama yaratılış itibariyle nefisleri çok kuvvetli yani mutlaka bi kusur bulacaklar. Ha benim eşim beni beğenir işimi aşımı yüzümü gözümü ama gelip bana söylemez onu çok iyi biliyorum şımaracağımı düşünür ama söylese ben de daha çok sevinerek yaparım bilmez neyse. Tribini de herkesin kocası farklı onu kendin bilmen lazım benim eşim yaptığımı yemez koyduğum çayı içmez konuşmaz çirkin çirkin bakar
tarafından
Amin inşallah benim benim kaynanam çocuklarını yetiştirmemiş sıkıntı burda zaten yetişse niyeti içi çok güzel eşimin çok saf kalplidir çok iyidir
tarafından
İnşallah hep öyle iyi olur canım ☺️ sen naptın taşındın mı?
tarafından
Dün eşyayı gönderdim eşim kurmuş mobilyaları falan ama elektrik su kapalı pazartesi açtıracaklar salı da ben giderim canım
tarafından
Anladım canım hayırlısı olsun inşallah ☺️
tarafından
İnşallah canım inşallah ❤️❤️
+1 oy
tarafından
Bence ağzımızla kuş tutsakta yaranamayız
+1 oy
tarafından
Erkekler için ideal kadın yoktur ideal köle vardır
0 oy
tarafından
Ben eşim için tam ideal bir kadınım ve bir kez olsun eşime trip atmadım o da bana atmadı 
tarafından
Ne gibi mesela hangi konuda
(707 puan) tarafından
Neye dayanarak bunu yazdin Büşra çok merak ettim.Mesela nasılsın günlük davranış hal hareketlerin nasıl?Bişey istersen ve olmazsa ne yapıyorsun?Vs vs detaylı bi yazar mısın?Ben agzimla kus da tutsam yaranamadım da.
tarafından
Hemen anlatayım.
Öncelikle ne isteyecem mesela elbise mi almam gerekiyor öncelikle maddi durumuma bakarım bizim onu alırsam elimiz sıkışacak mı diye eğer sıkışmayacaksa eşime resim atarım ay bu çok güzel miş mesela söyle söyle olduğu zaman bu elbiseyi giyerim çok güzel olur dimi kocis yazarım esim de evet sana da yakışır der en basit şekilde ve hemen al der bende hayır almam derim çünkü böyle böyle önce sen maaşını al herşeyi ödeyelim eğer bu elbisenin parasından fazla para kenara koyabiliyorsak alırız derim eşim nasıl istersen der ve maaşını alınca herşeyi öderiz kenarda para kalırsa eşim hemen elbisenin parasını verir al istediğini al der ama ben hesap yaptigimda eğer kalmazsa hiç eşime resmini bile atmam mesela en basiti bu olur. Davranış konusunda da neysem oyumdur  en konuşmayı seven dans etmesine bayılan gezmeyi çok seven biriyim ama herşeyden önemlisi uykuya hastayım uyku dedin mi akan sular durur benim için bunu da eşim bilir ben kendimi bildiğim için de eş seçimimi ona göre yaptım eğlenmeyi seven gezmeyi seven şarkı dinlemeyi şarkı söylemeyi seven bir es ile evlendim konuşma mevzusunda da egee eşim mutlu ise sabaha kadar konuşurum ağzını açıp laf etmez. Başka ne anlatmamı istersin
(707 puan) tarafından
Yani benim anladığım siz zaten Allah bozmasın uyumlu bir ciftsiniz.Ekstra bişey yapmana gerek kalmıyor sanırım.Biz hiç uyumlu değiliz ve her günümüz kavgayla geçiyor.Ben bişey istemem gerekiyorsa alırım ama genelde kendime değilde çocuklara alırım.Kendimi unutalı çok oldu.Ama onun için bile bir elbise için ne güzelmiş diyince hıii güzelmiş diyip kafasını çevirir.Bende daha durgun biriyim hani agirim ama eşim öyle değil.O hiperaktif.Akli beş karış havada bir ergen gibi sürekli.Sen kendine göre eş sevmekle iyi yapmışsın ben hayatı başta yaptım.
tarafından
Her zaman suçu karşı tarafta aranamamak lazım sen evlenmeden eşinin huyunu bilmem gerekiyor ben eşimin huyunu bildiğim için öyle davranıyorum her insanın huyu farklıdır yeri geldi mi ağır oluruz yeri geldi ki aklımız beş karış havada oluyoruz biz ikimiz ruh eşiyiz çok şükür
0 oy
tarafından
düzenlendi

Eşime sordum Allah razı olsun senden benim gözümde vallahi billahi mükemmel bir kadınsın dedi şimdi çocuğuna 4  4 lük bakıyorsun temizsin efendisin sözümden çıkmıyorsun çok şükür evim temiz yemeğim hazır ne sıkıntı çeksek asla ses etmiyorsun bakımlısın ilgilisin dedi ☺️çok mutlu oldum tabi. Ama Allah var eşim herzaman söyler ben senden razıyım Allahta razı olsun der çok şükür. Sadece şu huyumu sevmiyormuş bakmadığı halde kızlara bakıyorsun diyormuşum bu huyum olmazsa melekmişim :angel:  kıskançlık başa bela.. 

tarafından
Yok yolda bakmaz Allah var mesela biri konuşsun bayan döner bakar niye baktın derim refleks hani ses nerden geliyor diye bakıyorum diyor bende kıskancım hoşuma gitmiyor kolunu cimcikliyorum ondan :D yoksa çok şükür bi sıkıntımız yok ama istemiyorum bakmasını oda illa ses geldi mi bakacak kadın olsun erkek olsun bakacak bende kadın seslerine bakma diyorum :D
(370 puan) tarafından
Ha ozman adamin sucu yokmus kiz valla benimkini gorsen bide mersindeyiz kizlar nerdeyse ciplak geziyolar yeminlen disari cikasim gelmiyor bu yuzden
tarafından
Yok benimki öyle baksa gözünü oyarım. Ama yinede dönüp bakmasın yani neye bakıyor. Ama demin çok güzel konuştu o yüzden şimdi sinirlenmiyim☺️☺️
(370 puan) tarafından
Aynen canim hep mutlu ol hayatinda:))))
tarafından
Amin inşallah canım hepimiz hep mutlu olalım inşallah ☺️(^o^)
0 oy
tarafından
Trip atmam bi şeye kırıldıysam direk söylerim ve özür diler aynı şekilde o da öyle. Mükemmel kadın olmak için karşıdaki insanın da mükemmel olması lazım benim gözümde bu böyle. 
0 oy
(27,353 puan) tarafından

Mikemmel kadin cok deger bilen adam yok is bizde degil onlarda bitiyor.

0 oy
(3,078 puan) tarafından
Herşeye susucaksın alttan alıcaksın onlara karışmıcaksın ailesine laf etmiceksin öyle mükemmel olursun erkeklerin gözünde 
0 oy
tarafından
Ben esim için ideal kadınım 
(2,332 puan) tarafından
Doğum yaptın mı canım?
tarafından
Yok hayır akşam post acicaktim zaten korona testi istediler diye yarına kaldı canim
(2,332 puan) tarafından
Anladım canım. Hayırlısıyla, sağlıklı bir şekilde kucağınıza alırsınız inşallah.
tarafından
Amin Allah razı olsun
0 oy
(2,728 puan) tarafından
Ben zaten mükemmelim  çabada harcamıyorum  o çaba  harcasin☺️

Çünkü  çırpınan  her kadın  eziliyo malesef dik durun...
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Saçları güzel olacak ama dökülmeyecek, harika yemekler yapacak, çok konuşmayacak, her dediğine tamam diyecek, hiçbir şey istemeyecek. Maçına karışmayacak, hiç bir şekilde itiraz etmeyecek. Ailesine kendininkinden düşkün olacak v.s v.s
0 oy
tarafından
Her erkek için farklı bu canım. Mesela benim eşim için mükemmel kadın sesini assla bir milim bile yükseltmeyen ve aç kalsa açıkta kalsa da şikayetçi olmayan kocanın sözünden asssla çıkmayan kadın mükemmeldir onun için. Gel gör ki ben ses tonumu ayarlayamayan biriyim o ses yüksek çıkınca ben çok kötü biri oluyorum gözünde 
0 oy
tarafından
Suratimi asip trip atmadigim surece mukemmel bi kadinim esimin gozunde . Trip atmadigim zaman da ev islerinin cogununkendi yapar beni cocukla ilgilen diye yollar iceri . Eger suratimi asip trip atiyosam illaki bisey demistir bosuna asmam yuzumu ondada konusur anlasiriz sonra hediye alir veya oturup cay kahve iceriz
0 oy
(702 puan) tarafından
Istedigi kadar cocuk dogursun yinede zayf kalsin

Çok konuşmayan

Adam ne dese tamam diyen

Çarşya cikinca hicbisey aldirmayan

Mukemmel yemek ve temizlik yapan

Her daim bakimli olan

Ve hic hasta olmayan kadin mukemmeldir
0 oy
tarafından

Her gün masaj yapayım benden mukemmeli yok :D 

0 oy
tarafından
Erkekler için tanımadığı erişemediği  kadın mükemmel kadındır bence 

Elindekinin kıymetini bilmezler 
tarafından
Hahaaacok dogru valla
0 oy
tarafından
Valla genel olarak konusucam olmicak simdi lincleyenler olacak en iyisi ben susuyim 
0 oy
tarafından
Eşim için konuşmuyorm ama bütün mukkemmel 4 4luk yediği önünde yemedigi arkasında kadınların hepsi kocalarına 5 kuruş değer vermiyor sonra el üstünde tutuluyor en azından benm çevremde bu böyle 
0 oy
(165 puan) tarafından
Hergün veren her işini yapan hiç masraf çıkarmayan söz dinleyen kadın mükemmel kadındır onlar için. 
tarafından
Her gun veren  koptum valla
(165 puan) tarafından
Öyle ama :)))

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 390 göst.
17 Şubat 2021 Aile kategorisinde Anneyim2 (880 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 350 göst.
0 oy
11 cevap 662 göst.