0 oy
90 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Bebeğim bugün 100 günlük ve iki haftadır göğsüme gelirken agliyor daha göğsümu açmadan emmeden ağlamaya başlıyor kafasını arkaya atıyor direniyor emmemek için o kadar ac olmasına rağmen bu ay hiç kilo almamis 5 gündür mama veriyorum. Neden böyle yapıyor ağzına süt gitmiyor göğsümu  görmediği halde niye böyle yapıyor. Meme reddi yaşıyorum sutumde azalmaya başladı. Ne yapmam gerek tekrar emmesi için uyurken emziriyorum bazen uyanıyor emerken hemen mememi birakiyor sutumun tadı acı değil . Daha çok küçük emzirmek istiyorum salı günü doktora goturcem böyle bebeği olup çözüm bulan var mı ?

4 Cevaplar

0 oy
(1,281 puan) tarafından
Benimki de böyle ben nasıl tutarsa öyle yapıyorum çoğunlukla ayakta emziyorum öyle tutuyor dans ediyorum ayakta resmen dene bir emzirirken oyna hafiften müzik aç ama diren yani brakma tutacaktır elbet.bide bı bak gazı falan mı var gaz oluncada tutmaz bebekler direnirler bide sarımsak soğan çok yeme sütte koku yapıyormuş o yüzdende tutmuyorlar her emzirecegin zaman goguslerini yıka ver işe yara umarim 
tarafından
Sarımsak soğan hiç sevmem yemiyorum gazını cikariyor. Ayakta da demedim yatarak denedim şekilden şekle girdim.
-Reklam-
0 oy
(2,443 puan) tarafından
Canım mamaya devam edersen memeni hiç almicak. Benim kız da emerken ağlıyordu hoplata hoplata inanki hem ayakta volta atıyordum aynı zamanda hop hop hoplatıyordum öyle öyle emmeye devam etti sonra hallettik çok şükür ama hiç mama vermedim. 
tarafından
Ayakta deniyorum yatarak demiyorum byok olmuyor
0 oy
tarafından
Benimkide oyle 1 aydir yasiyorum bu sorunu. Gece emiyor gunduz istemiyor. 
tarafından
Gece uyurken az emer oldu uyanınca hemen ağlıyor
0 oy
(2,218 puan) tarafından
Benimkide ayniydi yarin tam 3 aylik olucak inş.ayakta tempolu evin icinde turuyorumm hoplatiyorum sarki soyluyorum koşuyorum  bisekilde tutturuyorum mama vermedim suan tutuyor allaha sukur 
tarafından
Artık bende ısrarla ayakta emzirme yöntemini deneyeceğim herkes öyle öyle alistirmis

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 141 göst.
7 Kasım 2021 Aile kategorisinde Feriideee (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 55 göst.
6 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Ercaneymen (409 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 144 göst.
10 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Eso han (120 puan) tarafından soruldu

385,060 soru

11,516,332 cevap