0 oy
370 göst.
Aile kategorisinde (1,975 puan) tarafından
Bizim araba var sıfır alındı kredisi 26 aylıktı daha 4 taksit odedik neyse sonradan bir tane daha araba kaldı eşime eski bir şey bende diyorum yenisini sat ocak ayı girmeden çünkü vergi sigorta bakım gircek üstelik öyle çokta kullanmıyoruz araba kapıda yatıyor arabanın kredisi vergisi kaskosu sigortasıni kredi kartından çekti eşim kredi haricinde ekstra onuda ödüyoruz bize bir şey kalmıyor 1000 tl kalıyor aylık maaştan bende ne kendime bir şey alabiliyorum ne çocuğuma ne de eve doğru düzgün alışveriş yapıyoruz kısacası biz yeniyoruz araba yiyor bende dedim eşime ocak girmeden sat kapıda eski püskü bir araba var yeter o sonra kaynanam tutturdu borcu bitince satın yok şimdi hemen satmayın bende dedim ocakta bir sürü şeyi gircek yine saticaz bunu ben sıkıldım artık yeter dedim ya ne kendime bir şey alıyorum ne çocuğuma ne de markete gidince doğru düzgün alışveriş yapıyorum dedim yok dedi gece çocuk hastalandı napcaksin dedi dedim taksi çağırırım gerekirse 15 tl şurası dedim yok işte taksiyle olur muymuş falan filan dedi. Dedim anne vergisini sigortasını ödeyeceksen satmayalım sonra sesini çıkarmadı işine gelmedi hem araba olsun diyor hemde hiç destek çıkmiyor ben biliyorum evden nasıl sıkıntı çektiğimi haksizsam biri bana haksızsın desin anlatsın yoksa bana kafayı yedircekler

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Offf bu araba konuları beni bunaltıyor yaa 

Eşimde araba takıntılı evi ayircaz borç ile taksitli eşya aldık babasi tutturdu sıfır araba alalım odeyelim bekâr kardesi ben vermem diyo hem babasina alacak baba malı diye kardeşi evlenince satıp ona ev alırlar hem eşim onca taksiti tek başına ödeyip araba parası da mi ödesin ailede hep bı kişiye yükleniyolar zaten 

Taksi dolmuş ile işine gitse ikinci el alsalar neyse. Eve yardım etmedikleri gibi birde beklenti pess. Seninde kaynanan ne karışıyorsa herşeye maydanoz olmayi severler zaten
(1,975 puan) tarafından
Bacim motorla gidip geliyor eşim ise araba yatıyor öyle pek gezmeye de gitmiyoruz ama vallahi sıktı hem kapıda yatıyor hem de onca borç ödüyoruz ben 1 yıldır saçıma bir toka bile alamadım sıkıntıyı biz cekiyoruz destek ol diyince bende para yok diyor bu da benim sinirlerimi hoplatiyor
tarafından
Çok haklısın bacım vallahi ne diyim. Benim esimde arabası Var babasi gidiyor eşim dolmuşla gidiyo ona rağmen sıfır istiyorlar
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bu araba olayları cok sinir bozucu 0 araba alinmaz bu devirde bi cizildi insanın icj yaniyor babam da sırf Tokat'a yanıma ne daha rahat gelebilmek icin 0 araba aldı arabaya binmeye korkuyor insan sjsjsj
0 oy
(13,249 puan) tarafından
Vergi ve sigorta senede bir defa ödeniyor ki ve satarsaniz zarar etmiş olmaz misiniz
tarafından
Araba fiyatlari uçmuş be ne zarari.
0 oy
(7,478 puan) tarafından
Eski araba ile hastaneye gidilmiyor mu ben onu anlamadım... Dert sizin mal sizin bunu direkt kocan ile konuş boşver üçüncü şahısları
(1,975 puan) tarafından
Bende öyle yaptım verdim cevabı sustu
0 oy
(149 puan) tarafından
Seni okadar iyi anlıyorum ki sanki beni anlattın özellikle market kısmı :((

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 710 göst.
23 Mart 2021 Diğer kategorisinde yildizmavim (979 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 173 göst.
23 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elifmelek35 (788 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 635 göst.
31 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Asenaumay (2,198 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 508 göst.
26 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

397,254 soru

11,881,364 cevap

35,999 kullanıcı

...