0 oy
416 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Benimle ilgilenmez ama mesala bana çikolata istesem alır.Dun soruyorum benim neyime aşık oldun birşey diyemiyor.herkesin yanında sinirlense demedigini bırakmaz.Ama sorsam beni çok seviyormuş benim yerime başkası olsa bir dk evli kalmazmis.Sevdigini sürekli söyler öper ama hasta olsam umrunda olmaz kaç gündür çenemin altı şişmiş doktora götürmez .daha çok şey var ama bilmiyorum sevgi mi?

8 Cevaplar

0 oy
tarafından

Kusura bakma lütfen ama eşin sadece diliyle seviyor. Sadece  Bariz belli. 

-Reklam-
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Senn es biraz dengesiz galiba bacim
0 oy
tarafından
Senin kocanın ki sanki mecburiyetten seninle gibi
tarafından
Bende öyle düşünüyorum
0 oy
tarafından

Baştaki kısmı okuyunca eşim gibi dicektim ama hastalik konusu değil eşim ben istemem zorla götürür. Ama şöyle bir şey var tanık olmadığım için bilemem fakat çoğu erkek sevgiyi dilde göstermez yani benim eşim hasta olsam başımda bekler gece yarısı çorba yapar ama biz kadınlar onlar işte iken mesaj atarız ilgi bekleriz erkekler bizim gibi değil. Ben misal o işte iken bazen güzel sözler atarım o benim kadar atmaz 

Yaptığı eylemler sevip sevmediğini belli eder ve bence bir kadın bunu anlar
tarafından
☺️☺️☺️ benimki hiç yazmaz. Ben yazarım kalp atar bırakır. ☺️☺️☺️. Azda atsa şükür ☺️☺️☺️☺️
tarafından
Benim içimde hep sevmiyor geciyor
0 oy
(1,314 puan) tarafından
Diliyle değil gönlü ile sevsin esin dil-i ile seviyor  bence
tarafından
Demi aynı evde yabancıyız
(1,314 puan) tarafından
Hep de öyle olur seni gönlünden sevmesi laizm
0 oy
tarafından
sanki bu postu ben açtım değer verir sevdiğim şeyleri alır ama evlendiğimden beri ne sarıldı ne öper ne güzel bir cümle varlığımı yokluğumu bilmez öyle sıradan ki bazen arkadaşız diyoruz ama bana ben öyle sevgi görmedim bilmiyorum diyor bazen kafayı yiyecek gibisevmiyor diyorum 
tarafından
Beni bırakmaz annemlere gideyim ama evde durmaz
0 oy
tarafından
Senden başka kimse kahrını cekmeyecegi psikolojisiyle seviyorum diyo. Seven adam karısının hastalığına dayanamaz. Yada insanların içinde rencide etmez ilgi gösterir şevkat gösterir. Gözlerinin içine bakarak. Sevgisini hissettirir.

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 340 göst.
6 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 802 göst.
0 oy
42 cevap 690 göst.
0 oy
26 cevap 855 göst.

378,380 soru

11,325,774 cevap