+1 oy
641 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından

Alinmiycaklar listem de sizce önemli olan yada al dediğiniz var mı ?

-REFLU YATAGİ 

-OMUZ MENDİLİ 

-TULUM 

-ONLUK. 

- EMZİRME YASTİGİ 

- SU ÖLÇER

( YENİ DOĞAN)

43 Cevaplar

0 oy
tarafından
Tulum ve önlük tabiki almalısın
tarafından
Tulum rahat edemezsin dediler bide önlük ilk zamanlar da kullanmiycaksin diyorlar
tarafından
Tulum da beli asla acilmiyor kim diyorsa saçmalamış daha derli toplu oluyor bebk 3 cocuk büyüttüm ya heeeeyyyy heyyy sjsjsjjs önlük ise surekli kusuyor yeni dogan takimlarinda neden var onemsiz birseyse
tarafından
Hehehe iyiki sormuşum o zaman jxnxnx
tarafından
Asıl tulumda rahat eder canim ben bir yaşına kadar giydirdim daha kullanışlı önlük te aynı şekilde ben reflu yatağını da 4 ay kullandim
tarafından
Yani mantıklı degil mi sence?
-Reklam-
0 oy
tarafından
Doğum cantasinami 
tarafından
Ha çok önemli değiller yazdıkların zaten  almasana olur şart değil bunlar ama ikinci ayından ihtibaren  omuz mendili  tulum bez mendil alabilirsin ileri zamanlarda
tarafından
Aynen aynen şuanlik acil değil demi
tarafından
Bez önlük
tarafından
Aynen bana kalırsa acil bir durumu yok şuanda bunların zaten küçücük  birşey ilk aylar tulum  önermiyorum 2. Aydan ihtibaren tulum rahat bence ondan  ama BU YAZDIKLARINI ONERMIYORUM ACILIYETI YOK
tarafından
Teşekkür ederim canım ❤️
0 oy
(932 puan) tarafından
Tulum harika oluyor bebeklere önlük de aynı şekilde 
tarafından
Bazıları alma diyor canım ya
(932 puan) tarafından
Neden ki çocuğu  sırtı açılmaz tulum olunca kusunca direk üstü batmaz önlük olursa
0 oy
(10,784 puan) tarafından
Kesinlikle reflü yatagı al. Kullan. Cok faydası var. Ben daha gece aya kadar onda yatırdım. 
(2,438 puan) tarafından
Evet yan yatırmak lazım çünkü. Allah korusun düz yatmış bi çocuk anneside duymuyor. Çok üzücüydü küçükken mahallemizde olay olmuştu. Dikkat edin diye söylemek istedim
tarafından
Ölmüş mü bebek ne olmuş
(10,784 puan) tarafından
Ne demek canım allahım korusun yavrularımızı
(2,438 puan) tarafından
Evet malesef
(346 puan) tarafından
Evet bende katılıyorum com tereddütle alıp çok çok memnun kaldım şu anda boyu baya uzadı kayıyor aşağı ama yinede yatağın altına biseyler koyup duzlestirdin o kenar kisimlar bebeğin ok rahatlasturiyor ve için kuşkusuz oluyor
0 oy
(425 puan) tarafından
Reflu yatagi almalisin egimli duruyo allah korusun gece kusar bogazina kacar diye ben 3 ay yatirdim 
tarafından
O zmaan alınmalı ya
(425 puan) tarafından
Al canim ben onun la yatmasina ragmen dakika basi gidip kontrol ediyodum allahtan kamera aldimda rahatladim ben biraz pimpirigimde
tarafından
Tamm canım çok sağol
(425 puan) tarafından
Sende saol cnim
0 oy
(580 puan) tarafından
Hepsini aldım kullandım. Bunlardan kullanmadığım yok.
tarafından
Cidden mi :). Su emzirme yastığı için şey diyorlar hantal gibi zaten bebeği mi onu mu tasiycaksin .
(580 puan) tarafından
Emzirme yastiğini kullanmazsan zaten normal yastık kullanicaksin:) yoksa bebeği gögus hizasına nasıl getireceksin. Oğluma 20 ay emzirme döneminde ve sonrasında çok kullandım.
0 oy
(520 puan) tarafından
Bence bunlarin hepsi cok gerekli ozwllikle reflu yatagi ve emzirme yastigi 
tarafından
Emzirme yastığı ağır tasiyamazsin diyorlar
(1,352 puan) tarafından
Ay neresi ağırmış. Ben aldım bebem emmedi ama şimdi yüzüstü aktivite yaparken işime yarıyor vallahi.  ( Salça oldum kusura bakma)
tarafından
Kız saçmalama jajajaajahaajs ne salçası . Fikir belirttigin için teşekkürler ❤️
(520 puan) tarafından
Kizim 18 aylik hala emzirme yastigi kullaniyorum mamasinida emzirme yastigima yatitip veriyirum
(346 puan) tarafından
Ya benimki 3.5 aylık oldu hala kararsızım almakta napsam bilemdim
0 oy
(279 puan) tarafından
Reflü yatağı dışında hepsi gerekli
tarafından
Ahaha burda da reflü yatağı al diyorlar xjjxxj
(279 puan) tarafından
Ben gerekli bulmuyorum
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Şahsen refleks yatağı iyi ki almışım desigim şeylerden biri oldu. Ya kusarsa, ya kusmuk nefes almasına engel olursa gibi bi derdin olmuyor. Bence coknonemli refleks yatağı. 
tarafından
Alica. Herkes al drmis
0 oy
(119,126 puan) tarafından
tulumla onluk şart da senin postlara yetisemjyom
tarafından
Hahaha bunu kim diycek diye bekliyordum xjnxnxn. tulum önlük yeni doğan da sartmi canım ya .
0 oy
(1,314 puan) tarafından

REFLU YATAGİ bana hediye gelmişti birgün kullandım sonra yikadim hayrına birine verdim  Parana yazık bence alma 

tarafından
Teşekkür ederim ❤️
0 oy
tarafından
Su ölçer ne oluyor canim bilmiyorumda ben ilk kez duydum
tarafından
Banyo yaotiracagin zaman suyun sıcaklığını ölçüyor
tarafından
Hmm anladim canim bencede gereksiz
(346 puan) tarafından
Evet buna bende ihtiyaç duymadım bileginle fln anlıyorsun illa bebeğin vücudu daha nadir oluyir ince oluyor ama para durumun iyiyse alabilirim sıkıntıya girmem diyorsan olabilir birde ben önlük değilde ağız mendilleri aldım sadece omuz örtüsü fln hiç kullanmadım iki tane de çit çitli boğazıma takmak için önlük var bu kadar
0 oy
(2,493 puan) tarafından
Reflü yatağının çokkkkk faydasını gôrdüm. Alabilirsen al. Tulum da güzel oluyor. Önümüz kış beli falan açılmaz. Önlük ek gıdaya geçince kullanmaya başladım ben
tarafından
Heh aradığım cevap teşekkür ederim ❤️
(2,493 puan) tarafından
Rica ederim canım ❤️ kızım 6 aylık olup ek gıdaya geçene kadar reflü nedir bilmedim. Bir de hafif yüksek ya o geceleri yatirdigimda falan aklım kalmazdı kusar da boğazına kaçar diye
tarafından
Ay o zaman muhakkak alırım
(2,493 puan) tarafından
Bimden 50 TL'ye almıştı eşim. Ben çok rahattım pahalı da değil al birtane canım
tarafından
Aynen bimi beklim
0 oy
tarafından
Emzirme yastığı ve su ölçer neyse artık onlar hariç diğerleri gerekli ve alınması gereken şeyler cnm
tarafından
İlk üç ay için canım
tarafından
Evet cnm ben hep tulum giydirdim çok kusuyodu önlük taktım hep reflüsü vardı oda işe yaradı
0 oy
(12,887 puan) tarafından
Emzirme yastığı bence gerek yok 

Şu ölçer ne için ki 
tarafından
Banyo suyunu ölçmek için
(12,887 puan) tarafından
Dirseğini koy ölçersin
Daha gerekli şeylere bak canım
Bir sürü takım al 5 li  veya zibin kakalwri tasma yapıyor bazen günde 3 4 kez değişim oluyor
tarafından
Teşekkür ederim ❤️
0 oy
(2,453 puan) tarafından
Yatak yerine yan yatır bebeği kaçmaz o zaman kusmugu geriye 
0 oy
(3,245 puan) tarafından
Reflü yatağı çok kullanışlı kurtarıcı bir şey. 
tarafından
Alicam kız :)
(3,245 puan) tarafından
:) o zaman bebiş mışıl mışıl uyusun orda. Şimdiden hayırlı olsun
0 oy
(268 puan) tarafından
En temel ihtiyac reflu yatagi boyle harika birsey 6 ay kullandim sigsaydi dahada kullanirdim  her yerede yanimda tasidim.besige vb hic ihtiyacin olmuyor.benim bebegimin reflusu yoktu ama doktor alin surekli kontrol etmek zorunda kalmassin  dedi.
tarafından
Tamm canım çok sağol ❤️
0 oy
(1,772 puan) tarafından
Ben 6 aya kadar reflu yatağında yatırdım kusarsa boğazına kaçmasın diye benim için en gerekli şey oydu
tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(4,583 puan) tarafından
Omuz mendili güççücük Türkiye'de, ablam bana Kanada'dan getirmişti büyük ve gazını aldığımda kusarsa bayağı işe yarıyordu. Tulum bence gerekli kesinlikle. Önlük ben unutuyordum sürekli kullanmayı ama çok kustuğu için kullanabilirsin. Emzirme yastığı ilk zamanlar işime yaradı ama onsuz da olurmuş. Reflü yatağı almak yerine ben yatağının altına havlu koydum öyle yükselttim yatağını. Su ölçer ise aldım ama ileride oynar diye aldım daha çok, benim çocukken vardı ona özendim galiba biraz hatıralarım canlandı :D 
tarafından
Hahha canım çok teşekkür ederim ❤️

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 248 göst.
0 oy
6 cevap 59 göst.
5 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Sinem_A (40 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 131 göst.
2 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Papatya__cicek5424 (1,028 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 377 göst.

378,255 soru

11,321,583 cevap

34,766 kullanıcı

...