+1 oy
644 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından

Alinmiycaklar listem de sizce önemli olan yada al dediğiniz var mı ?

-REFLU YATAGİ 

-OMUZ MENDİLİ 

-TULUM 

-ONLUK. 

- EMZİRME YASTİGİ 

- SU ÖLÇER

( YENİ DOĞAN)

43 Cevaplar

0 oy
(3,681 puan) tarafından
Ben hiç önlük kullanmadım canım tulum da aldım en fazla 2 defa giydirdim hemen büyüyorlar 
tarafından
Evet ben ilk üç ay için demiştim
-Reklam-
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Aksine tulum yenidoğan için en rahat kıyafet

.  Alt üst giydiğinde sürekli kucağa aldigin için kayıyor açılıyor tulum tertemiz. Omuz mendili ??? Deste deste almalısın fazla sütü çıkarıyor her yer kusmuk olur 
tarafından
Cidden mi :) ağız mendilini koyarım diye düşünmüştüm
0 oy
tarafından
Reflü yatağı al biz eve geldigimiz gibi onda yatırdık. Önlük ilerki zamanlarda takımlarının içinde ki yeter.

Tulum kıyafeti çok varsa boşuna alma ilk aylar çabuk buyuyorlar.

Emzirme yastığı yerine düz bı yastıklara destekleye bilirsin bebegi 
tarafından
Çok teşekkür ederim bebeğim ❤️
tarafından
Rica ederim :D
0 oy
(937 puan) tarafından
Üç coxugum var bunlarin hiç birini almadım sadece önlüğü ek gıdaya geçince aldım 
tarafından
Heheh ❤️ teşekkür ederim
0 oy
(1,007 puan) tarafından
Reflü yatağını gereksiz buluyorum canım yinede sen bilirsin. Tulum mutlaka al cook rahat edersin. Su ölçer ne bilmiyorum :)
tarafından
Tamm canım çok sağol ❤️
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Reflü yatağı ve su ölçer hayat kurtarır kesinlikle alınacaklar listesine alman lazım. İhtiyaca göre şekillenir bebeğe göre elbette ama lazım cidden 
tarafından
Çok teşekkür ederim degerlendircem
(13,202 puan) tarafından
Yani listede bir emzirme yastığını kullanmadım (emmedi) bir omuz mendili hatta emmediği için ağız mendillerini de kullanmadık
tarafından
Heee olsun canım ❤️
0 oy
tarafından
Tulum kesinlikle alınmalı bence
tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(3,527 puan) tarafından
Reflü yatağı bence çok gerekli çünkü yenidoğan çok kustuğu için boğulma riskini en aza indiriyor.

Omuz örtüsü de hem hijyen açısından hemde bebiş kustuğu zaman üstünün kirlenmemesi için olabilir ben kullandım yani baya da işime yaradı,, önlük te olabilen omuz mendili almıştım şimdi önlük olarak kullanıyoruz

Diğerleri çok ta lazım değil bence
tarafından
Bence de katılıyorum bacım ❤️
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Tulum ile önlük almalısın  diğerlerini bende almadım onlar için bi fikrim yok
tarafından
Teşekkür ederim canım ❤️
0 oy
(130 puan) tarafından
Aldığım en iyi şey reflu yatağı ve emzirme yastığı net kafan rahat yatıyorsun sağına soluna donemiyo reflu yatağında su.olcere gerek yok bence 
tarafından
Teşekkür ederim ❤️
0 oy
tarafından
Aslında bunların hepsi de çok önemli. Reflü yatağı ani ölüm ve boğulmadan korur. Omuz mendili yenidoğanlar booolca kustugu için seni rahat ettirir. Tulum hele mutalaka almalisin çok pratik ve rahat olur l. Önlük çok şart. Yenidoğan çok kusar. Bu sefer boğazı yaş kalırsa boronsit olur. Emzirme yastığı çok da şart değil sadece anne konforlu olur onunla. Su ölçer bebeğin hasta olmasın yanmasın diye de sart
tarafından
İlk üç ay için canım
tarafından
Evet zaten ilk 3 ay bunlar onmeli
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Tulum beni  ilk başta gelen şeydi

Normal günlük kullanımdan bahsediyorsak

Süper oluyor patikli tek parça bebek usumuyor
tarafından
İlk üç ay
(5,132 puan) tarafından
Kızım 7 aylık 8 e girecek her gece giydiririm için rahat hiç bi yeri açılmıyor
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Tulum 

Önlük 

Emzirme yastığı
tarafından
Gerekli olanlar mi canım
(12,856 puan) tarafından
Evet canım ki tulum kesinlikle al
tarafından
Tamm canım çok sağol ❤️
0 oy
tarafından
Herşeyi bırak tek alacağın şey reflü yatağı olsun ilk dört ay çok rahat edersin 
tarafından
O artik Allah'ın emri xjxjjx
0 oy
(1,352 puan) tarafından
Tulumu sadece alttan çıtçıtlı olanları tercih edebilirsin boydan fermuarlı olması zorlar. Reflü yatağı bence şart ben 3 aylık olduk hala onda yatırıyorum ve şükür kusması yok. Omuz mendili yerine normal mendil almanı öneririm.
tarafından
Teşekkür ederim ❤️
0 oy
(2,369 puan) tarafından
Aaaaaa kıyafet alma yinede eeflü yatağını al hayat kurtarıyor en büyük iyikim oldu benim
tarafından
O artık Allah'ın emri jzndnsznz
0 oy
tarafından
Benim oğlum üstünü çok acıyor beş aylık ben hala tulum giydiriyorum gece bazen soğuk oluyor rahat ediyoruz tulum la bence sende al 
tarafından
İlk üç ay olarak dedim
0 oy
tarafından
Resflu olursa onlugu oyle bi takiyon ki biz 3 ayllikken basladik 1 yadina kadar ful taktik cunku hep kusuyodu
tarafından
Ayy cidden mi :(
0 oy
(197 puan) tarafından
Bence hepside gerekli özellikle reflü yatagi. Emzirme yastığı almadım ama alsam da güzel olurdu onun yerine evden bı yastık kullandım. Tulum kullandım giydirirken pratik ama alt değiştirirken uğraştırıcı bence. Omuz mendili almadim ağız bezi aynı işlevi göruyor 
tarafından
Onu alicam canım. Teşekkür ederim
(197 puan) tarafından
Rica ederim canım sağlıkla al kucagina inşallah
tarafından
Çok sağol canım ❤️
0 oy
tarafından
Reflü yatağindan çok memnunum eşim almıştı ne gerek var dedim ama emince falan yan yatır masi kolay oluyor. Bazen eşim nöbette oluyor kendi yanıma yatırıyorum çocuğu Allah korusun ezme üzerine yatma şeyi falan olmuyor alma durumun varsa al iş yaparken.falan da yanına götür getir yemek yerken yanına al yatır çok rahat
tarafından
Dimi evet alicam canım

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 251 göst.
0 oy
6 cevap 61 göst.
5 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Sinem_A (49 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 131 göst.
2 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Papatya__cicek5424 (1,028 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 379 göst.

379,874 soru

11,371,721 cevap

34,854 kullanıcı

...