+1 oy
354 göst.
Diğer kategorisinde (3,527 puan) tarafından
İyi geceler kızçeler yarın kızımla ilk defa uzun bir yolculuğa çıkıyoruz, abimin düğünü için İstanbula gidiyoruz 15 saat sürüyor, bize dua eder misiniz sağ salim gidip gelelim evimize❤️

Birde tecrübeli anneler yanına mutlaka al dediğiniz şeyler var mı?

Ben yedek kıyafet, bez, ıslak mendil, peçete, yoğurt, meyve püresi ve mamasını alıcam sizin başka öneriniz var mı? 

11 Cevaplar

0 oy
(2,701 puan) tarafından
Hayırlı yolculuklar canım. Kızın kaç yaşında? 
(3,527 puan) tarafından
Ay valla herkes uçakla git dedi ama ben çok korkuyorum uçaktan bırak binmeyi tepemden geçtiğini görünce içim ürperiyor :)
(2,701 puan) tarafından
Ben de öyleydim valla gerçi hala çok korkuyorum. Eşim sağolsun az da olsa alıştırdı ama tek binemem eşim olmadan :)
Kız bizim evin üstünden her gün kaç tane uçak geçiyor hava alalına yakın olunca :)
(3,527 puan) tarafından
Anam ben senin yerinde olsam duramazdım o evde asgaha :D
(2,701 puan) tarafından
Alıştık bacım mecbur :)
(3,527 puan) tarafından
Öyle tabi :)
-Reklam-
0 oy
(2,844 puan) tarafından
İnşallah hayırlısı ile gidip gelirsiniz, bebeğinin sırtına koymak için sırt mendili al arabada bebekler çok terliyor,ben muhakkak yanimda mendil bulundururum
(3,527 puan) tarafından
Ya sağol kuzum hiç aklıma gelmemişti
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Çocuğun büyük ise kusar falan poşet al. Birde yine poşet al olduda hemen değiştirmek zorunda kalırsan.bezinj koymak için. Poşet şart ,:)
(3,527 puan) tarafından
Sağol kuzum bak bunu da akıl etmemiştim miniğim daha 8 aylık teyzesi :)
(6,047 puan) tarafından
Allah bağışlasın canım.  Hayırlı yolculuklar
(3,527 puan) tarafından
Cümlemizin canım Allah razı olsun
0 oy
(2,564 puan) tarafından
Puset varsa puset  al çok rahat edersin 15 saat kolunda tutmak zor olur cnm
(3,527 puan) tarafından
Yarın bakayım kuzum ya doğru söylüyorsun
(2,564 puan) tarafından
Cnm hemen letgodan bak 2. Eller  50 60 lira ben de ordan alfım 70 e  araba koltuklu ama onu alma çok ağır sadece puset al
(3,527 puan) tarafından
Aynen canım onlar ağır bakayım kuzum yarın akşam gidicez zaten olmaz sa civile filan da bakarım bi iyi olur
(2,564 puan) tarafından
Oralarda pahali oluyor CNM letgoda bak  iii kullanışlı bulursun
(3,527 puan) tarafından
Bakayım canım teşekkür ederim
0 oy
(7,402 puan) tarafından
Emiyorsa daya memeyi gidene kadar :D kendi arabanızla gitcekseniz sıkıntı olmaz insaAllah canim. Genelde bebekler arabada sakin olur. Tabi cok uzun yol zor okur ama napacan. Oyuncak falan al sevdiği dikkatini çeken eline verirsin.  Bende cok uzun  yolculuğa  cikmadigim icin fazla bilgim yok canim. Allah yardimcin olsun hayırla gidin gelin insaAllah.
(3,527 puan) tarafından
Allah razı olsun kuzum maalesef otobüsle gidiyoruz, oyuncaklarını da aldım meme de emiyor şükür ya gece yolculuğu olucağı için çok sorun yaşamayız diye düşünüyorum inşallah :D
(7,402 puan) tarafından
Aa gece olduğu iyi olmus canim. Sorun olmaz insaAllah. Bide bugün tesadüf instagram da gordum yolculukta bebekleri araba tutmasın diye göbeğine yara bandı yapıştırmak çözümmüş.  Bu bandın bezli kısmı tam göbeğine gelecekmiş göbeği  tam  kapatacak mis ve yorumlarda bir cok kisi deneyip memnun kalmış. Aklında bulunsun canim. :)))
(3,527 puan) tarafından
Yaa teşekkür ederim canım :)
0 oy
(731 puan) tarafından
Erkek çocuk olsaydı bide otobüs yolculuğu ise yanına boş şişe al diyecektim bizim başımıza çok geldi molada gitmez di lavaboya araba hareket edince tuvalet der dururdu o şişenin içine yaptırırdık diğer kız yiğenlerim de çatlardı kuzularım bidaha durana kadar :D
(3,527 puan) tarafından
Ahahha evet o zor ya neyseki benimki daha bezli :)
(731 puan) tarafından
Onun lavabo sistemi hazırmış valla oh
(3,527 puan) tarafından
Puhaha aynen :)
0 oy
(280 puan) tarafından
Hayırlı yolculuklar canım. Ben bebegimin bir kaç oyuncağını suyunu da alıyorum 
(3,527 puan) tarafından
Sağol kuzum evet onları da alıcam
0 oy
(2,493 puan) tarafından
23 saatte geldik memlekete kızım 13 aylıktı. Bir ara zorladı sadece beni. Gece yolculugu yaptık daha ćok. Yanıma onun küçük yastığını aldım. Üstüne örtecek bir şey bir de. Çubuk falan aldım oyalansın diye. Videolar falan izlettim. Molalarda değiştirdim altını. Kaka yapmadı hiç Allah'tan :) yanımda annem vardı. Yastığı benim kucağıma koyduk anneme doğru uzandı uyudu. Mama içiyorsa termosa sıcak su koydum. Bir de ilitacak su aldım yanıma. Molalarda da bazen tazelettim suyu dinlenme tesisinde.
(3,527 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım bizimki de gece yolculuğu olucak sorunsuz atlatırız inşallah
(2,493 puan) tarafından
İnşallah canım hayırlı yolculuklar
0 oy
(1,656 puan) tarafından
Herşey tamam canım hadi yolun açık olsun kız İstanbul'un neresine geliyon bende İstanbul'da oturuyorum
(3,527 puan) tarafından
Sağol kuzum Maltepe ye gidiyoruz
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Uçak la gitseydin otobüs çok zor olacak
(3,527 puan) tarafından
Uçaktan çok korkuyorum kuzum ya
(1,897 puan) tarafından
Kız Allah iyiliğini versin ne korkusu otobüs gibi bişey oda
(3,527 puan) tarafından
Ahah kız uçak tepemden geçince içim ürperiyor :)
0 oy
tarafından
Hayırlı yolculuklar canım 

Sağ salim gidin gelin inşallah 
(3,527 puan) tarafından
Sağol bodrum güzelim ❤️

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 144 göst.
24 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Baldananne (288 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 170 göst.
12 Eylül 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Melekkk34 (6,859 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 309 göst.
12 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Ummebrar (1,169 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 430 göst.

378,370 soru

11,325,641 cevap

34,778 kullanıcı

...