+2 oy
366 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar, güzel anneler. Bir hevesle giriyorum bakayım kimler neler yapmış, kimin ne derdi varmış bir bakayım diyorum. 

Allahımmmm postu okuyorum okuyorum anlamıyorum. Bu aralar çok yaşamaya başladım bunu sorun bende mi acaba.. 

Bu arada noktalama işaretinde falan değilim edebiyat öğretmeni değiliz yada devlet dairesi değil burası ama derdinize derman bulabilmek yada dertleşe bilmek için lütfen biraz anlaşılır yazın KÖR OLDUM KÖR :D 

8 Cevaplar

0 oy
(75 puan) tarafından
Bfdfgdcghff bendendir o ;D
(75 puan) tarafından
:addd
tarafından
ニieltin    sjjsjsjsjs :D selcankkk ❤️
(75 puan) tarafından
:D ;D sinirim bozuk güldürme:D dndmmdne
tarafından
Hshshshshshshshshshshs :D seni her gördügümde bunu yazayim mi ? Jdjsh ❤️☺️ ayy cok tatlisin
(75 puan) tarafından
Eşime sürat yapicam bode sayenizde becerebilirsem :D :D sıkıntı yok bnd seni hatırlamış olurum yoksa çok unutuyorum:D
-Reklam-
0 oy
(1,244 puan) tarafından

Okumaya başlıyorum yazılanları  anlamayınca yarıda bırakıp  posttan çıkıyorum. Gözlerinin sağlığı için sende böyle yapabilirsin:)Önce sağlık.  Sonra yardımlaşma   

tarafından
Yeni metodum bu zaman 2 noktaya kadar anlamadıysam çıkıyorum ama önemli birşeymi acaba bir yardımım olur muydu diye tekrar okumaya çalışıp kendimi sinir ediyorum :D
(391 puan) tarafından
Aynen bende, anlamayınca çıkıyorum hemen :D
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Senin bi önceki hesapta profil foton siyah beyaz mıydı canım 
(2,244 puan) tarafından
Hadi yaa birisi vardı da ona benzettim uzun zamandır görmüyorum adını da hatırlayamadım oda ne zamandır yok ve senin gibi kalın yazardı eşi askeriyedeydi sanırım o sandım
tarafından
Evet benim eşim askerdeydi  geldi :) sanırım hesabı ilk açtığımda 1 2 hafta siyah saçlarım açık halim vardı onu diyorsun ben bile unutmuşum :) hatta bekle koyucam şimdi bak bakalım :) adım yine aynıydı kendi adım yani Vuslat2611 di
tarafından
Bulamadım silmişim galiba ama eşim askerdeydi yani büyük ihtimalle benim uzun bir süre yoktum canım
(2,244 puan) tarafından
Evet yaa adında tanıdık geldi o sensin seni merak ettim yoksun diye yorumların çok mantıklı geliyordu hoşgeldin tekrardan adında çok güzel bu arada:)
tarafından
Çok teşekkür ederim canım benim ❤️ buradayım artık
0 oy
(1,950 puan) tarafından

Hebele hubele yazıyorlar. Kac tane post açıp yazamayana da eleştiri yaptim kimse go.tune takmadı bosver :D

tarafından
Boşverdim gitti artık hemen geri çıkıyorum anlamayınca Allah yardım etsin diyerek :)
(1,950 puan) tarafından
Bende öyle. Kime ne anlatayım ki :D
0 oy
tarafından

Bende bazen herşeyi yanlış anlıyorum, aslında virgül, noktalama isaretlerine biraz dikkat edilirse , anlatılanlar çok iyi anlaşılacak.

tarafından
Evet. Ama ben artık geçtim noktayı virgülü. Mesela kocam yazacak. Kcem diyor. Hadi bakayım anla bunu nasıl anlayaksın.
Birde şeyleri hiç anlamıyorum. O bana geldi küstü gitti sonra bende amcamın eşine dedim eşinin gelini varmış koşmuş kaynanasına bağırmış.......... Oooooooy okurken yanıyorum. Dediğin gibi arada da noktalar yoksa zaten kaç direk :)
0 oy
tarafından
bazıları özellikle sinirle fln yazınca acayip karışık yazıyor ben ki her türlü okur anlarim. bazen ben bile anlamıyorum.
tarafından
Evet işte. Bende öyleyim ne yapar ne eder gerekirse tane tane okur acaba önemli birşey mi diye bakarım ama yooook Ural alfabesi gibi çözülmüyor :)
tarafından
Aynn öyle valla. ben yazınca bakıyor okuyorum öyle yorumu ekliyorum. sonradan hata olsa düzeltirim. anlaşılsın diye. ama onlar sinirle yazıyor canım
0 oy
(4,589 puan) tarafından
Noktalama işaretlerini koymayanları ve sürekli kısaltarak yazanları anlamıyorum. Ha birde tek paragraf olarak uzun uzun yazıyorlar ya, okuyasım gelmiyor :) 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 214 göst.
2 gün önce Aile kategorisinde Herseyhayallebaslar (122 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 126 göst.
2 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde smrmhmt (264 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 668 göst.
0 oy
3 cevap 219 göst.
17 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu