0 oy
356 göst.
Diğer kategorisinde (1,228 puan) tarafından
Oğluma ilk adim arabası almıştım yürümeyi öğrensin diye e iki yaşını geçti bende satım dedim internete koydum birisi alacak oldu  konum attim yarın gelirim bugün gelemem dedi tamam dedim bugün oldu yemek erkenden yedik eşim gelince kadın gelir diye saat 6 oldu yok mesaj attım gelcenizmi ürünü almaya size bekletiyorum evet akşam gelcez dedi bende herhalde eşi işten gelir yemek yer anca gelcek dedim bu saat oldu hala yok bende size bekletiyodum ürünü gelmediniz satıyorum başkasına ddim şuan mesaj yazdı çocuğum hasta oldu ondan gelemedik yazamadım kusura bakmayın sattiysanizda siz bilirsiniz yazmış  siz ne düşünüyorsunuz bu konuda kim haklı

7 Cevaplar

0 oy
(13,219 puan) tarafından
Eğer doğruysa aklına gelmemiş olabilir 
(1,228 puan) tarafından
Olabilir mana bulmam benimde oğlum çocum var hasta olabilir aniden bilemem ama insan ben yazmadan der yani ben yazdım oda yazdı sonra akşam dedi gelmedi
(13,219 puan) tarafından
Bazi insanlar unutkan oluyor yada umursama tavırda oluyor oyle de olabilir
Pek de istekli değil herhalde
Spyle de diyebilirdi eğer satmadiysaniz eşimi göndereyim alsın
(1,228 puan) tarafından
İşte aradım yorum almak istemiyosa bile ben almaktan vazgeçtim dese zorla aldirmam yani hem alacak olan diğer insanlara engel olmaz hemde satıcı mağdur olmaz ben bide direk konum attım yani evimi bilmek zorunda deil öğrenmis oldu
-Reklam-
0 oy
(3,729 puan) tarafından
Doğru söylüyor olabilir insanlık hali sonuçta bende kızımın bebek arabasini sattım nirmalde dün gelecekti eşi mesaiye kalmış gelemedi bu akşam gelip aldılar 
(1,228 puan) tarafından
Ama neden yazmıyor ki koca gündüz den bekledim yarın için alcam dedi sabah akşam demedi bende ikindiden sonra yazdim gelcez dedi aksam gelmedi bende yazdım tak. Diye mesaj atti
(3,729 puan) tarafından
Sonuçta çocuğu hasta akıl edememis olabilir benim çocuklarım hastayken ben başka birşey düşünemem mesela
0 oy
tarafından
Yani çocuğu hastaymış, haber verse iyi olurdu ama belki birden ateslendi bişey oldu. O an benim de aklıma gelmezdi açıkçası 
(1,228 puan) tarafından
Yok kesinlikle kızmıyorum mana bulmam ama bende mağdur oluyorum insan onlar gelcek diye bı yere gidemez yemek bile erken yedik çocuk bir anda hasta olabilir huysuz olabilir
0 oy
tarafından
Olabilir insanlık hali belki doğru söylüyordur, kendisinin yerine kat kendini senin çocuğun hastalansa gider misin almaya, belkide başka bi durum vardi kocası izin vermedi, veya parayı denkleştiremedi, bilemeyiz canım .
(1,228 puan) tarafından
Tamamda bizde aynı durumda olabiliriz hasta olur kocası boşver alma der mana bulmam ama bende mağdur oluyom şimdi benimde başıma gelse alcam desem çocuk hasta olsa tamam aklına gelmedi ama aramak zor deil mesaj atmak
0 oy
tarafından
sen ona sorduğunda saat kaçtı eğer akşam üzeriyse vazgeçmiştir belki diyemediği için de öyle bahane etti. yafa doğruyu da söylüyor olabilir bilemedim. ama oluyor öyle canm bende bişey satınca herşey Tm alacak fln diyom haber veririm diyip almıyorlar. olabilir yani 
(1,228 puan) tarafından
Şimdi bana bugün için gelcem dedi bende tamam dedim baktım saat baya geçti bende mesaj attım ikindiden sonra akşam almaya gelecz  diye saat 6da falan yazdi ee.baya zmaan geçti
tarafından
bilemeyiz canım günahını almayayım ama vazgeçmiş belki utandığı için de diyemedi. ne bileyim eşi istemedi vs vs  tabi bi anda bebeğinin ateşi çıkmamışsa
(1,228 puan) tarafından
Aynen ama demek istedim almak zorunda deil soylesin yeterki birisi alcakti eşime sorcam dedi bekledim baya eşim istemedi dedi uzun süre sonra almayabilir ama başka alacaklara engel olup satıcı mağdur olmamalı şimdi açıklamada yapmadan almicam ben iyi günler dese al diye zorlayan yok
0 oy
(365 puan) tarafından
Yorumlarına bakarak yazıyorum mağdur oluyorsun anladım kadına araba çarpsa ölse sana haber vermesi gerekir senden gün eksilmedi o vakit satmak nasip olmamış o kadında olmasaydı satılmayacaktı yine .. sadece kadın vesile olmuş üzülme de yarın da var diğer günde var yaşarsan oda satılır .. hayırlı geceler 
(1,228 puan) tarafından
Şimdi durum şu  gece gene yazdı çocuk ateşlendi Dis çıkarıyor dedi bende olabilir benimde oğlum var oda hasta olabilir her an  siz kusura bakmayın dedim satmadiysan alcam dedi tamam dedim satmadim ama yarın deil cumartesi alcaz eşim işi çıkışı alır dedi ilk alca günde Ogün almam yarın akşam üstu alırım dedi cozemedim yarın akşam gelcekmi bakalım
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Haklısın hastada olsa haber vermeliydi ayıp yani
(1,228 puan) tarafından
Ben mağdur oluyorum mesaj attı dün gece çocuk ateşlendi Dis çıkariyo dedi satmadiysaniz alcam dedi tamam dedim yarın deilde cumartesi aksam alcaz dedi bir gün arayla almak istiyor anlamıyorum bugün niye almıyor
(7,768 puan) tarafından
Ctesi arama gelirse gelsn gelmezse engelle

İlgili sorular

+1 oy
7 cevap 248 göst.
28 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Derineylem11 (898 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 431 göst.
4 Nisan 2024 Aile kategorisinde Anne-bebek (773 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 209 göst.
20 Mart 2024 Diğer kategorisinde Manas (927 puan) tarafından soruldu