0 oy
105 göst.
Diğer kategorisinde (21 puan) tarafından
Mrb kızlar. Bebeğim prematüre doğdu 28.haftada 70 gün kuvezde kaldi. Şu an çok şükür çıktık evimizdeyiz ama tek Sıkıntımız beni emmiyor olması. Eve geleli 1 ay oldu ne yaptıysam ne denesiysem tutmadi. Biberonun bolluguna alıştığı için. Bende sagip veriyorum ama sütüm cok cok azaldı. Genellikle mama veriyorum. Size sorum su bebeğim benden uzak kaldı 70 gün. Eve çıktı beni emmedi. Aramızdaki bag oluşur mu. Bana bağlı olmasını çok istiyorum bunun için ne yapmam lazım. Şimdiden teşekkürler 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sen onun annesisin cnm tabiki de sana bağlı olacak Zamanla görürsün 
(21 puan) tarafından
Tesekkur ederim
-Reklam-
0 oy
(1,096 puan) tarafından

Bol bol sev öp okşa canım <3 olumsuz düşünme o yeter 

(21 puan) tarafından
Olumsuz düşünmek istemiyorum ama bir de bakmışım bütün olumsuzluklarin ortasında kalmışım
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Herşeye rağmen sen onun annesisin, senin kalp atışını çok iyi bilir. Goğusunde uyut kalbinin sesini dinlesin inan ki huzur bulur. 

Emmemiş olması sana bağlı olmaz anlamına gelmez, sevgi şefkat çoçuklar çok iyi hissedebiliyor. 

Anneye bağımlı ve anneye bağlı arasındaki fark büyük. Sanmaki büyüdükçe bebek annesi dışarı çıkınca ağlayınca ya da başka biriyle kalmak istememesi bunlar anneye bağlı demek olmuyor.Güvenli bağlanma diye bişey var çocuklar annelerine guvenmeyi oğreniyor, sevgi şefkat herşeyin öncesinden gelir 
(21 puan) tarafından
Cok teselkur ederim ne güzel yazmışsınız. Sürekli göğsümde tutuyorum zaten.
(5,132 puan) tarafından
Güle güle büyüsün
0 oy
tarafından
Bebekler memeyle bağlanmaz anneye. Sevgiyle ilgiyle şefkatle bağlanır. Tabi ki her anne ister emzirmeyi ama emmiyosa da sana düşkün olmicak diye bişe yok. Göğsünde uyut bol bol sarıl iarkılar söyle sevgini ver yani bebeğine. Gerisi hallolur.
(21 puan) tarafından
Cok tesekkur ederim dediğin şeyi yapicam
tarafından
Rica ederim canım kucağa alıştırma diyenleri duymazdan gel ve bol bol sarıl kucakla bidha gelmicekler bu yaşlarına tadını çıkar :)

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 61 göst.
19 Şubat 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 314 göst.
8 Ocak 2022 Aile kategorisinde Ygurbet (163 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 89 göst.
21 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 288 göst.