0 oy
313 göst.
Aile kategorisinde (163 puan) tarafından
Bebeğim 1 yaşında ilk zamanlar kolikti çok zor zamanlar geçirdim o yüzden hala bile uyku uyumuyorum hep hep bebeğimle İlgileniyorum ama gel gör ki benim dışımda herkesin arkasından ağlıyor ben bir yere gidince yokluğumu farketmiyor aramıyor beni ama kayinoederim görümcem eşim bir yere gidince hemen agliyor açıkçası üzülüyorum ilerde ya bana düşkün olmazsa sevmezse diye :((

10 Cevaplar

0 oy
(13,027 puan) tarafından
İleride daha çok seni sever canım. O da gitmek istediği için agliyordur 
(163 puan) tarafından
Ama ben gidince ağlamıyor üzülüyorum
-Reklam-
0 oy
(7,304 puan) tarafından
Bu bennnnn bnmkide öyle bni aramaz ama yanlizken anneciiim olur
(7,304 puan) tarafından
Tek oluncadami ilgisiz sana
(163 puan) tarafından
Tek olunca sıkılır peşimden gelir her yere başka şeylerle uğraşır ama eve eşim kayınpederimgil gelip gidince arkalarından ağlar tuvalete bile gdiince onlar bırakmaz ağlar
(7,304 puan) tarafından
Kizz nolacak bnmkide öyle vala değişir bişey olmaz allha sana evlat verdiyse layık gördüyse seni o duyguya bence sen iyi ve güzel bı annesin :) tatlım sıkma o güzel canını
(163 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim güzel yorumun için kuzum inşallah düzelir temennisindeyim :))
(7,304 puan) tarafından
Ne demek canım bnm düzelir merak etme daha küçük bebiş
0 oy
(556 puan) tarafından
Bende ayni seyi dusunuyorum benim disimda herkese bagli giderken ağlıyor acaba ben  iyi bi anne degilmiyim diye düşünüp duruyorum bide oglan olmasına ragmen babasina aşırı düşkün 
(163 puan) tarafından
Aynen oğlan olmasına rağmen babasına düşkün benimki de herkes biliyor görüyor bebeğimin üstüne ne kadar düştüğümü ama hiç umursamaz beni vallahi üzülüyorum ya
0 oy
(1,106 puan) tarafından
Yok canım bir kaç sonra mutfağa bile seninle gelecek. Benim kızım da beni hiç aramadı komşuya bile bıraksam dururdu sormazı beni. Şimdi ne mümkün tuvalete bile birlikte gidiyoruz
(163 puan) tarafından
Ya ben hiç sanmıyorum bence takmaz artık beni :/
0 oy
(4,978 puan) tarafından
Benimki de bn olmadan yapamyr keşke azıcık senin gbi olsam ;))
0 oy
tarafından
Emin ol ki seni çok seviyordur.

Ama çocuk işte ne yapacağı belli olmaz .
0 oy
(9,009 puan) tarafından
Benimki de ben yoksam bir tek annemle durur. Wc ye bile gitsem kapıda bekler bunaltiyo bazen.. odadan ciksap piti piti gelir peşimden. Bilemedim hangisi daha zor
0 oy
(264 puan) tarafından
Canım daha anlamıyor o benimki 2 yaşına kadar öyleydi baba baba beni görmezdi kaynanam da bunu kullanır herkesin yanında annesine hiç düşmüyor gibi abuk subuk şeyler söylerdi deli olurdum en çokta ben bakardım birde şimdi büyüdü 3 yaşını geçiyor bir anneci oldu ki tersine döndü yani bensiz uyumaz geceleri asla o çok değişecek hiç üzülme sen çocuklar da anlıyor zamanla kimin emek verdiğini zor şeyler biliyorum ben de geçtim ama biraz daha sabır
0 oy
(1,297 puan) tarafından
Aslında sizle olumlu bağlanma yapmış.yami psikolojiye göre olması gereken bu. Onların gittiğinde yok olduklarını düşündüğü için ağlıyor. Ama sizin döneceğinizden emin
0 oy
tarafından
Benimki okadar bagliki artık sıkıldım inanki biyerde çok sıkıyor insani

İlgili sorular

+1 oy
14 cevap 285 göst.
22 Kasım 2021 Aile kategorisinde Syma (658 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 288 göst.
10 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 60 göst.