0 oy
295 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar bn oğlum doğduğundan beri mama veriyorum doktor vermemi söyledi (kakasını yapamadı ilk 48 saatte yapması lazımdı yapmadığı için mama verildi)neyse hem emiyor çok az geliyor geçen kalabalık yengemgildeydik halam gelini kızı diğer yengemgil falan geldi emzirdim çocuk doymayinca ağladi yengem e dedim ki suyunu isitayim yenge cezve yi ver de dedim tmm dedi halam da herkesin içinde senin gibi camısta süt yok yokmu tatlı ye süt olsun milletin kadınlarında var sende nasıl Yok dedi bnde tatlı yemekle olmuyor herşeyi denedim rabbim vermeyince vermiyor dedim ama zoruma gitti bn sütüm olsun diye elimden geleni yaptım 7 aylık hala Emiyor ama yetmiyor napim illa kendimi mi kesim sadece halam deil birçok kişi sen nasıl annesin mama mı veriyon diyor anlamıyorum her yolu denedim bn olmayınca olmuyor

23 Cevaplar

0 oy
(465 puan) tarafından
Uff cahil kafası yaaaa
tarafından
Aynn şeker yersen süt yapar sanıyor
tarafından
Elimden geleni yaptım bn hâlâ Emiyor 7 aylık ama az geliyor napim
(465 puan) tarafından
Laf olsum torba dolsun iste cahil yaşlı kafası
-Reklam-
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Cahille münakaşaya girmeyeceksin canım 
tarafından
Aynn haklı da olsan haksız oluyorsun vnm
0 oy
tarafından
O sana camis gibi dedi de sen yumuşak üslupla mi cevap verdin pes yani
tarafından
Cahille girme münakaşaya ya sinirin zıplar tavana ya da yazık olur adabına bn ne dersem deyim o anlamıcak tartışma büyüyecek
tarafından
Valla bravo kuzum ben veririm ağzının payını valla dayanamam
tarafından
Bu aradAkonuşmuyorum oğlunun düğününe bile gitmedim kendi de gelip gitmiyor umrumda da deil
0 oy
(2,007 puan) tarafından
Hey Allahım ya bu postları görünce çıldırıyorum niluyir mama yiyen bebekler büyümüyor mu doktorki ver demiş cahil insanlar işte sen takılma canım 
tarafından
Takmıyorum vnm konuşmuyorum oğlunun düğününe bile gitmedim kendi de gelip gitmiyor umrumda da deil
0 oy
(1,037 puan) tarafından
O karı diyenler pirinç ununu şerbeti dayamıştir bebeğe 

Alimle gir sohbete alırsın mertebe 

Cahille etme muhabbet dönersin merkebe 

He de gec
tarafından
konuşmuyorum oğlunun düğününe bile gitmedim kendi de gelip gitmiyor umrumda da deil
0 oy
tarafından
Ay agzini kirip eline veresim geldi 
tarafından
konuşmuyorum oğlunun düğününe bile gitmedim kendi de gelip gitmiyor umrumda da deil
0 oy
tarafından
Halan salakmış senın keske senın gıbı camışta vardı da noldu ülkeye fılozof mu yetıstırdın emzırıp dıyebılseydın, anne sütü kesınlıkle abartılan bırsey mama 7 yararlıysa anne sütü 10dur çok da şart degıl 
tarafından
1 aylık cocuga yemek yediriyorlar çorba içiyorlar pirinç ununu marifet sanıp kilolu çocukları sağlıklı sanıyor lar
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Seviyesizce söylenmiş şeyler sanki anneler isterde mama vermeyi bende uğraşmadan mamaya basliyanlara karşıyım evet süt vermek için kendimi öldürdüm resmen Allah'a şükür oğlum anne sütüyle büyüdü şuan kızım da öyle ama olmuyosa o kişi napabilir ki zamanında pirinç unuyla çocuk büyütenler herkese annelik tasliyo boşver kuzum 
tarafından
Bn bosverdim bile cnm konuşmuyorum sadecr konuşmuyorum oğlunun düğününe bile gitmedim kendi de gelip gitmiyor umrumda da deil
0 oy
(5,006 puan) tarafından
Camış mi ? Vallahi hoşt köpek derdim başlarım halasina danasina
tarafından
Konuşmuyorum cnm oğlunun düğününe bile gitmedim konuşmuyorum Rabb'im vermezse bn napim dedim
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Agzinin ortasina bir s.çarım süt yok ama benim gibi camışta bak nasl bo.k var gorursun dicen de denmiyor iste.lafta buyukler 
tarafından
Rabbim vermiyor sa napim bn dedim
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Bende verdim cnm mama hemde doğduğun dan belli 3 ay yedi sadece anne sütü laf eden çok oldu olmayınca olmuyor keşke bizde isterdik tek anne sütü alsın 2 yaşa kadar yapacak birşey yok kısmet boşver cnm takma başına gelmeyen bilmez
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Iste bak bir nevi cok guzel olmus  kiii kimin ne oldugunu gordun. Hemen muhattabini ilişiğini kes herkes yerinde kalsin. Ayni tepki sezaryenede var ya... zekasi geri insancıklar anlamiyor. Sen uzulme sıkma canini. 
tarafından
Konuşmuyorum cnm oğlunun düğününe bile gitmedim
(1,363 puan) tarafından
Demekki dogru karari zamaninda almissin zaten...
0 oy
(9,661 puan) tarafından
Ya bırak sende kendileri  olsa pirinç ununu dayarlar yeni doğmuş bebeğe mamaya laf ediyolar
tarafından
İşte bişe desen olmuyor
0 oy
(4,589 puan) tarafından

Çamış mı dedi? :blink:  Sinir oldum şu an.

tarafından
Bnde o yüzden konuşmuyorum oğlunun düğününe bile gitmedim evine de Gidip gelmiyorum
0 oy
tarafından

Çünkü onlar sütleri yetmediği zaman pirinç unu veren anneler sanki pirinç unu çok sağlıklı :D

tarafından
Cahile ne desen boş
tarafından
Aynen öyle kuzum o yüzden süt ve mamayla alakalı biseyler diyenlere kulaklarını tıka gec
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Onları var ya paralarım. Biri bana onu soyleyecek alnını karislarim terbiyesizlik resmen . Sanki keyfimizden mama ya para verip alıyoruz çocuğumuzu anne sütüyle beslemiyoruz . Gelmeyince gelmiyor neler yaptım neler olmuyor ağzı olan konuşuyor gerçekten bilip bilmeden konuşmak çok saçma. Prematüre annesiyim 40 gün ememedi kızım sağdım verdim ama olan sütüm geri gitti şuan emiyor ama yetmiyor üstüne mama içiyor napayım kendimi mi uzeyim ben ne kadar ağladım onun için bir Allah bir ben bilirim anneliğimi sorgulacak olan çıkmadı daha . İnsanlar burun kivirdi bir kaç kere cevabını aldı ama kimse halaniz gibi konuşmaya cesaret edemez. 
tarafından
Bende konuşmuyorum oğlunun düğünü ne falan da gitmedim evine de Gidip gelmiyorum canımı sıkmıyorum umursamıyorum kafam rahat en azından
(1,465 puan) tarafından
En güzelini yapıyorsunuz tebrik ediyorum sizi .
0 oy
(2,014 puan) tarafından
Nefret ediyorum böyle düşünenlerden. Benim arkadaşım söylemişti bana. Sen ne biçim annesin mama veriyosun diye. Arkadaşlığımı kopardım onunla. Okkalı bi mesaj atıp. Sonra binlerce mesaj attı öyle demek istemedim diye ama iş işten geçti
tarafından
Bende halamla konuşmuyorum oğlunun düğünü ne bile gitmedim evine de Gidip gelmiyorum sohbetimi kestm
0 oy
tarafından

Öncelikle akrabalık yasaklanmalı :D kadının cahilliği camış demesinden belli canım ne bekliyorsun ondan. Ne güzel bebişinin karnı mis gibi tok oluyor ohh yarasın. Annesinden iyi mi bilecekler çocupun ne yiyip içeceğini

tarafından
Aynen o yüzden takmıyorum umursamıyorum konuşmuyorum bile halamla oğlunun düğününe çağırdı gitmedim evine de Gidip gelmiyorum en azından kafam rahat
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Çektirsn gitsin öyleleri bende doğdu doğalı mama veriyorım sütüm fazla olmadı çokta şeyler yaşadım lohusalığımda napayım nasibi yokmuş ama öyle diyenlerede cevabını ver hadlerini bildir 
tarafından
Aynn elimizden geleni yapıyoruz olmuyor napalim herkez evladının en iyi şekilde olmasını ister napim yok diye aç bırakacak ta halim yok
0 oy
(4,859 puan) tarafından

Kürekle ağızlarına vurmak lazim lüzumsuz lar :devil:

tarafından
Ne yapsan boş cnm anlamayana

İlgili sorular

+2 oy
22 cevap 628 göst.
28 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde dunyali _birisi (227 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 108 göst.
25 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Birisii (13 puan) tarafından soruldu
+1 oy
14 cevap 555 göst.
10 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
20 cevap 954 göst.
2 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,312 soru

11,415,209 cevap

34,966 kullanıcı