0 oy
210 göst.
Diğer kategorisinde (3 puan) tarafından
Kızlar merhaba eşimle bir takım sorunlar var boşanmak istiyorum. Tek korkum çocuğum şimdi ben 20 yaşındayım 16 yasında iken psikolojik tedavi alıyordum tabi bu tedavi sınavda kaygılar felan yaşıyordum ondan dolayı neyse kızım 7 aylık şuan mahkeme kararı ile kime verilir bu aldıgım tedavi mahkemeyi etkiler mi acaba

7 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Boşanmadan önce sağlıklı raporu alabilirsen çocuğu da emziriyorsan sana verirler. Ama başka şeyler varsa işin içinde net bilemediğimiz için bir şey de diyemem
(3 puan) tarafından
Emzirmiyorum alerjik bir bebek oldugu için sadece mama veryrm
-Reklam-
+1 oy
(518 puan) tarafından
Şizofreni hastası değilsen her türlü çocuk annenindir
(3 puan) tarafından
Yok kız sadece sınav kaygılarından aldm o kadar :)
(518 puan) tarafından
Canım benim anne isterse hayat kadınlığı yapsın, çocuğunun gözü önünde yapmamak kaydı ile çocuk yine anneye verilir, psikolojik olarak da şizofreni hastası olanlara asla verilmiyor öldürür diye
0 oy
(7,949 puan) tarafından
Kaç yaşında evlilik yaptın
(3 puan) tarafından
18 canım
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Yani o tedaviyi one sürerse bilemem ama saglikli raporu alabilirsin yuz kizartici suc olmadigi durumda anneye verirlecr de tedavi isi var bilemedim
(3 puan) tarafından
Tedavim sadece 1 ay da oda canım 4 sene oluyor 1 ay aldım sınavda kaygı ve heyecan yapıyordum ondan dolayi
0 oy
tarafından
Daha küçük olduğu için sana verir çocuğu bizim karşı komşu kızıda boşandı 2 çocuğu var mahkeme anneye çlcukları verdi karşı taraf itiraz edince icralık olmşlr hem kadına nafaka vercek hemde icealık olmşlar 
(3 puan) tarafından
Bide emzirmiyorum ya kuzum ondan kafam karıstı
tarafından
Olsn kuzum emzirmesende daha küçücük anneye ihtiyacı var ve babaya vermsz mahkeme bebek olduğu için sana verir
(3 puan) tarafından
Peki kuzum şunu sorcam mesela baba maddi imkanda daha iyiyse o zmn yine anneye verilir demi
tarafından
Cnm karşı komşum 5 kız 3 oğlan yani toplamda 10 kişi 3 odalı evde oturyrlar ve maddi gelirleri çok yok dışarda çalşrlar ve  eşinin daha iyi maddi gelirleri var bir çocuğu 6 yaşında diğeri 4 yaşında avukatı daha çocukları küçük olduğu için mahkeme anneye vermek zorunda dedi ve verdi de haftaya çocukları yanına alcak çocuklara bi oda hazırladı ve pskologda geldi baktı anne düzgn ve pskolojik sıkıntısı yoksa ve herhngi utanç verici bişey yapmıyosa mahkeme çocuğu ona verir
(3 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım uzun uzun yazmışsın içim ferahladı İnş bir sorun olmaz
0 oy
(16,504 puan) tarafından
Bebek küçük die anneye verırler ama senın aldığın tedavı den dolayı tereddüte kaldım kuzum araştırman lazim 
(3 puan) tarafından
Arastrdm da pek sonuç bulamadım canım
0 oy
tarafından
Sana verilirler kuzum sıkıntı yapma evlenmeden önce öyle bir sorun yaşamissn sen istemediğin sürece çocuğu babaya vermezler çünkü daha çok küçük 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 211 göst.
11 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Isteoylesine (169 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 269 göst.
9 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Mucizemi Bekliyorum (835 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 414 göst.
19 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Aygün24 (1,337 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 309 göst.
21 Ekim 2023 Aile kategorisinde Balbalkiz99 (18 puan) tarafından soruldu

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı

...