0 oy
84 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Mide bulanıyor ama kusma yok 2 gündür de ishal var öksürükle corona olup bunları yaşayan oldumu yoksa mevsimselmi

9 Cevaplar

0 oy
(597 puan) tarafından
Esim hem ishaldi hemde dedigin gibi midesi bulaniodu baata kusmuyodu 5. veya 6.gun kusmaya baslaydi
tarafından
Başka belirtisi oldumu canım
(597 puan) tarafından
Vallaha cnm nezle gibiydi terliodu rahatliodu ama corona aklimiza gelmedi. Sonra gorumceme gittik bi kacgun. Oglum orda 3gece ateslendi havale gecorcek sandik
 Gorumcemin kizi ztn hastaymis tat kaybi varmis ama corona degildir dediler borden bire benim tat koku gitti. Coronayiz dedim kimse inanmadi yok corona yatak dosek yatirir felan fistan. Dedim onu bunu bilmem bana gorumcemin kizindan gecti cabuk kizi teste yollayin. Sonuc korona delta. Tamamen cahillik. Esim koronamiydi degilmiydi basta bilemem ama bana gorumcemin kizindan gecto eminim
-Reklam-
0 oy
(5,557 puan) tarafından
Ablam şu an korona.  Hem ishal hem öksürük var. Cok geçmiş olsun 
0 oy
(66 puan) tarafından
Ben geçirdim bu belirtilerle coronayi maalesef
0 oy
tarafından
Yakınlarımdan corona olanlardan bazılarında olmuş
0 oy
(3,769 puan) tarafından

Bende de var ishal gibiym bı kaç gün oleydi şimdi bağırsak hareketleri cglfi ama dglm hapşırma vs var mide bulantısı çok var özellikle iki gündür çok var başım ağrıyor grip gibym aşıdan sonra böyle oldum bende blmiorm:(

0 oy
(812 puan) tarafından
İshal öksürük halsizlik baş ağrısı eklem ağrısı burun akintisi vardı bnd bir süre sonra da ateş basladi 
0 oy
(564 puan) tarafından
1 aydan fazla sürdü eşiminde benimde ishal 
0 oy
(75 puan) tarafından
biz koronayı aralık 2020 de geçirdik delta varyanti yoktu o zamanlar eşim ishal oldu bi kaç gün sürdü. kuru öksürük sırtından ter boşalıyordu bi kaç gün sonrada ishal oldu işte 
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Evet bende oyle oldum ve ishal 4 gun surmuştu

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 127 göst.
0 oy
4 cevap 99 göst.
28 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 230 göst.
17 Mart 2021 Diğer kategorisinde SL (1,011 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 759 göst.
1 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde ❤Esra❤Mustafa❤Eren❤ (6,136 puan) tarafından soruldu

378,268 soru

11,321,885 cevap

34,767 kullanıcı

...