0 oy
279 göst.
Diğer kategorisinde (7 puan) tarafından
Kızlar bebek için tedavi görüyorum dün rüyamda erkek bebeğe hamile olduğumu gördüm. Nasıl bir anlamı var bilen var mı? 

7 Cevaplar

0 oy
(1,862 puan) tarafından
Piskolojik gibi geldi bana canım inşallah gerçek olur
-Reklam-
0 oy
tarafından
Oğluma hamile kalmadan önce 1 yıl içerisinde devamlı oğlan bebek gördüm. Hep ama. Psikolojik olabilir. Rabbim hayırlısını nasip etsin Erkek bebek görmek hayırlıdır kötüye yorulmaz canım 
0 oy
(376 puan) tarafından
Allah' gönlüne göre versin canım
0 oy
(580 puan) tarafından
Hamile değilken rüyamda kız bebek görüyordum sürekli sonra hamile olduğumu öğrendim oğlum oldu. Rabbım tez zamanda nasip etsin belli mi olur yakınlarda gelir inşallah. 
0 oy
(247 puan) tarafından
Hamile olmadan önce de hamile oldugumu ögrenincede erkek bebek gördüm rüyamda oglum oldu Rabbim gönlüne göre versin inşallah 
0 oy
(66 puan) tarafından
Bu bende de çok oldu ya. Gebelikten önce de, cinsiyet öğrenene kadar da. Gün aşırı erkek bebeğim olduğunu görüyordum rüyamda. İşin komik tarafı bizim sülaledeki kadınlarımızın hepsinin rüyası çıkar. O yüzden çok nadir rüya görürler annem, ablamlar teyzemler vs. Ben bunu dile getirince beni de kendileri gibi zannettikleri için herhalde, kesin erkek diyip durdular. Kız olduğunu öğrenip söylediğimde bile inanmamakta ısrar ettiler çok uzun bir süre. Ne yapalım, bende rüyasında tencere kafalı insanlarla sörf yapan babama çekmişim demek ki :) O yüzden sizde fazla anlam yüklemeyin, bilinç altınızdan kaynaklanıyor büyük ihtimal :)
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Rüyada erkek bebek sıkıntıdan kurtulmak ve müjdeye delalet edermiş 
(7 puan) tarafından
İnşallah canım

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 71 göst.
8 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde _.Seva._ (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 357 göst.
29 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Merve 27 (46 puan) tarafından soruldu