0 oy
197 göst.
Aile kategorisinde (83 puan) tarafından
Kızlar ilk doğumda bebek aşagı inmedi doğumu erken başlattı hakkım helal degil o doktora sonra sezeryana aldı 10 cm açılma ile düşünün hiç var mı ilk doğumu   sezeryan olan sonra normal doğum yapan

9 Cevaplar

0 oy
(4,875 puan) tarafından

Yapmadım ama düşünüyorm:)

-Reklam-
0 oy
tarafından
Çok istiyorum ama aralarında 18 ay olacak inşallah o yüzden kurtarır mı bilmiyorum genelde 2 sene diyorlar en az. Burada sareslemom var o sanırım ssvd olmuştu. 
0 oy
(1,381 puan) tarafından
Bennn☺️ arada 4 yıl 2 ay çok rahatlıkla yaptım şükür
(1,381 puan) tarafından
Bebeğin eşini Dr kendi çıkardı dikis attı 3 dışa 2 içe . Ama hiç bir acı hissetmiyorum o ara . Çok güzel geçti bebeğimle odama gittik nasıl mutluyum normal yaptım diye ☺️ . Özel de yaptım 5 bin TL verdim . Ama ebelerim ve doktorum çok iyiydi. Hep bnmle ilgileniyorlardı
(1,897 puan) tarafından
Ayy hadi inşallah darısı başıma 10 bin TL vermeye de razıyım yeterki sagsalim dogurayim bende ameliyat istemiyorum riskleri çok fazla oyuzden normal istiyorum benim ilk çocuğum sancı vardı rahim açılmıyor du oyuzden ameliyata aldılar bunda da öyle olacak mı bilmiyorum deneyecez teşekkür ederim
Hangi hastane ve doktor bilgi verirmisin canm belki bende ona giderim
(1,381 puan) tarafından
Hayırlısı olsun canım inşallah . Kayseri de dediğim doktor canım . Sen nerdesin
(1,897 puan) tarafından
Ben mardindeyim cnm
(1,897 puan) tarafından
Doğum için malesef uzak sekiz saat mesafe oraya kadar dogururum çok riskli burda da yapan doktor var ama işte Allah işine kalmış ya
0 oy
(496 puan) tarafından
Dr.unu bulabilirsen yapan çok var doğumunuza sahip çıkın mevbura kalmadıkca kestirmeyin kendinizi çok zor benm bi yakınım da böyle 10 cm açlma oldu bebek tembelmişte böyle bi saçmalık mı var  kızcagızı apartopar sezeryana aldılar hala beli ağrıyo kemikleri ağrıyo zamanı gelmeden müdahele ettirmeyin 
0 oy
tarafından
Var tabi geçen ay 3. Bebegini normal doğum yaptı Betül ilk sezeryan 2. Ve 3. Normal doğumdh oda buradan biri
0 oy
(356 puan) tarafından
Var tanıdığım 2 arkadaşım önce sezeryan ardından normal yaptılar 
0 oy
(1,007 puan) tarafından
Sezeryandan sonra en az 3 sene boyunca doğum olmazsa ve 3 sene sonra gebelik olursa doktor muayene ediyor bi sıkıntı görmezse normal doğum yapabiliyorsun canım.
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Çok yakın arkadaşım 2 ay önce yaptı. Almanya'da ama burda çok yapıyorlar 10 sene geçti sezerryanından. 
0 oy
tarafından
Ben acil sezeryana alınmıştm yüksek tansiyondan , doktorm 3 sene tekrar hamile kalmazsan normal doğum olabir demişti muayne ederz demişti 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 23 göst.
27 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde cilemzengi (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 181 göst.
8 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,330 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 160 göst.
29 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Ummebrar (1,169 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 90 göst.
6 Aralık 2021 Aile kategorisinde Kerimenur (69 puan) tarafından soruldu

378,381 soru

11,325,861 cevap

34,778 kullanıcı