0 oy
171 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,565 puan) tarafından
Artık yıldım ya var mı doktora giden ne dedi 

9 Cevaplar

0 oy
(762 puan) tarafından
Bende bekleyeyim burada 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bisi diycem bu hastalik nasil bisi hic arastirip bakmadim merak ettim suan yasayan birinden ogrenmek istiyorum cok gecmis olsun bu arada 
tarafından
Amin inşallah şöyle bişey sürekli sallamak istiyorum mesela gece uyumaya giriyoruz yatağa sürekli ayaklarımı bacaklarimi birbirine sürüyorum aşağı yukarı hareket ettiriyorum eşim de rahatsız oluyor artık çünkü uyumaya çalışıyoruz ayaklar sürekli hareket halinde
tarafından
Hee zor bisi ya sinirde kalmaz insanda tam uykuya dalacakken hareket ettirme istegi falan zor Allah yardimciniz olsun valla
(87 puan) tarafından
Benimde sağ bacağımda var dizimin üst kısmında ilginç Bi şekilde tüm bacakta değil mesela dizimin üst kısmına bzen elimi bile atamıyorum iğreti oluyorum ordaki kılları almak bile bazen çok can yakıcı öyle böyle değil sanki derisini yüzüyorlar kıl almıyorsunda öyle bişey ilginç ama şimdilerde hafiflemiş çok hissetmiyorum artık
tarafından
Tedavisi yokmu bunun peki
(87 puan) tarafından
Biraz b12 demir falan eksikliği vardı kanım düşüktü ilaç falan kullandım demir ilacı b12 pekmez içtim bolca değerlerim şuan hepsi normal zaten çok fazla değildi ağrısı şuanda da çok hafif artık hissetmiyorum bile çok şükür. İlerlerse gerçekten çok rahatsızlık verebilir Allah herkese yardım etsin
0 oy
(1,988 puan) tarafından
Bende de var sizde ne gibi belirtiler var acaba
0 oy
tarafından
Bende de var maalesef ama çekiyorsun bunu kısa süreli çözüm oluyor belki bazı şeyler ama geçmiyor bu arada kan verin kansızlık vs de buna sebep oluyor 
(2,565 puan) tarafından
Bende var kansızlık dogumda 2 unite kan takıldı
tarafından
Çok kötü Allah yardımcımız olsun
0 oy
(87 puan) tarafından
Bende bekliyim burda sağ bacağımda var sadece 
0 oy
tarafından
Ablamda var d vitamin kullanıyor geçti simdi rahat cok şükür 
0 oy
tarafından
Canım Rabbim şifa versin. Eşimde de vardı anksiyete bozukluğu çıktı. İlaç tedavisi ile düzeldi çok şükür. Geceler kabus gibiydi onun için. Bir psikiyatri ile de görüşmeni tavsiye ederim 
(2,565 puan) tarafından
Canım anksiyete ne oluyo vana bi açar mısın
tarafından
Kaygı bozukluğu da deniyor canım bir netten bak istersen. Eşim için türlü türlü doktora gittik sonuç bu çıktı o yüzden belki yardımcı olur diye söylemek istedim
(2,565 puan) tarafından
Anladım canım sağol ilk kez duydum adını o yüzden sordum canım
0 oy
(1,698 puan) tarafından

Bu videoyu izle canım. Ben sana ayrıntılarını da veririm istediğinde. Biz de başka sorunlardan dolayı bazı şeyler yaptık bu bahsedilen şahıslarla görüşerek. İşin içinde maddi hiçbir şey yok bu arada. Sadece sadaka ve namaz var onu belirteyim. Gerçekten güzel bir yol. İzle bana yaz

(2,565 puan) tarafından
Tesekkur ederım canım izliycem
(2,565 puan) tarafından
İzledim canım siz nasıl yol izlediniz hani maddiyat da artık umrumda değil açıkcası yılmış durumdayım gece gündüz uyku yok
(1,698 puan) tarafından
Canım şöyle ki huzursuz bacak sendromunun sebebi genelde belli değil derler ya hani. Ama özellikle kadınlarda daha çok olduğu da kanıtlanmış bir şey. Bunun sebebi mutfakta çok vakit geçirmemiz. Bu da ne demek, yere dökülen ekmek kırıntılarına gıdalar çok basıyoruz. Bu da huzursuz bacak sendromuna sebebiyet verebiliyor. Öncelikle niyet edip ara sıra sadaka vermelisin. Namaz kılıyor musun bilemem ama başlarsın inşaallah kılmıyorsan. Her yatsı namazından sonra 2 rekat tövbe namazı kılacaksın. Ve bu namazlardan sonra soyundan gelen ve senin yaptığın her şey için tövbe edip kimde ne hakkın varsa kalpten helal edeceksin. Helallik alacaksın ve haklarını kalpten helal edeceksin. Daha ayrıntılı bilgi vermek isterim ancak kendimi yormadan önce yapar mısın yapmaz mısın onu bileyim sonra konuşuruz :)
(2,565 puan) tarafından
Yaparım canım ama suan mazeretliyim bi bitsin de bide onu deneyelim
0 oy
(242 puan) tarafından
Hamileliğimi ve doğumdan sonra 6 ayımı mahvetti o huzursuz bacak sendromu ama geçti şimdi 
(2,565 puan) tarafından
Bende yıldım netten baktım nörolag görsün diyo psikiyatır diyo tam anlam veremedim

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 111 göst.
14 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Happymommy (1,893 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 164 göst.
7 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hsnrmysa (1,408 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 369 göst.
18 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Circassian (46 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 105 göst.
21 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mihra (385 puan) tarafından soruldu

380,369 soru

11,388,877 cevap

34,894 kullanıcı

...