+1 oy
148 göst.
Diğer kategorisinde (1,298 puan) tarafından
Kızlar normal mi bu iyice dert etmeye başladım. Oraya buraya tutunarak yürüyor ama şöyle tek başıma kalkayım da durayım da gıbı bı çabası yok daha vakti vardır dıyorum ama üzülüyorum yinede

12 Cevaplar

0 oy
(3,888 puan) tarafından
Niye dert ediyosun kendine bu kadar zamani var dir, 13 aylık oğlumda tutunarak yürüyor bazen elini bırakıp bi kaç adım atiyor 
(1,298 puan) tarafından
Maşallah canım bilmiyorum ki habire aklıma geliyor ne zaman yürüyecek dıye bakıyorum hiç oralı bile degıl ne bilim işte
(3,888 puan) tarafından
Mesala koltuğa tutunuyor ya gel annem bana diye çağır ellerini açıp afferim de op,benim ki anlar hemen kim gelmiş kim gelmiş diyorum ellerini bırakır adım atmasa bile yere geri oturur cesaretlerdir sende kuzum
(1,298 puan) tarafından
Ben yapıyorum aynısını napıyor biliyomusun hemen oturup emeklerek gelıyor
(3,888 puan) tarafından
Bacak kasları güçlensin biraz daha ellerinden tut yürüt annesi sıkma canını bi bakmışsın yürümüş  :)
-Reklam-
0 oy
(1,698 puan) tarafından
Üstüne düşmek gerek. Şimdi herkes normal her çocuk farklı vs diyecektir ama bence siz de biraz çabalamalısınız.. çünkü artık yürüyebilir bence. Cesaretlendirin, egzersizler yapın. Fikrim bu yönde..
(1,298 puan) tarafından
Haklısın canım artık üstüne düşmenin zamanı geldı götürcem bi doktora bakalım
(1,698 puan) tarafından
Üzme kendini canım. Ayağa kalkan adım da atar adım atan koşar da. Sadece süreçlerde gecikme olabilir :) onu da çözersiniz can sıkıcı bir durum yok. Ama doktora götür emin ol sen de rahatla bebeğin de rahatlar ❤️
0 oy
(4,134 puan) tarafından
Lütfen kendini üzme cocugun hersey anliyo.. daha kücük tutnup yürüyosa Elhamdülillah iyidir..  cesaret etsin inşaAllah yürür
(1,298 puan) tarafından
Öyle canım hamdolsun normal gelişimi herşeyi yerinde ama yürüme çabası yok canım sıkıldı
(4,134 puan) tarafından
Olur inşaAllah merak etme.. bazi cocuklar cok emin olmak istiyo kendinden iyi bisey
0 oy
(715 puan) tarafından
Bebekten bebeğe değilir ama gene doktora götür canım böyle oturduğun yerde üzülme bak benim arkadaşımın 9 aylıkken yürümeye başladı başka arakadaşımın kızı 1 buçuk yaşında yürüdü ama diyorum sen gene doktoraa götürr 
(1,298 puan) tarafından
Götürcem inşallah teşekkur ederim canm
0 oy
tarafından
Tutunup yürüyosa sorun yok canım korkuyodr ellinden tutup yürüt cesaretlensin biraz. Benimki de öyleydi babasıyla aramızda hadi bna gel diye diye 2 adım 2 adım cesaretlendi yürümeye başladı öyle
(1,298 puan) tarafından
Maşallah canım Allah bağışlasın evet benden sonra daha çok uğraşcam canım sıkıldı iyice
tarafından
Amin cümlemize canım sıkma canını yürür canım
0 oy
(2,593 puan) tarafından

hiç dert etme bazı bebekler geç yürür 18. aya kadar normal kabul ediliyor senin oğlun tutunarak yürüyormuş cesaret edemiyor demek ki valla bir yandan tadını çıkart yürümeye başlayınca asla oturmuyorlar :)

(1,298 puan) tarafından
Şuanda bıle asla oturtmuyor benı her yeri girip çıkıyor ama olsun saglıklı olsun da ben herseye razıyım
(2,593 puan) tarafından
sizde biraz cesaretlendirin eşinizle aranızda kısa mesafe gidip gelmesini sağlayın mesela sevdiği oyuncağı yiyeceği biriniz alın size gelmesi için teşvik edin
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Vakti vardır canım kızım 14 aylık yeni bir haftadır evin içinde tek başına geziyor bugün de dışarda tek yürümeye başladı vakti vardır onun da 
(1,298 puan) tarafından
İnşallah canım Allah bağışlasın senın evladını da
(3,823 puan) tarafından
Amin canım hepimizinkini inşallah
Dert etme fazla elinden tut yürüt cesaretlendir kuzuyu biraz
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Oğlum 15 aylıkken yürüdü canım olabilir yani 
(1,298 puan) tarafından
Maşallah Allah bağışlasın canım inşallah yürür paşam biran önce
0 oy
tarafından
Bende 20 aylığı var aynı modelin yürür bi gün 
(1,298 puan) tarafından
Götürdün mü hiç canım doktora ben düşünüyorum önümüzdeki hafta gitmeyi
0 oy
(13,019 puan) tarafından
16 oldu daha tek yürümüyor canım takma kafana 18 e kadar normal diyor doktorlar 
0 oy
tarafından
Ayakta duruyosa yürür merak etme benim oğlumda çok geç yürüdü kızım 9 aylıkken adım atmaya başladı 1 yaşında tam yürüdü
tarafından
Eski post
0 oy
(803 puan) tarafından
Benim kızım tam 14 aylıkken yürüdü 
tarafından
Eski post
(803 puan) tarafından
Bu nedir sürekli eski postları kim çıkarıyor hiç farketmedim

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 552 göst.
9 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Musmutlu (399 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 192 göst.
10 Eylül 2021 Aile kategorisinde Sedagnay (281 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 130 göst.
28 Kasım 2021 Aile kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 123 göst.
28 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Prenseslerinannesi! (578 puan) tarafından soruldu

380,043 soru

11,376,392 cevap

34,861 kullanıcı

...