+1 oy
652 göst.
Diğer kategorisinde (229 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Hhjjjkllkj

39 Cevaplar

+9 oy
tarafından
şahsen benım ıcın dugun ertelesınler ıstemem boyle bı hakkı kendımde asla gormem sonucta esı razı olmayabılır tek kaynına baglı bır olay degıl bu sonucta 
(7,791 puan) tarafından
+ bacima
tarafından
sagol canım
-Reklam-
+2 oy
(849 puan) tarafından
Ne o sana göre ayarlamak zorunda ne de sen lohusa iken gitmek zorundasın
+1 oy
(594 puan) tarafından
Düğünü niye ertelensin ki? Bunun sana verilen değerle Bi alakası yok bence sadece kendisi evlenmiyo ayrıca karşı taraf bakalım kabul edecek mi ertelemeyi. Ama bence alındıysan bile çok saçma geldi bana sebebin. Ertelese bile kaç gün daha ertelenebilir ki 40in çıkana kadar lohusa olmuş olacaksın sonrasında bebeğin duracak mı senin kafan o düğün olayını kaldıracak mi kimse keyif bekleyemez valla 
+1 oy
(6,047 puan) tarafından
Evet haksizsin. Neden ertelensin ki senin için. Üstelik sadece kayninda karar vermiyor buna onunda bir eşi var sende az empati yap eltin istese sen ertelermisin? Üstelik sürekli pandemiden ötürü salonlar kapatiliyorken
+1 oy
(628 puan) tarafından
Benim için düğün ertelensin istemezdim. Kimse için de düğünümü ertelemezdim. Gitmek zorunda değilsiniz. Karnı burnunda doğuma birkaç gün kalmış haliniz ile. Alınacak gücenecek bi şey yok. Herkes kendine göre ayarlansın istese düğün sahibi düğün yapamaz. Sana uyan tarih ona uymaz ona uyan tarih öbürüne uymaz.  Gelin damat Tarihi belirler o tarihte nasip olan gider.
+1 oy
tarafından
Degerle ne ilgisi var kayninin düğünü olabilir ama sonuçta eşi ile kararları ne alaka sen doğum yocan diye o kadar kişiye durun yengem doğum yapsn öyle yapalm düğünü mü desin adam cokkk cokkk cokkkk saçma yani sende gitme otur yerinde bebeğin e bak cokmu önemli allah allah valla eltine şimdiden acıdm 
(974 puan) tarafından
Oy veremedim :D aynen
+1 oy
(270 puan) tarafından
Altta yorumlarınıza baktım da sülalenin ilk torunu falan yazmışsınız:) yeni evlenecek yeni eltine sabırlar diliyorum:) kız anca ölümde  falan ertelenir nikah.  Senin doğuma kaynin  neden ertelesin bacım:) bencillik bu boşver günah.  Bi düğün kolay organize olmuyor kolay yapılmıyor ki ertelensin
0 oy
(75 puan) tarafından
Bilemiyorum bnm gorumcemin düğünü bnm doğumdan 15 gün sonra oldu gidemedim eşim tek giti ve birlik yaşıyorduk yani bilemedim ki
tarafından
ooooo sen bu kafayla oglan annesı olmuyosundur umarım ya cıddı sıkıntılısın
(75 puan) tarafından
Ama şuan da bn değil sen ayrımcılık yapiyosun farkındamısın bilmem
Görümcen  başkasıyla evlendi karşı tarafa erteleyin diyemezsiniz diyen sizdiniz
tarafından
canım Selcancım ben post sahıbı degılım bende post sahibine yazdım ayrımcı davranıyor diye
(75 puan) tarafından
Yağmur çetin k.b hiç bakmamışım:)))
tarafından
önemli değil canım
0 oy
(7,684 puan) tarafından
Düğün sadece kayninin değil ki evleneceği kişiyi de düşün ortalık karışır 
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Sen gitmezsin olur biter. Ben olsam ben de erteletmezdim. 
0 oy
(11,076 puan) tarafından
Uzakta mı düğün? Uzaktaysa gitmem de alınmam da. Yakındaysa giderim. Ertelenecek Bi durum yok bence 
0 oy
tarafından
Yani ertelese bile sen lohusa Olcan dikişin vs olcak. Gene gidemicen. Ertelemesi mantıksız. Gitmeyiverirsin olur biter
0 oy
tarafından
Siz olsanız ister miydiniz düğünün ertelensin. Bı tek kaynin değil nisanlisi da var. 
0 oy
(1,320 puan) tarafından
Ben olsam gitmezdim kimseye de benim için düğünü ertele demezdim 
0 oy
(25 puan) tarafından
Aman cnm takma yapanlar dugun cocugunu n dogacagini duşun nasipse gıdersn 
0 oy
(1,453 puan) tarafından
Canım şimdi sadece kaynina takılma gelin de belki ertlemek istemiyor.  Bence bu kadar takılma değer vermiyor falan diye. Sonuç da gidemesende senin geçerli bi sebebin var kimse sana bisey diyemez. Yani beklicen kasımı artık nasıl olursa :)
0 oy
(775 puan) tarafından
Bacım doğurmasan gidersin doğum olursa da noturusun evinde keşke benimde kaynımın düğününde bi bahanem olsaydı da gitmeseydi hiç sevmem 
0 oy
(603 puan) tarafından
Kendimi her iki tarafın yerine de koyuyorum ikinizde haklısınız:) şimdi onlar da yeni evleniyorlar hevesleri var 15 gün 1 yıl gibi gelir  kız da ertelemek istemez  e sende ailen bilmişsin elbette değer görüp sayılmak istersin düğünde bulunmakta hakkın... bilemedim 
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Neden ertelesin ki benim sözümde gorumcemin cocugu da bi aylık var yoktu geldiler yani ga dugunde 4 aylik falandi ama istersen gidilir, yada sen gitmezsin esin gider takma bisver.
0 oy
(1,794 puan) tarafından
Kız senin için niye düğünü ertelesinler kış geldi zaten. E sende yakınsa mesafe git değilse eşin gider

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 472 göst.
12 Eylül 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 447 göst.
28 Aralık 2020 Aile kategorisinde Umber (2,252 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 176 göst.
6 gün önce Aile kategorisinde esratrn (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 152 göst.