0 oy
498 göst.
Aile kategorisinde (24 puan) tarafından
Kizlar 15 haftalık hamileyim canım birşey çekince eşime çekiniyorum söylemeye bazen dediğimde almıyor yada diyor almayı unuttum çekiniyorum bende 

32 Cevaplar

0 oy
(7,791 puan) tarafından
Once paramiz var mi derim duruma gore isterim. 

Zaten hamileyken misor gevregi nutella süt bu üçü vazgecilmezimdi evden biri eksik olsa ben demeden alirdi :) ilk aylarda bı aey yoyemiyidum zaten o yuzden canim ekmek dahi istese soykerdim al diye çünkü o an yemesen hic yiyemem. 

Cocuk yapmaya utanmadim ihtiyacimi soylerken mi utanayom :D
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hayatta çekinmem sömürürüm çoğu zaman :)))
0 oy
tarafından
Bendede öyleydi unuttum diyordu birsey olmaz yeme diyordu onemsiyor bende isteyemiyom birşey malesef hayatımda onun ve ailesnin yaninda cekindigim kadar hicbir yerde cekinmedim:(
0 oy
(1,464 puan) tarafından
Yok isterim valla canim çekiyorsa hiç duramam birde
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Bende hamileyim canm bise cekinde oğlumuz şunu istiyor bunu istiyor diyorum aliyor. cekinme canm neden çekiniyorsn seni anlamasi için hafta hafta gebelik dönemini veya gebeliğin genel anlamda insan vucudundaki hormonal degsiiklige sebep oldugunu anlamasi için onun da okumasini arastrmasini iste.. bazi erkekler hamilelikte kadınların onları yonlendirmek istekdiklerini yaptrmak için biseler istedigini falan düşünüyor.. önce anlamasini sağla.
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Ben isterken başında paran varsa diyorum :) oda alır genelde önceleri bende çekiniyodum da sonradan alıstım :) 
0 oy
tarafından
Hic cekinme cnm alissin. Hatta gun icinde hatirlat almadan gelme de. Nasil alisirsa oyle gider senin isteklerini onemsesin
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Ne demek unuttum çüş artık

Bide kıziyor

Sen daha fazla kız niye susuyosun
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Ben istemeden benim sevdiğim şeylerden aliyo sagolsun,o yüzden benim istememe gerek kalmiyo
0 oy
(327 puan) tarafından
Neden çekineyim ki o artık benim kocam ne dersem ne istersem söylerim:D
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Allah'a şükürler olsun ne dersem.alir hele hamile iken gözümün içine bakardı hadi iste alayım derdi hep 
0 oy
(108 puan) tarafından
Canim kaç yillık evlisin bilmiyorum ama sana şoyle söyliyim. Ben babamdan başka kimseden tek kuruş alamazdım. Para konusunda çok çekingendim yani. Evlendim, mesla adet oldum eşime hayatta diyemezdim 5 lira versene ped alicam yada bir sey alcam bana para verir misin diye düsün. Esimde bana hic harclik bırakmazdi kendi. Birlikte yer icer gezerdik ama al bu para sende dursun demişligi yoktur. Açikçasi aklina gelmiyordu benim ayri ihtiyaclarimin olacagi. Ben kızkardeşlerimi arar kizlar babamdan bana para istesenize derdim ağdamı pedi vs. Almak için. Kaç yıl boyle gecti, eşim askere gitti. Bu seferdr kayinpederim kayinvalidem hiç sormaz bir eksigin biseyin var mi diye. Bende yuzuklerimi satmak zorunda kaldim en son, baktim çocugun bezi mamasi kimse sormuyor. Esim askerden geldi, yuzukler nerde dedi, sattim dedim. Sinirlendi niye satiyorsun falan bagirdi cagirdi. Dedin sen evlendigimizden beri ne zaman cebime bes kurus para koydun bisey lazim olur diye. Annen baban sordumu sen askerdeyken cocuga bez alalim mama yok mu diye dedim. Soyluyordum kulak arkasi edip almiyorlardi, ne yapacaktim cocuk bezsiz mi kalsaydi dedim. O gunden sonra anladim ki sen yemezsen başkaları yiyor, annesi her hafta pazardan kendine çesit cesit kıyafet alirdi, kac yasında kadin parfumler kremler vs. Hep kocamdan isterdi, oda cikarir verirdi direk, gorumcelerim gelir direk cebinden alir giderlerdi. En son benim jeton geç düştü tabi. Öylede alıştırmıştım, ben isteyince yok diyordu borç konularını açıyordu. Allah seni inandırsın 6 yıllik evliyim. Daha 2 aydır falan çatır çutur parasını yiyorum. Ben istesemde yok diyordu, kendimden kıssamda yok diyordu. Bende dedim madem öylede yok böylede yok bari benim ihtiyaçlarımı karşıla. 2 aydır kuaföre gidiyorum aylik tüm vucut ağdaya, makyaj malzemesi mi dersin kıyafet ayakkabı mı dersin, yiyecek bisey mi dersin. Gittim kirpik lifting yaptırdım aylik 75 tl mesela.  Başta çok kavga ettik isteyince. Umursamadim yine aldım parasıni gittim işlerimi hallettim. Dune kadar hala kavga ediyorduk ama şuan kredi kartı benim cüzdanımda mesela. Dün misafir geldi gittim 100 liraya abur cubur aldim. Gordü bisey demedi. Yavas yavas duzeliyor sanirim. Bende biraz fazla yuklendim bu ay farkindayim ama biraz alışsin ondan sonra tutumlu olmayi dusunuyorum. Sende sakin aliştirma SAKIN. ne istiyorsan soyle yok derse al cebinden parasini kendin siparis ver onun vermesinj bekleme. Sorarsa ne yapcaksın canim çekti diye kavga mı edicez şimdi yani yemek için, kendini bu kadar düşurme istersen de. Yada kozmetik bakım olsun. Ben senin için süsleniyorum kocacim de, iki işve bir cilve, boyle böyle adam olcaklar

İlgili sorular

0 oy
49 cevap 1,014 göst.
19 Mart 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 180 göst.
30 Nisan 2023 Aile kategorisinde Lavinya01 (258 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 46 göst.
13 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Bebikim54 (75 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 642 göst.