+1 oy
262 göst.
Aile kategorisinde (423 puan) tarafından
Elti olsun elti çocukları olsun çok meraklılarda

19 Cevaplar

0 oy
(12,486 puan) tarafından
Eltim yok kuzenlerim gelirdi isterlerse bi kereye mahsus ve tabi bende tutarak verirdim tek başına almasına müsaade etmezdim 
-Reklam-
0 oy
(581 puan) tarafından
Valla biri gelceginde uyutuyorum. Eğer uyanmazsa kimse alamıyor zaten. Uyaniksada ya emziriyorum yada uyusun diye salliyorum
(4,196 puan) tarafından
Cok mantikli :D
0 oy
(147 puan) tarafından
Evet veriyorum ben
0 oy
tarafından
1.derece yakınim olmadikca kabul etmiyorum disarda parkta vs bulusuruz arada komsuarla
0 oy
tarafından

Aynen canım ya çok meraklılar sorma benim oğlum doğduğunda benden izinsiz almıştı eltim gezdiriyor millete ağzıma geleni saydım ama yeni doğan bebek herkese verilmez uzaktan seveceksin orası burası batar dokunma oğluma dedim hadi kendin sevdin millete ne diye verirsin gerzek ya kucağına verdiği kişilerde amcası kocası bilmem vs işte koy bebeği diyor kocası bir yeri acıcak yok anam kocasını da dinlemiyor o kadar laf ettim şuan aklımda çok kalmadı 5 yıl oldu sonuçta ağzını açıp da bir şey diyemedi o günden beri oğluma çekinerek davranıyor  :D

0 oy
tarafından
Ayy bnada görmeye geleceğiz diyorlar tanımam etmem kaynanamın akrabaları ne yapacağım ya
tarafından
Kabul etmiyorm doktor izin vermiyor de canm bu coronada bi kaynanın akrabaları eksikti zaten sizin evde
tarafından
Kadın çat kapı getiriyor ya arasa da acmazsam eşime söylüyor açsamda emrivaki yapıyor
0 oy
(4,196 puan) tarafından
Ayy off yani ne meraklilar, bende hamileyim gelen herkes elleyip almak isteyecek hele bi de operlerse falan cildiririm heralde, bastan tepkimi koyup elletmeyi dusunmuyorum o lohusa psikolojisiyle artik agzimdan alevler cikar heralde:D hele cocuklara hic verme tutmayi bilmiyolar, elleri falan temiz olmuyo, cocuk iste ne kadar ellerini yikasada her yere elliyo
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Eltim yok geri gelen kim varsa ben vermeden kızım kendisi gider zaten :) 
0 oy
(359 puan) tarafından
Kaç aylık bir bebekten bahsediyoruz 3 4 aya kadar kimseye vermem vermedim ama ele tutulur oyun oyuncak zamana geldiklerinde sevmeleri için isterlerse verebilirim tabiki ağlarsa da alırım hemen hırpalatmam yani bakarım çocuğumun tavrına göre
0 oy
tarafından
Hamileyim şu an ama kendini toplamadan vermem çok fazla kucaklarına alıp bakarlar daha sonra bırakırlar öpmelerini ve nefeslerini değdirmelerini istemem sonuçta bebek bağışıklığı zayıf hastalanabilir 
0 oy
tarafından
Vermem çünkü kimseyi eve kabul etmiyormda gtmiyormda 8 aylık kızımı riske atamam canm
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Küçükse bebeğim çok kucak kucak gezdirmem eğer 1 yaşında falansa bebeğim kendi isterse sevdirir istemezse sevdirmez 
0 oy
tarafından
Ben 10 yasında kızım var ona bile bir ay vermedim kuşağına ama babanne teyze yani çocuğu olup deneyimli olanlarada seslenmem yani de onlarda yeni doğmuş çocuğu alıp ne yapacaz diye uzaktan sevdiler tamam 
0 oy
(1,621 puan) tarafından
Verdim ben canım bunda yanlış bişi görmedim eltimin oğlu var onla da çok tatlış bi resmi var zaten gelenim gidenim olmaz ayda yılda 1 in da da tutsun ama çocuklara vermedim hiç kendi oğluma bile ben yanındayken 1 2 dk veriyorum
0 oy
tarafından
Ben gectigimiz hafta 1 haftaligina esimin memleketine gittim. Cocugumun yuzunu goremedim desem yeridir. Normalde zaten cok sakinan biri degilimdir, ilk defa goruyorlardi cok sevdiler cok ilgilendiler ben de bisey demedim, yilda 1 kere gidiyoruz cocugu ilk kez goruyorlar niyetleri de iyi ne diyeyim ki, hastaliksiz geri donduk cok sukur.
0 oy
(119,153 puan) tarafından
bebegine mosafir gelmeyen tek insan ben ☺
0 oy
(628 puan) tarafından
Koronadan dolayı kimsenin kucağına vermeyi düşünmüyorum.
0 oy
(1,314 puan) tarafından
Valla kizim eltime anne diyor bile camdan onu çağırıyor yege gel gel yapıyor anne diyor hayatta öyle bir tarzım yok kendim hep akrabalardan aileden eksik büyüdüm kalabalık bir ortamda yetişmedim buyuzden çocuğumun yetişmesini isterim asla böyle bisey de dert etmem kendime 
0 oy
tarafından
Oğlum herkeste ağladığı için kimseye vermiyorum. Alanlar da pişman olup hemen geri veriyorlar hahahh :))) basıyor çığlığı nasıl ağlıyor :D

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 450 göst.
7 Ocak 2021 Aile kategorisinde Dilinniii (116 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 368 göst.
26 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 105 göst.
0 oy
12 cevap 158 göst.
31 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Syma (651 puan) tarafından soruldu