0 oy
368 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Arkadaşlar ülkenin durumu belli virüs artık her yere dağıldı her yerde kol geziyor ister dışardan olsun ister aile de olsun karşılaşıyoruz benim sorum şu bebeklerinizi bu süreçte her iki tarafa da sevdiriyor musunuz hem kendi ailenize hem eşinizin ailesine vermediğiniz zaman bir şey diyorlar mı?

10 Cevaplar

0 oy
(1,238 puan) tarafından
Yakın akrabalara evet ama uzaktan ve yabancılara hayır hallar teyzeler dayılar amcalar tabiki sever yeğenleri sonuçta 
tarafından
Tabiki öyle bizde öyle düşünüyorduk ama geçenlerde kardeşimin testi pozitif çıktı maalesef bunun sonu yok evimizin içine kadar girebiliyor ne kadar sakınsakta
(1,238 puan) tarafından
Insanlar alıştı artık cnm yapacak bsy yok tabiki çocuklarımızı korumamiz gerekiyo hastalıktan yani korona olan birinin bunu düşünmesi gerek bulastiririm korkusuyla kimseyle gorusmemesi lazim
tarafından
Kesinlikle karşıdaki insanların daha anlayışlı bilinçli olması lazım
(1,238 puan) tarafından
Evet tek sorun bizde değil karşıdaki insanlar da düşünceli olmak zorunda
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bana soran kim hemen aliyolar kucaklarina surat asyorum ama brakmiyolar
tarafından
Bizde de öyle maalesef
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Kayinvalidemler farklı şehir de. Annemlerle aynı şehir de yaşıyoruz ama kızım kimselere gitmiyor. 
tarafından
Benim kendi babam öpmeye kıyamazken kayınvalidemgil hiç ama hiç dikkat etmiyor kocaman kadın uyarmadan kendisinin dikkat etmesi gerek aslında
0 oy
(13,872 puan) tarafından
Dokunmalarina bile izin vermiyoruz. Zaten kimse ile görüşmedik ama mecbur kalip karşilaşinca 2 metre mesafeden konuşuyoruz. Çocuğa da kimse dokunmasın diyoruz.
tarafından
En iyisi valla o çocuğa bir şey olsa herkesten önce biz vicdan azabı çekeceğiz
0 oy
tarafından
Hayır eve kimseyi almıyoruz kimse gelmiyor zaten bebeğimiz küçük diye
0 oy
tarafından
Babam yaklaşmıyo bşle annemde eh işte ama annem genelde evde ve dikkat eder fakat kaynanam ve kayınbabam hiç evde durmaz eşim dahil ikimizde kucaklarına vermemeye çalışıyoruz elini öpüyolar hemen yıkıyorum kucağına almaya kalksın hemen geri alıyorum kusura bakmasınlar gerçi bu koronadan öncede böyleydi  ayrımcılık yapıp değer vermezlerse kusurada bakmıycaklar 
tarafından
Ayrımcılıgi yapip iş sevmeye gelince pek severler
tarafından
Oooo hemde nasıl cnm
tarafından
Bende aynı deetten yaniyorum valla canım anlarim seni
0 oy
(143 puan) tarafından
kimseyle görüşmüyoruz gidip gelme kabul etme yok ancak esim isten geliyo e haliyle bebeğini sevmek istiyor uzerini değişip ellerini yıkayıp seviyor ama icim hic rahat degil nolcak böyle bılmiyorum azalmiyorda ha bire çoğalıyor 
tarafından
Aynı benim eşim de öyle valla çok zor oluyor Allah sabır versin hepimize
0 oy
(13,887 puan) tarafından
en yakınalra ellerini yıkatıyorum ama fazla öpyürmüyorum zaten gelmiyorlar fazla vermemek lazım 
tarafından
Kesinlikle öyle başta mesafeyi belirlemek gerek
0 oy
tarafından
Samimi olmadığım kimseyi evime kabul etmiyorum komşulardan ve annemin komşularına gelmek isteyen kimseyi almadım eve bir görümcem var eşimin tarafında oda 20 kişiye bedel zaten o sever gelince kimseyede vermez sevmekde değil niyeti beni sinir etmek kendi akrabalarımda karşıdan sever
tarafından
Samimi olmayı geçtim artık ailelere de mesafeli davrancaz aile de çıktı maalesef bu virüs her an her yerde
tarafından
Eşlerin tarafı niye böyle cidden değil 20 50 kişiye bedeller ya
tarafından
Valla ben gıcıklığına kasıtlı yaptıklarını düşünüyorum normal değil yaptıkları küçücük çocuğu sevsen ne sevmesen ne bırak dokunma
tarafından
Yaa hiç sorma ömurlerinde hiç bebek görmemişler sanki öyle vıcık vıcık öyle samimiyetsiz
0 oy
(2,447 puan) tarafından
Kimseyi eve çağırmıyoruz gitmiyoruz da. Arada dukkana gideriz kayinpeder olduğunda uzaktan sever indirmem arabasından heryeri elliyor çünkü 

İlgili sorular

+1 oy
19 cevap 263 göst.
12 Eylül 2021 Aile kategorisinde Demet90 (423 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 451 göst.
7 Ocak 2021 Aile kategorisinde Dilinniii (116 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 139 göst.
0 oy
4 cevap 57 göst.
8 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Semastz (98 puan) tarafından soruldu

380,150 soru

11,380,327 cevap

34,869 kullanıcı

...