0 oy
131 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (687 puan) tarafından
Hanımlar kızım 10 gunluk burnu tıkanmış nefes almakta zorlanıyor burnu nasıl açılır çocuğunda yaşıyan veya bilen varsa yazabilir mi acil ??

6 Cevaplar

0 oy
(715 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ben burnunu aspiratörle açıyorum 
(687 puan) tarafından
Serum kullaniyormuydun oncesinde
(715 puan) tarafından
Evet zaten eczaneden aldık hepsi içinde
-Reklam-
+1 oy
(4,698 puan) tarafından
Canım burun aspiratörü ile rahat açardın eczaneden alabilirsen iz hemen alın bebekte rahatlar sakın burnuna peçete falan sokmayın 
(687 puan) tarafından
Oncesinde dus aldirmama gerek var mi acaba
(4,698 puan) tarafından
Tamam canım eczacıya sorsun eşin nasıl kullanacağınızı detaylı anlatır eczacı
(4,698 puan) tarafından
Yok canım duş aldırma
(687 puan) tarafından
Peki cok sagolun :*
(4,698 puan) tarafından
Rica ederim canım geçmiş olsun
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Serum fizyolojik damla tıp varsa burun aspiratörüyle çek 
(687 puan) tarafından
Tessekkür ederim cnm
0 oy
(1,012 puan) tarafından
Serum fizyolojik ile temizlemen gerekiyor canım her beslenme öncesinde serum fizyolojigi sık sonra da aspiratörle çek yoksa ne uyuyabilir ne de beslenebilir tikanabilir de uyurken dikkat et 
(687 puan) tarafından
Tm cnm tessekkür ederim.ikisi birlikte mi satılıyor
(1,012 puan) tarafından
Siz eczaneye gidin canım serum fizyolojik enjektör ve burun aspiratöru alın eczacı size yardım edecektir
0 oy
(119,338 puan) tarafından
aspirator ve burun suyuyla ac
(687 puan) tarafından
Sadece aspiratör verdi eczaci
(119,338 puan) tarafından
olur onla cek rahatlasin bebek
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Canim benimkide 17 günlük ve 10 gündür tıkanıklık var sadece serum fizyolojik ve aspiratör kullanabiliyorum doktoruna söyledim onlara devam et dedi 
(9,626 puan) tarafından
Canim devamlı yapıyorum yani günde 3 4 kere serum kullanıyorum yani serum fizyolojik tüp şeklinde su yani su değil ama su gibi görünüyo burun açıcı..önce onu döküp içini yumuşatıp 5 10 dakika falan bekleyip aspiratörle çekiyorum yani günde 1 kere şart değil her tıkanmasın da kullanabilirsin..aspiratörü kullanmasan bile serumu günde 3 4 kere 3er 4er damla şeklinde kullanabilirsin
(1,012 puan) tarafından
Serum bildiğin canım
(687 puan) tarafından
Çok sağol cnm :*
(9,626 puan) tarafından
Sende sagol canim benim yarın eczaneye gidip serum fizyolojik almak istiyorum derseniz yardımcı olurlar ama onlar ücretli oluyolar haberiniz olsun bide uygunlarindan isteyin çünkü 60 70e bile var biraz uçuk fiyatları
(687 puan) tarafından
Kızım sağlıklı olsun .parası mühim değil aglamasina dayanamam.:((( bütün bebeklerin çok mutlu olsun hiç canları acımasın inşalla meleklerim..  :***

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 169 göst.
0 oy
5 cevap 82 göst.
12 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selin&& (1,272 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 84 göst.
0 oy
2 cevap 94 göst.
15 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Rghgdm (113 puan) tarafından soruldu

380,041 soru

11,376,413 cevap

34,861 kullanıcı

...